Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

mam ochote zabic wiekszosc ludzi

Polecane posty

P**********h bezuzytecznych pomiotow ktorzy pracuja i przyczaniaja sie do cierpienia miliardow zwierzat na tej planecie. Boze daj mi sily by wyrznac ludzkosc tak jak dzieki im co sekunde wyzynane sa zwierzeta. Daj mi sily by wiekszosc ludzi na tej planecie umarla w komorach gazowych a jesli nie, wsadz mnie do wiezienia do psychiatryka lub zabij by nie myslrc o tym okrucienstwie, jakie ciagle zachodzi przez p********e ludzkie bydlo ktore pracuje i nie mysli. Blagam zeslij na ten swiat epidemie, ktora zabije wszystkich pracujacych i jedzacych przetworzone mieso. Dziekuje boze, ze mnie wysluchales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol schizofrenik jaki czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niczym bardziej nie marze niz wyrznac w pien 75% ludzkosci, tak bardzo mi gadacie zebym poszedl do pracy, moja wymarzona praca to zabijac masowo strzalem w tyl glowy tak jak wy, tak jak robi sie koniom czy krowom. Jeden za drugim w kolejce bym mogl wam strzelic w potylice ze specjalnego pistoletu. Nic was wtedy nie uratuje, a ja widzac smierc kazdego z was, bede odczuwal narastajacy pokoj wraz z kazdym przeze mnie zastrzelomym. Chodzcie do swojego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. Jesteś psycholem trochę, ale ok. Ja mam zamiar szczerze przejść na wegetarianizm, bo sądzę, ze jedzenie mięsa, które pochodzi od zwierząt jest barbarzyństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc ludzi przyczynia sie do tego ze cierpie. Ludzkosc to egoistyczne swinie myslace tylko o sobie. Potrawa schabowy na obiad i nie mysla skad to mieso pochodzi. Pomnozyc takiego osobnika razy 3 miliardy, kilka razy wiecej zwierzat musi umrzec co romu by taka tepa kvrwa zjadla sobie schabowego. Do tego pracownicy rzezni tzw slaughterhouses sa wyzyskiwani i traktowani jak gnoj, bo na ich miejsce zawsze znajdzie sie inny. Konie ktore podobno sa zabijane ogluszaczem, najczesciej pracownik rzezni nie trafia w odpowiednie miejsce, wiec kon dostajac z takiego ogluszacza wpada w panike i agonie, i probuje sie wydostac dopoki pracowniki rzezni za 4 czy 5 razem nie uda sie ogluszyc konia. Zwierzeta ktore przyjezdzaja ciezarowkami do slaughterhouses martwiac sie o swoje zycie, probuja uciekac z miejsc egzekucji, ale ludzie nie dadza im uciec, bo one sa po to by trafic na czyis talerz. Jedna krowka podeszla do pracownika i zaczela mu ssac palec a on musial dwie minuty pozniej zabic ja palujac ja na smierc. Mlodym swiniom ucina sie ogony przypalaczem gdy sa zywe. Wszystko przez bydlo wazzego pokroju i konsupcyjnego trybu zycia. Mieso ktorym zapychacie twoje tluste dvpy i karmicie swoje tępe bachory pochodzi od zywego stworzenia, ktore za zycia bylo torturowane i cierpialo. Fajnie to tak przyczyniac sie do cierpienia innych stworzen? Was to nie obchodzi dlatego mnie nie bedzie obchodzic to gdy zywcem was beda obdzierac ze skory i gotowac we wrzacej wodzie dopoki sie nie zagotujecie na smierc. Hitler mial dobra idee, niestety cos mu nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychol bierz prochy
recepte odnawiaj ziom i dwie dawki od razu, fuuuuuckkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewazne kim jestem. Wazne ze codziennie przez ludzi narasta wobec nich moja nienawisc, przez ich egoistyczne i konsupxyjne tryby zycia, przez ktorych zawsze ktos cierpi w tym wypadku ja, bo to przez to kvrewskie tepe bydlo zabijane jest 28 miliardoe zwierzat rocznie. I nie obchodzi mnie to ze swiat jest tak skonstruowany. Nie potrafie zaznac pokoju gdy mysle o tym co czlowiek robi niewinnym stworzeniom. I to wy jestescie temu winni, gniew allaha was dopadnie a jesli nie was to wasze dzieci. Allahu Akbar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim lekarstwem jest wasza smierc. Jestem szatanem, ktory przyniesie wam zaglade, wszystkim tym dzieki ktorym krowka czy pies musi umierac w bolu i meczarniach, psychicznych mekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie moglbym wyjsc na ulice i zaczac mordowac ale zaraz na mnje rzuci sie policyjna armia i helikopter, i beznadziejna smierc kilkudziesieciu osob bylaby niczym wobec setek miliardow zwierzat ktore zginely od 2000 roku. Zlo zwalcza sie dobrem. A dopoki ludzie nie mysla i żrą jak świnia świnie we mnie narasta nienawisc :). Jak kuba bogu tak bog kubie. Elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik ochlon.Czlowiek zdominowal swiat jako nainteligentniejsza rasa a to,ze ludzie lubia mieso nic nie zmieni ,bo jestesmy miesozercami a nie krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem miesozerca kvrwo i ja jestem ufoludkiem w takim razie a nie czlowiekiem ty kvrwo j****a p********a czlowiek zdominowal swiat i rozmnaza sie jak zaraza i torturuje niewinne stworzenia ty szmato j****a. Zreszta na chui ja gadam z padliną twojego pokroju bez uczuc ty smieciu, tacy jak ty beda dostawac pukawke w ryj ty idioto bo ja ciebie dominuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, pseudo-ludzik "dorwał się" do kompa. Ktoś zapomniał podać mu dawkę lekarstw. Boziu! Chroń ludzkość od takich oszołomów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda odpowiedz w mpich tematach jest na tak niskim poziomie ze widzac jakie tepe bydlo chodzi na tej planecie i postuje tu, robi mi sie slabo. Zwierzeta sa wiecej warte od was. A wy co budzicie sie rano sracie do kibla zrecie wedlime ze zwierzecia torturowanego wsiadacie do swego audi opla czy innego peugota lub citroena jedziecie do pracy zatruwajac srodowisko i ludzi spalinami swpich tanich aut, pracujecie bo inaczej nie przezyjecie gdy pan nie da po robocie supermarket i przetworzone chemiczne mieso kupujecie rozmnazacie sie jak pasozyty i to dzieki wam ludzie w afryce gloduja, a miliardy zwierzat codziennie cierpi bo przeciez trzeba wyzywic takie bydlo jak wy karmiac ich wieprzowina wymieszana z trutka na szczury byscie nastepnego dnia mogpi kolejny dzien isc do pracy. Wasz bog nie istnieje, ja bede waszym bogiem gdy bedziecie mnie blagali o litosc z pistoletem przy skroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja choroba zaczela sie w asdzie gdy poszedlem tam i widzac mieso jakie sprzedaja dotarlo do mnie ile oni zabijaja codziennoe zwierzat zeby sprzedac towar ktore nie jest towarem a zywym stworzeniem. Do asdy potrafie isc z wybornym humorem a wychodze majac depresje widzac kurczaki z rozna po 3 funty i jest ich z 10 na sprzedaz, 10 kurczakow musialo beznadziejnie zginac zeby potem sprzedac za 3 funty. I gdyby nie wy ktorzy kupuja te biedne zdechle stworzenia, to by tyle miliardow zwierzat nie cierpialo. Wiec sie nie dziwcie skad ta nienawisc, jak przyjdzie pora to przed smiercia dam was na pozarcie swiniom, niech to one was zezra tak jak wy jecie je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba za duzo gry w CS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gram w cs :). Bardziej w modern warfare 2 i historie o obozach koncetracyjnych, do tego artykuly o tym co dzieje sie w rzezniach tzw slaughterhouses, miliardy zwierzat co roku cierpi bezsensownie, tylko dlatego zeby renata czy janusz lub john lub kvrwa cristina sobie mogla po pracy zezrec hamburgera wolowego w pubie albo steka ze swini, i kvrwa jedna osoba pomnozyc razy 3 miliardy i ile zwierzat musi sie nameczyc i zdychac zeby taka bezlitosna kvrwa mogla sobie tego hamburgera zjesc, BO PRZECIEZ ONA ZAPRACOWALA NA TO TO JEJ SIE NALEZY! Gardze ludzkoscia, kiedys takich problemow nie mialem. Jak przestane chodzic do asdy i do pubow gdzie wszedzie gloryfikacja wieprzowiny i wolowiny, ktora de facto jest trucizna dla organizmu, to przestane o tym myslec. Poki co niestety nie potrafie, ja nic z tym nie zrobie a myslenie o tym jaka ludzkosc jest bezuzyteczna mnie dobija :O. Wiekszosc swiata robi tylko na tych miliarderow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnoe sie wydaje ze np taki comber wolowy to srednio zywy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip moze i jestes ty zwichrowany ale troche racji masz. szkoda ze dziennie ginie tyle zwierzat tylko po to zeby wyzywic stworzenia ktore uwazaja sie za lepsze od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo tego bydla jest, podobno kiedys mieso jadala arystokracja bo biedakow nie bylo stac na mieso, i podobno arystokracja umierala czy chorowali :O, a dzisiaj jest na odwrot. Przez ta masowa produkcje kazdy moze se isc do super marketu i kupic zwierze, bo dzisiaj przeciez jest sie niewolnikiem pieniadza, rzad daje kazdemu zludne uczucie ze majac pieniadz ma sie bezpieczenstwo, a prawda jest taka, ze rzad robi wszystko by obywatele nie mysleli a robili na tych w sejmie. Eehh, kurczaki sa za tanie, nie wiem ile w polsce kosztuje piers z kurczaka ale w anglii w asdzie 3 funty, kurczaki wrzucaja zywcem do mielarek, czemu rzad nie moze podwyzszyc podatku za piers z kurczaka z 3 funtow do 18? Nie dla psa kielbasa, chcesz sie dobrze odzywiac, to zasluz na to. Nie tylko mieso jest na tej planecie, a wszyscy tylko zra to miecho i potem zdychaja na raka. Papierosy wielki wrog kvrwa, tyton to jest kvrwa roslina i nikt kvrwa nie cierpi na produkcji papierosow w przeciwienstwie do produkcji miesa, gdzie zywe stworzenia sa traktowane jak towar. Kupujac schabowe na obiad to jest tak, jakbyscie sobie zabijali codziennie swinie wlasnymi rekami i brali z niej schaba. Jak mozna w ogole cos takiego jesc kvrwa, to wszystko przez p********y kapitalizm i szmaty rozplodowe ktore rozkladaja nogi baranom i sie rozmnazaja bo mamy prace i kilka tysiecy na miesiac to mozemy zalozyc rodzine, kvrwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tylko te wszystkie mięsożerne ścierwa miały jeszcze odwagę zabić zwierzę gołymi rękami zanim je zeżrą. Ciekawe ilu by się nagle zrobiło wegetarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu kot zabija mysze dla zabawy i jej nie zre potem, koty to pi3rtoleni sadysci im tez by soe przydalo profilaktycznie kulke w leb wpakowac niszcza przyrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kvrwa mac ale kot to kot a ludzie masowo niszcza czemu w ogole porownujesz czlowieka do kota, ktory zeby przetrwac uzywa instynktow? Czy ty w ogole kvrwa myslisz? Czy koty hoduja w fabrykach myszy i miliardami je zra? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracownicy rzezni sa traktowani jak to bydlo, ich targety to jedno zastrzelone zwierze typu krowa co 12 sekund, co 12 sekund gina zwierzeta tasmowo, ktore przyjezdzaja ciezarowkami, sa poganiani przez supervisorow, wszedzie leje sie krew. Tasmowe zabijanie zwierzat tak jak produkowanie ciastek w fabryce, niczym sie to nie rozni. Tylko ze te zwierzeta zyja, odczuwaja strach i wiedza ze zdechna. A potem trafiaja do supermarketow czy jako szynka do mrozonej pizzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa chui mnie to ze u rzeznika mozna kupic mieso, rzeznik to rzeznik, ale kto dzisiaj kupuje u rzeznika, wszyscy laza tam gdzie taniej, jak ta tepa bezuzyteczna masa, najczesciej do lidla albo gdzie indziej, gdzie tansze mieso, a im tansze mieso tym bardziej zwierze cierpialo za zycia. Ale przeciez j3banego smiecia szczura to nie obchodzi wazne zeby mieso bylo tansze o 50 groszy za kilogram :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa kvrwa instynkt do mordowania myszy ktorej itak nie zezre to serio kwestia przetrwania wes pomysl czasem dobrze ci wyjdzie , gdyby koty dysponowaly zdolnoscia mi poznawczymi czlowieka to budowalyby fabryki w ktorych torturowaliby myszy dla zabawy ludzie przynajmniej to jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by bylo gdyby, ale nie maja bo to koty ty kvrwo, a ludzie maja wybor, ale ze na zwierzat jest pieniadz to morduja tasmowo i masowo zwierzeta zeby takie karykatury ludzkie jak ty potem mogly sie nazrec na podwieczorek czyms co cierpialo ty smieciu j3bany, jak mozna w ogole porownywac kota do czlowieka ty kretynie j3bany upodlony zwierzeciu, porownujesz sie do zwierzecia bo jestes j3banym zwierzeciem kvrwo p*********, swinie jedza swinie slyszales o tym? Ty jestes swinia i tez zresz swinie, w razie awarii wj3balbys czlowieka idioto. Czlowiek mysli i ma wybor, a kot kvrwa jak widzi mysz to od razu idzie ja zlapac, a czlowiek moze pomyslec zanim cos zrobi w przeciwienstwie do kota ty kvrwa idioto p*********, i na chvj mam wyrzadzac krzywde innej istocie jak kot myszy? Chcesz mi powiedziec ze koty sa lepsze od ludzi ty p********a gnido? Gdzie indziej ludzie obdzieraja koty zywcem ze skory, to samo w rzezniach sie dzieje zwierzeta sa zywcem obdzierane ze skory a potem zywcem gotowane w wielkich garach, i ty mi kvrwa bredzisz o kocie i myszy ty zj3bie genetyczny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko o autorze: co za idiota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standard juz pojawiaja sie ludzkie zwierzeta, bydla co mozgu nie uzywaja a waszymi najwiekszymi atrakcjami jest isc do pracy a potem zrobic swinska kupe w kiblu ty j3bany dzikusie, mamy 21 wiek a wiekszosc ludzi zachowuje sie jak w prehistorycznej epoce, kvrwa niczym sie nie roznicie od tych j3banych jaskiniowcow wy trepy p*********, skoro jestem idiota to chociaz podaj dowod na to, ze jestem idiota ty smieciu j3bany, przez takich jak ty mi sie slabo robi i odechciewa zyc ty kvrwa idioto, nie musisz nic robic bo wszystko robia za ciebie ty smieciu, za ciebie pieka chleb, za ciebie zabijaja zwierzeta, za ciebie robia meble i buduja domy ty masz tylko chodzic do pracy i placic rachunki a potem zrec to co ci miliarderzy podstawia pod morde ty kvrwa smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×