Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kradnę od małego...kradne w pracy, hotelach, u rodziny i znajomych

Polecane posty

Gość gość

sprawia mi to przyjemnosc gdy ukradne np długopisy, papier do drukarki albo cos... tylko raz mnie złapali w markecie, gdy zjadłam orzechy brazylijskie a opakowaniu wyrzucilam...widziala to chyba pracownica dzialu ze wkladam między produkty puste opakowanie albo na monitoringu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś kleptomanką Nie boisz się? Nie masz moralniaka? Po tej sytuacji nie było Ci wstyd ?? Hehe raz mnie pokusiło i uradlam gumkę do włosów hehe jaki był strach! :-D Czasy podstawówki.. Ale nigdy więcej się nie odważyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja to we krwi ...Ja mam znajomych ...maź mojej koleżanki pracuje jako konserwator w szpitalu.Boze ..ich spiżarnia jest pełna ręczników papierowych ,worków na śmieci ,płynów do mycia i mydła .,śrubokręty ,maszyny ...wszystko.To sa zapasy i oni wcale sie z tym nie kryją .,.dla nich to jest normalne ..jeszcze przynosi rzeczy dla dalszej rodziny.Nie ma rzeczy której nie udało by mu sie wynieść - nawet jedzenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tu pisałam o poszanowaniu mienia wspólnego..Ludzie, nie macie wstydu? W Polsce trzeba zacząć ręce obcinać zlodziejom, by nie kradli?? Jak u Arabów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×