Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mi wysyła sprzeczne sygnały

Polecane posty

Gość gość

Z założenia miał być to jak on to nazwał " układ partnerski" cokolwiek to znaczy. Bo niestety on ma swoja rodzinę i nie da się tego przeskoczyć... tzn. może by się dało, ale on nie chce. Więc raz potrafi mówić mi czułe słowa jak " tesknie", "myślę o Tobie", potrafi byc bardzo czuły na spotkaniu, a po nim pisać np. że czuł się niesamowicie, ze seks był najlepszy w jego życiu i ma nadzieje, ze sie niedlugo zobaczymy, a potem milczy kilka dni :O Ja tez do niego wtedy nie piszę, rzadko w ogole sie pierwsza odzywam (choc on mi tego nie zabrania) bo on ma rodzinę no i nawet nieraz nie wiem czy sie to nie wyda, wiec mam utrudnioną sytuację. Nie wiem co mam o tym wszystkim myslec, ok, wiem, ze to zle ,ze jest zonaty, ale też nigdy mnie do zonatych nie ciagnelo wcześniej. Nawet jak mnie jakis podrywal to go splawiałam. A tutaj to wyszło tak samo z siebie bo my w ogole znamy sie kilka ładnych lat i wcześniej byliśmy znajomymi (on mnie wtedy podrywał, ale ja nie chcialam niczego wiecej). A teraz ja tez mu sie nie chce jakoś specjalnie narzucać i nawet staram sie w to nie angazować, ale trwa to już prawie 3 lata, wiec chwilę.. A znamy się od 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz nazwac swoj problem bo nie rozumiem czego od nas oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie spokoj bedziesz tylko cierpiec...:) Ma seks wiec to oczywiste ze musi cie jakos utrzymac przy sobie, stad te czule slowka. Moze i pisze szczerze, ze w pewien sposob teskni czy jest mu dobrze w lozku, ale to na pewno nie jest milosc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpusc i znajdz kogos kto cie naprawde pokocha i bedziesz na pierwszym miejscu, a nie takiego kogos kto odezwie sie jak pewnie posprzecza sie z zona albo ma troche wiecej wolnego czasu czy zachce mu sie pieprzyc. co dziwne zauwazylam ze coraz wiecej zonatych/zajetych szuka chyba kogos na boku. Przez ostatnie 2 mies dwoch sie do mnie przystawialo, w tym jeden dosc namolny 30 paro latek-od razu wyznaczylam granice.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×