Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak swiezakow w biedronkach

Polecane posty

Gość gość

Witam podluugim zbieraniu punktow w koncu udalo sie !a tu zaskoczenie brak maskotek!bylam we wszystkich biedronkach w miescie i nigdzie nie ma .czy to tylko u mnie tak jest ?czy przeliczyli sie z zainteresowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez nie ma. Nawet naklejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez nie ma! I to napewno nie nagke zainteresowanie bo jeszcze w sobote byly. Malo tego. Mamy jedna kartkę zapelniona naklejkami ale nie ma swiezakow. Ale mamy tez 36 naklejek i chcielibysmy kupic swiezaka za 20zl a biedronka nie ma juz nawet kartek! Czyli moge sobie moje naklejki wyrzucić do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ktoś to zbiera??? Przeciez to jest brzydkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazalo sie, ze te maskotki zawieraja jakis alergizujacy skladnik i je wycofali do badan,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i brzydkie, może i droga impreza ale dzieciaki pogłupiały na ich punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też już nie ma...ale ja zdążyłam i mam wyczekiwaną marchewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? A co z tymi które już trafiły do dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez nie ma. Mamy wszystkie naklejki a swiezakow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
My mamy już cztery zbieramy cała rodzina bo sama to tyle nie wydaje u nas też już brak swiezakow chcieliśmy brokula a musieliśmy wziąć pomidora Wcale nie są brzydkie dzieci to lubią mamy też dwa misie ze stokrotki dostaliśmy bo w stokrotce nic nie kupujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez pomidory same zostaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wycofali co wy pieprzycie. Dostawy są tylko małe, np karton maskotek który zaraz jest rozchwytywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalejecie z tymi maskotkami, na fb to juz piekny handel kwitnie. Polowa ludzi to na sile robi zakupy zeby chociaz te 40 zl na naklejke uzbierac a wystarczylo zeby poszli i za te 50'zl czy ile to tam kosztuje kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalejemy bo sa fajniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie są jak noc w każdym sklepie z zabawkami można dostać coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie czytałam na wp ze w całej Polsce brakuje... pewnie czekają na statek z chin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a będą jakieś dostawy w waszych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisałam i dalej mnie to bawi . Ludzie potrafią się drzec całą kolejkę "potrzebuje pani naklejki "jakby mieli zaraz się o nie pobić i głupie uśmieszki. Jestem w ciąży o ostatnio stałam w kilometrowej kolejce która skutecznie jeszcze opóźnila pani lecąc do innej w kolejce po naklejki. Albo stoją z tymi książeczkami i biorą pięć świeżakow naraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na wp wstawili artykul na samej gorze na miarę tragedii narodowej . Żałosne powariowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dzisiaj byłam wymienić znaczki a tu pustka ani jednego,córka rozczarowana. długo zbieraliśmy na jednego,od całej rodziny :D bo rzadko robimy w biedronce zakupy... Szkoda,pani na kasie mówiłam że w środę ma być dostawa ale żeby przyjść ok 11 "bo szybko się rozchodzi. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta akcja tylko do 20- stego listopada. Potem kilkanaście dni na odebranie pluszaków i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa trujące maskotki :-o weźcie się yebnijcie 90 % zabawek jest madeinchina a miśki wszelkie to już w ogóle i nagle te z biedry trujące taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To plota była! u mnie też nie ma w sklepie, miały być dzisiaj ale jak byliśmy to było pusto.Zobaczcie sobie na olx jak ludzie sprzedają naklejki na świeżaki 60sztuk za 30zł. Sprzedadzą wszystko byle by zarobić. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie jesczze przyjadą te owocki i warzywka.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy 5 swierzaczkow :-) juz nie zbieram bo tez brak u nas w biedronce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mama filipa
Dziwię się osobom,które tak bardzo krytykują tą akcję. Przecież i tak robi się zakupy więc co za problem przy okazji nazbierać naklejki i mieć maskotkę? Jeśli komuś to nie pasuje zawsze ma Lidl, Stokrotkę itd. 99% miśków maskotek jest wyprodukowana w Chinach i nie lepszej jakości więc skąd ten hejt? Mam pomidor,śliwkę i zbierałam je dla mojego synka. Została mi jedna wypełniona naklejkami kartka i chciałam wczoraj odebrać pieczarkę ale nie udało się. Od mojej mamy wnuczek dostał truskawkę i książeczkę o świeżakach ,powiem wam ,że jest świetna. Pełno w niej zdrowych przepisów i historyjka o tym jak połączone świeżaki walczą z Panem Choróbką ;-) Po jej przeczytaniu synek nabrał ochoty na więcej warzyw(''mamusiu zrób mi tego zielonego shreka'') i tak dziecko bez problemu je szpinak. Pozdrawiam rodziców polujących na Pieczarkę Piotrka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, oj, Głuptaski, wejdźcie na Allegro, kupicie każdego świeżaka za 25 zł :) A wy wywalacie ciężką kasę żeby uzbierać na głupie maskotki, którymi i tak nikt się nie bawi, tylko kurzyć się będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Głuptasku Głuptasku ,robię spożywcze kiedy mam pustą lodówkę i chcę ją zapełnić niekoniecznie świeżakami. kUPOWANIE ICH CELOWO NA ALLLEGRO TO DOBIERO GŁUPOTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arek
Brak maskotek w Niepolomicach oraz Krakowie Ludzie Jeronimo Martins-biedronka oszukała tą akcją tysiące Polaków!!!!!!!! Zachęcam wszystkich do wspierania lokalnych sprzedawców i nie kupowania u oszusta jakim jest BIEDRONKA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie głuptasku u góry ,ja też robie w Biedrze zakupy .Wiec jeśli miałabym wydawać na all kupując świeża to tylko strata bo zakupy musiałbym spożywcze i tak zrobić Wiec przy okazji uzbieralam na maskotkę. U mnie też pustki w biedrach syn wczoraj dorwal pomidora. Brakuje nam dwóch ale chyba już nic z tego bo nawet naklejek brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×