Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straszna cera pomocy... Foto

Polecane posty

Gość gość
Mialam podobnie, i zadna dieta ani higienia ani masci czy plyny nie pomagaja. mi pomogly tylko 2 rzeczy - izotek, lub acnenormin, sa drogie, ale warto. Wysuszaja, bd troszke przygaszona, smutniejsza, nerwowa, troszke krew moze leciec z nosa, i wloski bd myla raz na tydzien lub 2 raz w tyg, A druga rzecz to solarium. Zaufaj mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pójdę do solarium bo jestem w grupie ryzyka czerniaka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdź koniecznie na wege wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo , przemywam twarz tamponem z octem jablkowym i cebula,trzeba ja rozdrobnic i ugotwac krotko i ta mascia smaowac twarz, pomaga na wszystkie problemy ze skora, np. na blizny itd. sama to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jade28
Ja jeszcze 5 miesięcy temu miałam straszną twarz cała w krostach ;/ nie wiedziałam jak się tego pozbyć, dermatolog przepisywał różne preparaty ale niestety nic nie pomagało;/ aż w końcu zamówiłam sobie Nonacne http://natradzik.milejdi.pl i dzięki niemu w końcu udało mi się pozbyć tego okropieństwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się co do badań hormonalnych, ja też miałam trądzik długi czas, właściwie odkąd zaczęłam dojrzewać, gdzieś od 9 r.z... przy tym miałam lekka nadwagę, choć mało jadłam i wiecznie nieregularne miesiączki, które po 2-3 latach powinny się ustabilizować. W wieku 20 lat poszłam do endokrynologa, zrobiłam dokładne badania, dostalam leki i wszystko się unormowalo: trądzik zniknął, schudlam praktycznie nic nie robiąc, poprawiło mi się samopoczucie, okres zaczął być regularny. Hormony mogą być rozchwiane, ale nie aż tak. A od izoteku trzymaj się z daleka jak nie chcesz urodzić kaleki. Może teraz o tym nie myślisz, ale za kilka lat możesz zapragnac dziecka, a retinoidy zawarte w tym lekarstwie mogą zostac w organizmie cal zycie, są one przyczyną wad genetycznych płodu... w ogóle izotek powinien być tylko dla mężczyzn dozwolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leków nie będziesz brała do solarium nie pójdziesz to czego oczekujesz ? liczysz na rady idiotów w stylu nie jedz tego albo myj się w moczu ? tabletki antykoncepcyjne leki w stylu izotek innej rady nie ma. absolutnie nie zanurzaj twarzy w zimnej wodzie jak ktoś napisał to powoduje poszerzenie naczyń krwionośnych bo zimna woda poprawia ukrwienie i będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snieg lód powodują szybsze bicie serca , wzrost cisnienia tetniczego oraz .. lepszy transport krwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
"absolutnie nie zanurzaj twarzy w zimnej wodzie jak ktoś napisał to powoduje poszerzenie naczyń krwionośnych" Hahahah dobre :D zanim będziesz radzić dziewczynie, może najpierw sam się doedukuj? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mimo ze na poczatku one się zwężają od zimna to po chwili następuje ich poszerzenie bardziej niż przed zanurzaniem bo zimna woda powoduje wzrost ciśnienia krwi i lepsze ukrwienie ale jeśli ktoś ma plamy na twarzy to lepiej to nie wygląda jak jest większe. ona ma pełno naczyń popękanych na które zaleca się mycie lekko ciepłą wodą o tem. zbliżonej do tem ciała absolutnie nie zimną. zreszta latwo sprawdzić umyć się w zimnej jak ktoś ma problemy skórne i zobaczyć nie po minucie ale po 10 jak się wszystko powiększyło. zdrowy sobie może myć twarz w lodowatej ale nie osoba z problemami skórnymi lepiej ty się wyedukuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma duzo naczyn popekanych x Ja nie mam żadnych naczyń popękanych :) Nie wiem skąd ten wniosek wyciągnelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz tego nos jak klucha wąskie wargi kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam widzę pół twarzy z rozszerzonymi naczyniami. skoro masz wypryski to chyba oczywiste że naczynia są poszerzone i popękane stąd zaczerwienienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie na zdjęciu musiało inaczej wyjśc, bo nie mam zadnych popekanych naczynek, tylko po prostu pryszcze i blizny po nich. Nic wiecej (ale to i tak duzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
"oprócz tego nos jak klucha wąskie wargi kiepsko smutas.gif" Fajnie jest dowatościowywać się kosztem innych :D Najlepiej wytykać innym wady i wmawiać im, że nie mają w sobie nic pięknego, żeby samemu poczuć się lepiej psychicznie. :) Autorko nie przejmuj się, na pewno też masz w sobie jakieś piękne elementy, bo nie można być w całości brzydkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie grudki, zaczerwieniona, naczynkowa twarz, rozszerzone pory i jeszcze do tego uczucie "palenia" i ściągania twarzy. Lekarz stwierdził trądzik różowaty. I walczę ile się da o to, by mieć ładniejsza cerę. Polecam serię produktów Rosacea Care. Mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amoże spróbuj przekonać lekarza by dał Ci skierowanie na autoszczepionkę. Moja znajoma miała całą twarz w pryszczach , w Krakowie pobrali jej wydzielinę z tych pryszczy i na tej bazie opracowali autoszczepionkę .To naprawdę działa !!!! Popytaj o taką mozliwość lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Rozszerzone pory przy cerze tłustej są dość normalne, jak nie wiecie jak z nimi sobie radzić to odsyłam tutaj http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Rozszerzone-pory-Sprawd%C5%BA-jak-sobie-z-nimi-radzi%C4%87/a28601.aspx pory z tendencją do rozszerzania nie lubią gorąca, lepiej unikać w takim wypadku solarium itp. i oczywiście oczyszczać twarz kosmetykami do cery tłustej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo rozszerzone naczynka. Dieta - tak, słońce, ale tylko z kremem z wysokim filtrem (nie solarium!), poza tym stosowanie odpowiednich preparatów do mycia i nawilżania twarzy oraz coś od wewnątrz - czyli wizyta u dermatologa wskazana. Też natrafiłam na Rosacea Care. Na mnie ich produkty pomocnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!! WON k*******y spamerskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzhs1726w72hss7w8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drożdże do łykania i na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Edziaa napisał:

  

cipka umyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×