Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcoszuka

inne forum dla 40 latków

Polecane posty

Gość gośćta
księżyc chyba coś pomyliłes, pisałam źe mam 42 lata i nie inaczej. Niewiele rozumiem z tego co piszesz ale w każdym razie ja swój księżyc już znalazlam. Tu pełno samotnych planet to może jakąś znajdziesz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czarny Księżycu", co z Tobą nie tak, że nie możesz nikogo znaleźć?! Może jesteś zbyt wybredny?! Napisz nam tu coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeleciałam po komentarzach i dochodzę do wniosku, że po 40 - tce to się jednak ma więcej z osła a nie z lwa! myślę o wypowiedziach niektórych panów pozdrawiam, też 40 z plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo trafny wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapowiada się ciekawy temat , oby się rozwijał bez trolli , dzieci chodź to będzie trudne na kafe to mój 1 wpis tutaj i w dodatku z gościa życzę powodzenia i luzu w komentarzach temat ma pomagać w nawiązaniu znajomości poprzez ciekawą dyskusję . gość dziś a mówią że z wiekiem człowiek dorasta ale życie prostuje mity przypomniałaś mi dlaczego nadal jestem sam (nie mylić z samotnością ) wiecej taktu a mniej samouwielbienia czy zaczepki co niszczy tematy na całej kafe czytajac wpisy nie znalazłem osła a tylko próby nawiazania rozmowy pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry!!! bardzo fajna wypowiedz wyzej, oby wiecej takich komentarzy. Dokladnie tak jest, jestesmy tu aby milo spedzic czas a nie sie obrazac i wyzywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
Witajcie w tę deszczową sobotę. Uważam, że każdy niech pisze co chce, nie jesteśmy tu od pouczania i strofowania innych. Jeśli komuś nie podoba się jakaś wypowiedź można ją ignorować lub nie odpowiadać. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jakie macie plany na wieczor? Ja siedze w domu, nie jestem wprawdzie samotna ale w dlugim zwiazku i sie troche zasiedzielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda swiece, dobra herbata, winko. Szalu nie ma ale sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ina 48 dziś Tylko częściowo masz racje długo piszę na kafeterii i znam dziesiątki wartościowych i ciekawych osób tu poznanych z którymi spotykam się w realu dlatego popieram goscia z 9/57, wiem jak wazny jest klimat nowego tematu i pierwsze wpisy , ignorować można i należy ale tylko jak temat jest długi i ekipa zgrana która zaspamuje pozytywnymi wpisami 1 czy 2 nie pasujące wypowiedzi ,na początku to zrazi spokojnych szczególnie facetów a ściągnie element spamujący i szukający draki Pamiętajmy ze internet jest anonimowy ale dużo osób poważnie traktuje wpisy nawet ja nie bardzo chciałem się odezwać i raczej będzie to mój pierwszy i ostatnie wpis tutaj nie mam chęci na bez sensowną dyskusje gdy są podobne wpisy temat upadnie bo nikomu nie będzie się chciało dyskutować nad tym co wypada a co nie tak jak w realu omijam pewien element (bez urazy to nie do ciebie a uogólnienie) z uśmiechem i idę w swoje środowisko gdzie sa spoko ludzie bez dwu znacznych aluzji . za jakiś czas zobaczę jak ma się temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie swiece, kominek, ksiazka/film/robotki reczne..... pewnie wszystko razem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madra wypowiedz, tylko co to wnioslo do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoja co wniosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz glupio atakowac. zadalam normalne pytanie. bez podtekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćta
Ja tez mam wino na wieczór ale przy swiecach to ostatnio siedziałam jak prądu nie było. Zero romantyzmu. aha i jeszcze placek upiekłam, szarlotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez lubie szarlotke. moze tez upieke. fajny pomysl, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wieczorem jak zwykle sama, może napiszę do swojego znajomego z netu i pomilczymy razem przed monitorem- oczywiście każdy z nas przed swoim. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
12:45 Tylko,że to jest forum publiczne, każdy tu może wejść bez logowania i pisać co chce, nawet obraźliwe rzeczy. Jedni wdają się w dyskusje i zaczepki prowokatorów inni ignorują jeszcze inni odchodzą i nie piszą. Nie da się tego przeskoczyć, w każdym dziale tak jest. W tym temacie jest jeszcze ok. Jeśli uważasz, że tu jest element, który należy omijać to Twoja sprawa, dla mnie piszący tutaj ludzie są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej tutaj zajrzyj. moze cos sie bedzie dzialo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam was jesiennie. moja ulubiona pora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? Ja lubię tylko wczesną jesień. Listopad wydaje mi się najmniej przyjemny ze wszystkich miesięcy. Jest ponuro i depresyjnie. Chociaż... Jeśli nie idzie się do pracy, to nawet miło zawinąć się w kocyk, postawić przed sobą filiżankę aromatycznej herbaty i wziąć dobrą książkę do ręki, gdy za oknem wieje i o szyby bębnią ciężkie krople deszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćta
jesien i zima wyglądają fajnie tylko na pocztówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Co kto lubi. Ja uwielbiam deszcz. I lekki mrozik też mi nie przeszkadza jeśli nie ma wiatru. A gdy drzewa są oszronione, to jest niezwykle romantycznie. Akurat na spacer we dwoje. Lub z psem albo przyjaciółką jeśli ktoś nie ma tej drugiej połówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna w kominku napalic, nadrobic zalegosci w czytaniu, rozne herbatki, dobre wino, swiece. Jesien kocham. Nad morzem jest szczegolnie pieknie, nie ma turystow, jest spokoj. Same zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćta
w deszcz bez parasola to jak miałam 17 lat. Wtedy nawet jak zmokła kura wyglądałam dobrze. Upiekłybyscie cos zamiast po deszczu chodzić :) . Na razie są dwie szarlotki więc może być coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
Mnie się nie chce dziś piec słodkości, ale lampkę winka się napiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćta
Jak mawiał Owidiusz, kobietom najładniej jest gdy piją. To na zdrowie i miłych wieczorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chlup w ten piekny dziob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×