Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jakie zajęcia dodatkowe chodzą wasze dzieci

Polecane posty

Gość gość

Moja córka ma 7 lat chodzi 2 razy w tygodniu na balet. Zajęcia trwają godzinkę a jak jest u was? Przeraziło mnie gdy moja koleżanka z pracy opowiadała że jej 5 letni syn chodzi na judo ,basen,angielski i piłkę nożną. Dziecko ma dopiero 5 lat a już cały tydzień zajęty rzez zajęcia dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza córka ma 3,5roku. Gdy miała 1.5 roku byla juz w przedszkolu. Teraz z zajec dodatkowych basen 2x w tyg. Chodzi że mną. Zajęcia małego chemika 1x w tygodniu. W soboty na piłkę nożna dla maluchów z tatą . Czy to dużo? Nie wiem. Mała sama się o wszystko dopytuje. Dla niej to jeszcze zabawa jeśli będzie jej za ciężko to ja wypiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen i piłka nożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tylko na judo i co jakiś czas organizowane są zajęcia w osiedlowym klubie .logopedia na wesoło czy zajęcia teatralne .Zajęcia z psami to idziemy sobie, przeważnie jest to 2 razy w tyg co tydzień inne zajęcia jak wychodzi w dzień judo to uczestniczymy w jednych. Syn będzie miał 6 lat.Starszy 12 chodzi na sks i zajęcia komputerowe. Kiedyś chodzi na piłkę i judo ale mu się odwidziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięciolatka - godzina basenu i godzina gimnast artystycznej w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przeraziło mnie gdy moja koleżanka z pracy opowiadała że jej 5 letni syn chodzi na judo ,basen,angielski i piłkę nożną. Dziecko ma dopiero 5 lat a już cały tydzień zajęty rzez zajęcia dodatkowe." Ty tłuku... dzieciak pływa, kopie piłkę i uprawia judo czyli robi to wszystko, co robiłby w naturze, gdyby trafiło się korzystne środowisko życia i rówieśnicy. W mieście trzeba to zorganizować. W takim razie dodatkowo uczy się tylko języka, co w tym wieku sprowadza się zwykle do rysowanek, piosenek i innych zabaw. Co w tym straszniejszego niż taniec dziewczynki? Ależ jesteś zidiociałym lemingiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 6 lat od roku chodzi na judo 2 razy w tyg i pilke nozna 2 razy w tyg po godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój niespełna 4 latek ma na szczęście sporo zajęć z trenerami, instruktorami w przedszkolu (angielski 5x w tygodniu, niemiecki 2x, tańcę, gimnastykę, myzykę z rytmiką, logopedię w grupie i indywidualną). Dodatkowo basen raz w tygodniu (z instruktorem). W przyszłym roku, albo już niedługo (zależy jak się ogarnę organizacyjnie) będzie jeszcze chodził na zajęcia do zespołu tanecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 latek: poza przedszkolem, x2 angielski, 1x karate i 1x zajęcia ogólnorozwojowe (plastyka, literki, koncentracja). W weekendy chodzimy na basen ale to już rodzinnie. Dla niego to duża radość, dobrze spędza czas i jeszcze nigdy nie marudził ze nie chce iść. Praktycznie codziennie oprócz niedzieli coś ma dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 latka. 2razy w tyg.po 1h zajecia taneczne.1 raz w tyg. gotowanie tez 1h.Chodzila jeszcze na karate przed wakacjami ale teraz już nie chce chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10latka raz w tygodniu piano ,raz w tygodniu skrzypce i raz w tygodniu basen,coreczka 4 latka narazie nic malutka jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko co ty się tak przejmujesz, jak dziecko chce chodzić to dlaczego nie. Ja chodziłam na tańce 1x w tyg, flet 1x w tyg, pianino 2x w tyg, chór 3x w tyg, basen 2xw tyg i angielski 2x w tyg, chciałam jeszcze na skrzypce i karate, ale rodzice nie chcieli mnie wozić i tak robili za taksówkarzy non stop, teraz rozumiem wtedy nie bardzo. A tu wielka obrończyni dzieciństwa. Jak poszłam do gim to zamieniłam chór i instrumenty na francuski, matematykę i ang po 2x w tyg plus sporty i nie miałam czasu na głupoty. Ale ja chciałam i nikt mnie nie zmuszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zapisalismy syna na grę na gitarze, chodzi 3 razy w tygodniu na zajęca do szkoły muzycznej Artyz w Szczecinie. Bardzo dobra placówka, udało nam się trafić w odpowiednim czasie we właściwe miejsce.Realizowany jest tu program Rad Brytyjskich Królewskich szkół Muzycznych ABRSM, która od ponad stu lat wyznacza standardy w nauczaniu muzyki. Prestiżowa placówka jakby nie było http://artyz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Klaudulinka chodzi na taniec****iłkę ręczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 20 miesięcy. Nie ma żadnych dodatkowych zajęć. I tak nie ma sensu już do zapisywać. Będzie odstawał od grupy we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlowianskaLala
A ja swojego syna wysle tylko na jakies zajecia sportowe. Na takich zajeciach nauczy sie rywalizacji przegrywania, zasad fair play, nie mowiac juz o ruchu i zdrowiu. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ze Szczecina jestem i do szkołty Artyz prowadze moją córcię na rytmike dla maluszków - mam bliziutko , córa przezadowolona, uwielbia panią i dzieci i taniec, bawią się i widze że wspaniale się tam bawi. Takie zajęcia to super sprawa , tam na rytmike przyjmują już 1,5 roczne dzieciąteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi na basen a mój syn chciała żebyśmy go zapisali na judo do www.judo-chojrak.pl. Na początku byłam nastawiona sceptycznie, ale jak widziałam, że przychodził po tych zajęciach w takie euforii, aż z wypiekami na twarzy i cały wieczór opowiadał czego się nauczył i pokazywał na nas różne chwyty to stwierdziłam, że niech chodzi jak sprawia mu to radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brenda123
Moje dzieciaki uwielbiają chodzić na różnego rodzaju zajęcia,nie lubią się nudzić,siedzieć w domu przed telewizorem. Od zawsze były ciekawe świata i lubiły bawić się z rówieśnikami.Kiedy zastanawiałam się na jakie zajęcia je posłać i czy w ogóle jakieś interesujące są w moim mieście skorzystałam z wyszukiwarki http://www.corobic.pl/komputer?page=1 Dzięki niej odkryłam kilka ciekawych propozycji z programem dobranym do wieku dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z męzem zapisalismy Halinke do Artyzu w Szczecinie na rytmikę :) mała jest zadowolona, bawi sie i uczy z dziecmi w podobnym do siebie wieku, ostatnio (no w sumie to nie tak ostatnio xD) na gwiazdkę chodził tam mikołaj i rozdawał dzieciom prezenty ;) fajna atmosfera panuje w tej szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi na judo do sekcji http://judo-chojrak.pl/. Bardzo fajne zajęcia i widzę, że moje dziecko jest spokojniejsze i widzę, że jego nadmierna energia uchodzi w dobra stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rytmika? Artyz? Czy to w ogóle daje jakiekolwiek efekty? czy tam małe dziecko cokolwiek z tego wyniesie oprócz zabierania mu dzieciństwa i na siłe pakowania go do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że są efekty, dziecko uczy sie od małego pracy i zabawy w grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że dają efekty, dziecko uczy się zabawy w grupie rówieśników, podstawowych zagadnień muzycznych i uwrażliwią swój słuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zośka82 bardzo zainteresowana w promowaniu Artyzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×