Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcoszuka

inne forum dla 40 latków

Polecane posty

Gość gość
Czy 40tki+ maja gdzie wyjsc w Polsce? Na Zachodzie normalnie - tam gdzie chca: do klubu, potanczyc, itd. Mam wrazenie ze w Polsce nie ma dokad chodzic jak sie jest starszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy 40tki+ maja gdzie wyjsc w Polsce? Na Zachodzie normalnie - tam gdzie chca: do klubu, potanczyc, itd. Mam wrazenie ze w Polsce nie ma dokad chodzic jak sie jest starszym. XXX Dokładnie tak, a tym bardziej nie ma gdzie poznać kogoś, kto wypełniłby pustkę w życiu. Pozostaje internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie owszem jest duzo ludzi samotnych ale to z wlasnego wyboru. Fakt maja wiecej mozliwosci wyjscia i spedzenia wolnego czasu. Nawet dla seniorow jest organizowanych duzo zajec, wyjazdow, kawki, spotkania itp. Mysle, ze Polsce moze za 20-30 lat bedzie tak samo. Maja inna jakosc zycia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasy i jeziora
no ładnie, wszyscy zapijają się winem, alkoholizm to choroba tego ludu, piją na wszelkie okazje, a nawet sami bez okazji, przykre i smutne to, wszystko wina ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem...najgorsi to sa ci terrorysci tacy 50/60 letni, ktorzy zatrzymuja sie przy kazdej kafejce po drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc spicie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy gdzie chodzicie jak macie czas? Gdzie mozna potanczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ,,Kręgu", w ramach imprez dla nieco starszych nastolatków, do ,, Gołębia", czy też ,, Pod herbem", ,, Mozarta", oj sporo jeszcze tego...kto szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć, po co Tobie to? W necie szybciutko znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ze wsi. Do miasta mi daleko. Co najmniej 80 m. Raczej więcej niż dwa rzuty beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 47
Wiem że już późno ale chętnie dołączę do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam i jakoś mi się odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 47
Za dużo rozmyślam by zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe. O czym, kim myślisz, jeśli możesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że to miłość zamieszkała w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry! Kto ma kaca (obojetnie jakiego) lapka do gory: Ja jestemjuz po sniadaniu, boli mnie kregoslup i teraz pare minut leze a za chwile rozgrzewajaca kapiel robie! Milej niedzieli! Co gotujecie dzis na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie resztki z soboty! :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćta 2016.11.18 księżyc chyba coś pomyliłes, pisałam źe mam 42 lata i nie inaczej. Niewiele rozumiem z tego co piszesz ale w każdym razie ja swój księżyc już znalazlam. Tu pełno samotnych planet to może jakąś znajdziesz. Powodzenia " Pokiełbasiłem bo chodziło o gośćka :O. A ja mam 2 problemy socjologiczne-mam chyba jakąś upiorną aurę która powoduje że kobiety mnie sobie wyobrażają jako groźnego osobnika w stylu Kuby rozpruwacza:O. Na dokładkę jestem okropnie nieprzekonywujący:O. Czy 40tki+ maja gdzie wyjsc w Polsce? Na Zachodzie normalnie - tam gdzie chca: do klubu, potanczyc, itd. Mam wrazenie ze w Polsce nie ma dokad chodzic jak sie jest starszym. " Normalnie z bydłem z Afryki i południoozachodniej Azji:P.Ciesz się że w Polsce tak źle nie jest z tym:P. gość wczoraj Na zachodzie owszem jest duzo ludzi samotnych ale to z wlasnego wyboru. Fakt maja wiecej mozliwosci wyjscia i spedzenia wolnego czasu. Nawet dla seniorow jest organizowanych duzo zajec, wyjazdow, kawki, spotkania itp. Mysle, ze Polsce moze za 20-30 lat bedzie tak samo. Maja inna jakosc zycia !!! " Z dzikusami może tak być:O.A jakość życia wkrótce im się pogorszy jak nie będą mieli za co dzikusów utrzymywać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
U mnie dziś szybki i wczesny obiad bo mam daleki wyjazd. Pierś z kurczaka faszerowana serem i piczarkami, ziemniaki, surówka z pekińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle! Wow Że też Ci się tak od rana chce, bo mnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokąd jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
Do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) w sztormowa niedziele... dzisiaj na stole kroluje powtorka z wczoraj.... a tak poza tym to puchar swiata w cyklokrosie w koksijde. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygarniecie kolejną 40stę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja piekę na obiad nogi kaczki z jabłuszkami, do tego podsmażane kopytka i surówka z kiszonej kapustki. Chętnych- zapraszam. Pozdrawiam wszystkich "dojrzałych" z tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×