Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qqww321

Pielegnacja skory twarzy

Polecane posty

Gość Qqww321

Witam, mam problem z pielegnacja skory twarzy. Polega to na tym, ze moja skora jest bardzo wrazliwa, wystepuja na niej nieestetyczne miejscowe przebarwienia. Bywa tak, ze po nalozeniu kremu odczuwam mocne szczypanie, a zbyt czeste uzywanie moze prowadzic do pekania skory i powolnego zluszczania. Generalnie koszmar. Chcialbym posluchac rad w kwestii pielegnacji skory. Czego uzywac? Zel, krem, tonik, maseczka? Czy myjecie twarz mydlem? Czy wycieracie twarz recznikiem? I jak to jest, ze twarz o ktora dbam najbardziej jest w gorszym stanie od skory gdziekolwiek indziej nawet na d***e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj poczytaj: http://mademoiselleevebloguje.blogspot.fr/2016/01/delikatna-nadwrazliwa-nadreaktywna.html Plus koniecznie zidentyfikuj, jakie składniki kremów powodują takie problemy (będzie to wymagało czasu, możliwe, że będzie trzeba przejść okresowo na kremy "samorobione", o najprostszych składach i dopiero potem testować powoli kolejne dodatki; to, co opisujesz zdrowa skóra ma po mocnych kwasach albo retinoidach, a wątpię, żebyś coś takiego miała w użyciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pod kontrola swojego dermatologa, ale do mycia mam emulsje z emoleintami z bielendy, na codzien dbam o nawilżenie więc kupuj kremy przede wszytskim silnie nawilżające zwłaszcza teraz w okresie letnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań reklamować tę góownianą srayendę!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się do dobrego kosmetologa, ktory obejrzy Twoją skórę i zaleci odpowiednią pielęgnację i zabiegi. Moja cera była w tragicznym stanie, obojętnie czego bym nie użyła do mycia czy jakiś krem wszystko piekło, ciągle jakieś ohydne pryszcze, czerwona skóra. Miałam specjalny zabieg łagodzą, a potem jeszcze 2 inne. Skóra na twarzy jest teraz zupełnie odmieniona. Polecam www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Duszeńko
A wiesz jak dbać o skórę zimą ? Tutaj znalazłam parę ciekawych informacji na ten temat http://www.vichy.pl/blog/jakich-składnikow-kosmetycznych-unikac-zima-jak-dbac-o-skore/vmag60761.aspx twarz trzeba pielęgnować cały rok, nie ma ze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny problem, moja cera źle reaguje na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr, mróz, zmienna temperatura. Ale od kiedy odkryłam krem La Roche-Posay Toleriane Ultra moje problemy zniknęły. Krem widocznie łagodzi różnego rodzaju podrażnienia, a co najważniejsze nie zawiera substancji drażniących,które zwiększających ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clessy
a jakie suplementy bierzecie by utrzymać najlepszą kondycję skóry? Mi siostra poleciła suplement diety Oeparol mowi, ze bierze 1 tabletke dziennie i dzieki temu skora jest zawsze odswiezona myslicie, ze suplementacja moze tyle zdzialac? Oczywiscie stosuje zdrowa diete i jestem aktywna fizycznie, a Oeparol ma byc tylko dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementów to ja nie biorę w sumie żadnych jedynie używam peelingów i maseczek, to wystarczy w moim przypadku, wypróbuj detoksykujące maski metaliczne bielendy, powinny pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE KATOWICE
NOVA Centrum Edukacyjne Dbasz o swoją skórę niczym Koreanki? J Znasz najnowsze triki i nowinki pielęgnacyjne? Z nami do swojego talentu dołożysz teoretyczną i praktyczną wiedzę kosmetyczną prosto od profesjonalistów i wykwalifikujesz się na specjalistkę usług kosmetycznych! Więcej informacji o kierunku znajdziesz na stronie: https://www.nova.edu.pl/oferta/dwuletnia_szkola_policealna/technik_uslug_kosmetycznych_za_darmo Dostępny jest również zapis online W razie wątpliwości czekamy na Ciebie codziennie w naszym sekretariacie Katowice ul. 3 Maja 26 lub pod numerem telefonu 322539060.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to powiem szczerze, bardzo polubiłam się z kosmetykami do twarzy z atopis.pl, są bardzo fajne i świetnie działają na moją skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjaa32
Ja do pielęgnacji twarzy używam takiej maski http://ichemia.pl/806,bania-agafii-maska-odmladzajaca.html i jestem bardzo zadowolona. Mają jeszcze inne maski wiec każdy dla siebie coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Warszawie to mogę wam polecić udanie się do salonu kosmetycznego www.centrum.med-estetica.pl Oferują zabiegi pielęgnacyjne skóry twarzy oraz odmładzające ją. Zabiegi są przeprowadzane bardzo profesjonalnie i mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Dobrze nawilża mydło glicerynowe np CD.  Ręcznikiem nie wycieramy, nie trzemy twarzy tylko delikatnie osuszamy twarz. Krem 2 razy dziennie najlepiej hypoalergiczny przy delikatnych cerach.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto byłby się wybrać do dermatologa. Polecam też zobaczyć na promocję w Hebe: https://www.hebe.pl/promocje/?pmid=pielegnacjatwarzy Jest bardzo dużo dobrych kosmetyków do pielęgnacji twarzy w dobrych cenach. Z firm, które ja używam mogę polecić: Miya, Nacomi, Lirene i Yasumi. Poczytaj sobie opisy, może też i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja też mam/miałam, hmmmm w sumie nie wiem w jakim etapie jestem, problem z trądzikiem. Lekarze rozkładali ręce, a kolejne wysypy miałam na twarzy. Trafiłam na stronę poradz.me i też nie z jakimiś wielkimi nadziejami napisałam do nich. Konsultacja online, szybka modyfikacja kosmetyków które używałam i już po kilku dniach widać było efekty. Cera zdecydowanie w lepszej kondycji. Po dwóch miesiącach różnica jest ogromna - trądzik zdecydowanie mniejszy, a twarz nie jest tak bardzo czerwona. Teraz nie wstydzę się chodzić nawet po domu bez makijażu, a wcześniej miałam z tym spory problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×