Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum07

Polecane posty

Gość gość
hasło wyborcze PiS - koryta raz zdobytego nie oddamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś Wassermann o Amber Gold: "Zamierzam dotrzeć do wszystkiego, co możliwe i wyjaśnić wszystkie okoliczności".... > Gowin rozwiewa nadzieje na zniszczenie Tuska sprawą Amber Gold. "Zgłasza pretensje, że za późno go poinformowano" >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się tutaj dzieje Wrzucam link i wyłazi SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowin mówi: Byłem świadkiem, jak Tusk zgłasza pretensje do ówczesnego szefa ABW gen. Bondaryka, że ten za późno poinformował go o tej aferze – oznajmił Jarosław Gowin, obecny wicepremier i szef resortu nauki, a wcześniej minister sprawiedliwości w rządzie PO-PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fakt" donosi, że dziewięć lat temu Antoni Macierewicz, wtedy wiceminister, a dziś minister obrony, dopuścił do tajnych dokumentów urzędnika MON Jacka Kotasa, który wiele lat był we władzach spółek Grupy Radius. Udziałowcy tej grupy mieli powiązania z rosyjskim KGB/FSB oraz mafią. MON przyznaje: mogło dojść do błędu x Portal Fakt24 (elektroniczna wersja dziennika) opublikował w środę artykuł Radosława Grucy „Macierewicz dał dostęp do tajemnic rosyjskiemu łącznikowi ?”. Czytamy tam: „Antoni Macierewicz, szef MON i były szef SKW, wydał zgodę na dostęp do tajemnic państwowych prezesowi spółki, której właściciel miał bliskie związki z KGB”. I dalej: „Kim jest i skąd się wziął w MON rosyjski łącznik ?. x Całość: http://tnij.org/o9ut9rb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi projekt PiS-owskiej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym już w Sejmie. Prezydent wyznaczy nowego prezesa TK? x x Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS ogranicza prawo do demonstracji czyli jedno z podstawowych wolności obywatelskich. Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że PiS łamie demokrację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec września 2016 r. wyniosło 902,7 mld zł, co oznacza wzrost o 3,5 mld zł (0,4 proc.) we wrześniu 2016 r., a także wzrost o 68,16 mld zł (8,2 proc.) wobec końca 2015 r. - podało w poniedziałek Ministerstwo Finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy sortu najgorszego My złodzieje majątku polskiego Łże elity i opcje niemieckie Kondominium germańsko sowieckie My agenci, zdrajcy genetyczni Mainstrimowcy, alfonsi uliczni Szmaty unii, o których wiadomo Że są dzisiaj tam gdzie stało zomo My żydowskie pachołki zachodu Bolszewicy i zdrajcy narodu My wrogowie kościoła, rodziny Genderowcy, zboczone gadziny Interesom obcym zaprzedani Merkelowej i Putina fani My folksdojcze, resortowe dzieci Dzieci Moskwy i brukselskie śmieci Kiedy wyzwisk takich wciąż słuchamy Pustym śmiechem dzisiaj wybuchamy Śmiech nasz wielkim odbije się echem Aż głupotę zabijemy śmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś z Jakim i z innymi podobnymi w tej sposob pozatrudnionymi "misiewiczami",to jest skandal,ale widocznie nie ma na to prawa,bo gdyby istniala legislacja,ze osoba na wysokim stanowisku panstwowym,w sluzbie cywilnej,ktora posiada jakas decyzyjnosc w kadrowosci lub zatrudnianiu tego typu "kwiatkow" NIE MIALA TAKIEJ MOZLIWOSCI,CHOCIAZBY Z WYKLUCZENIEM OSOB BLISKICH I POWINOWATYCH..... x x Gdyby istniały takie przepisy to pis by je zmienił jak to własnie robi. Np stanowisko które zajmował Misiewicz wymagało wyższego wykształcenia. Pis zmienił przepisy i już nie wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym sie powinien Kukiz zajac,nie wiem Nowoczesna naglasniac,Olejnikowa a nie perorowac caly tydzien o Smolensku i wykopywaniu grobow,a raczej cial Bo to temat aktualny i drażniący. Oni starają się nagłaśniać ale to nie ma oddźwięku bo ludzie mają w doopie. Grunt, że wygrał ich pis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, dziadzia do archiwum! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś PiS ogranicza prawo do demonstracji czyli jedno z podstawowych wolności obywatelskich. Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że PiS łamie demokrację? x x No właśnie. Np to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja np zaglosuje na Kukiza o ile bede miala taka mozliwosc,bo przynajmniej mowi o obnizeniu podatkow ... x x Mówi... Tak jak reszta. Złożył jakąkolwiek inicjatywe poselską w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a co do bankow,mimo takiej samej nazwy,jest tak,ze mozesz miec konto w banku niemieckim,na terenie PL,ktory ma siedzibe na terenie PL,i juz w takim samym banku na terenie DE,za darmo kasy nie wyjmiesz,i nie ma znaczenia ze z nazwy to ten sam bank x x Nie wiem o co ci chodzi... Co to ma wspólnego z tematem powyżej? Miałem konto w DB i w każdym karju europy mogę wyjąć kasę bezpłatnie. Oczywiście płaci się za wymianę, przelicznik kursowy itp ale to nie jest stała opłata za wyjęcie pieniędzy z bankomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a DB to chyba ma najwiecej bo miedzy 5-6 eu,oczywiscie to masz na bankomacie napisane,zaskoczeniem to zadnym nie jest,wiec jak masz w polskim DB konto,to niemieckiego DB to nie obchodzi x x To nie ma nic wspólnego z niemieckim DB. Opłatę za korzystanie z bankomatu pobiera sieć w której jest bankomat i karta, a nie bank. Mylisz dwie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a Liroy zlozyl,chociazby taka inicjatywe zeby bylo mozna auto wyrejestrowac,a nie bulic za stajace i nie jezdzace juz jakis plus i co pis z tym zrobil? podatek regligii na kierowcow nalozyl i akcyze xzwiekszyl na sprowadzane auta i oblozyl ubezpieczalnie podatkami,gdzie oc wzrosnie o 100% i tak sie koncza wszelakie skladanki x x Masz rację ale ja mówię o podatkach. To co zrobił Liroy i SŁUSZNIE jest zupełnie inną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Miałem konto w DB i w każdym karju europy mogę wyjąć kasę bezpłatnie. o to widac ze nie miales,bo mowimy caly czas o polskim DB? bo na terenie Niemiec majac polskie konto w DB kasy bezplatnie nie wyjmiesz,ani w DB,ani w zadnym innym banku x x Czasami osłabiasz mnie swoją niewiedzą. Karta jest wydana przez DB ale należy do VISA, Euronet, Planet Cash itp. I te firmy pobieraja lub nie, opłaty za wypłatę gotówki. A to o czym piszesz to opłaty za wymiane np złotówek na euro czy odwrotnie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w tej chwili karty kred. Alior, BPH i jeszcze paru banków i za pomocą każdej z nich mogę bezplatnie wypłacić w całej Europie kase z bankomatu. Zapłacę za wymianę waluty, jakies spredy, róznice kursowe, itp ale nie za wypłatę z bankomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś mimo ze w necie moze wisiec ze mozesz,czy tam mogles,niemiecki DB,twoja karte z polskiego DB traktuje jak kazda inna obca karte,nie zalicza ciebie na terenie Niemiec do klientow,ktorzy bezplatnie moga z ich bankomatow wybrac kase,ba on w ogole nie widzi na terenie DE,ze ty jestes klientem DB jak masz konto DB otworzone na terenie PL x x Nie widzi bo widz że karta jest np VISA i to interesuj****nkomat a nie jaki bank kartę wydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś powtorze na stronie polskiego DB,wisi czy tam wisi czy tam wisialo bo tego ne sledze,ze terenie Niemiec,mozesz wybierac pieniadze bez oplat,rzeczywistosc jest zupelnie inna,co juz sie niejeden przekonal x x Byłem niedawno w Czechach, na Slowacji, w (DE tylko przy granicy) i w żadnym kraju nie płaciłem za wypłatę pieniędzy w bankomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omulonej myli się rzeczy. ona myśli, że te opłat sa za bankomat a one są za wymianę pieniedzy.dyskusja bez sensu ale śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Rowów Małych
Tak sobie podczytuję, co tu się pisze. Kilka dni temu jechałam autobusem komunikacji miejskiej. Ścisk, tłok, godziny szczytu. Na jednym z siedzeń siedzi babcia, staruszka. Do autobusu wchodzi zakonnica, młoda dziewczyna. A ta babcia jak z procy, cyk ze swojego miejsca i drżącym głosem proponuje zakonnicy swoje miejsce. Zakonnica siada. I refleksja mi się nasunęła, w kontekście tego co tu piszesz autorze, że takie postrzeganie świata przez ludzi, nie jest przecież wynikiem obecnej władz, że to obecna władza jest wynikiem takiego postrzegania świata. To nie rząd jest problemem, problem leży w mentalności większości narodowej. Czy przy kolejnych wyborach się opamiętamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że będzie ciężko. Ludzie mają zakodowane różne kłamstwa powtarzane od lat a ponieważ zrozumienie, że to jest klamstwo, wymaga myślenia i wiedzy, większość przyjmuje to za prawdę. Takie mamy społeczeństwo i dlatego tak łatwo nim manipulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym przykładem na moje słowa jest otulona powyżej. Wbiła sobie do głowy jakąś brednie i nijak nie można jej wytłumaczyć, ze jest inaczej. A gdyby sama chwilę pomyślała doszłaby do takiego samego wniosku jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×