Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1D2000

Czy on coś do mnie czuje?

Polecane posty

Gość gość1D2000

Cześć :) Mam problem! Mam nadzieje, ze mi w nim pomożecie ! Mam 16 lat w tym roku poszłam do innej szkoły - nowa szkoła, nowi znajomi itd.. Od jakiegoś czasu przyjaciółka z która siedzę w ławce zaczęła mi mowić, że nasz kolega z klasy ciagle się w nasza stronę patrzy, na początku było to dla nas normalnie - lubi nas, tylko z nami jako dziewczynami ma najlepszy kontakt. Z czasem stawało to się coraz cześciej. Ja uważałam, ze on się patrzy na moja koleżankę, ale z czasem to się zmieniało.. Zaczął się ciagle na mnie patrzec z czasem spodobało mi się to i także go darzyłam sympatia.. Pozniej specjalnie zaczął do mnie zagadywać czy mu wyślę notatki na fb, a z tych "notatek" pogłębił się nasz kontakt.. Często pisaliśmy itd.. Aż do momentu gdy zauważyłam, ze coraz mniej się patrzy na mnie, a gdy ja mu odwajnie kontakt wzrokowy to mam wrażenie jakby mnie sprawiał, tez nie pisze do mnie... Brakuje mi trochę tego.. Liczę na wasza pomoc co o tym sądzicie, jak wy byście to odebrali, co powinnam o tym myślec :( z góry dziękuje ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1D2000
Zapomniałam jeszcze dodać m, ze jak ostatnio usiadł za mną to ja się trochę stresowałam, ale to specjalnie zagadywał, albo cos.. Gdy zauważał, ze aż nie słucham czy nie zwracam na to uwagi tylko rozmawia z sama moja koleżanka to specjalnie mnie noga sztural czy tez rękoma mnie zaczepiał - chyba na wyższy poziom wszedł .. A teraz cisza :( a ja jestem bardzo nieśmiała ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chyba na wyższy poziom wszedł " - no! :D buhahahahahahahahaha te gimbazy to maja dopiero problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Może uznał,że jesteś niezainteresowana, skoro gadałaś z koleżanką,a jego olewałaś mimo jego zaczepek. 2. Może się już znudził Tobą jak to chłopcy w tym wieku. 3. Może znalazł sobie inny obiekt zainteresowań. Jeśli Ci na nim zależy to napisz do niego albo zagadaj jak będzie sam, zobacz czy podchwyci rozmowę czy krótko odpowie i tyle albo możesz pójść odważniej i zaprosić go gdzieś.. wtedy albo się zgodzi i masz sukces,ale jeśli odmówi to możesz się niestety ośmieszyć. Jeśli nie będzie zainteresowany to najlepiej odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×