Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarny Księżyc

Kto z was ma profil na portalu bagla pl

Polecane posty

Jak na mój nie tyle gust co na moje zaufanie to te profile są stanowczo zbyt śmiałe:P.W ilu portalach baby masowo pokazują się w całości na golasa:P?No i znalazłem 2 profile z identycznym obrazkiem z zadem : liliannabdsm aleksandraq :P.Pewnie ci od portalu naprodukowali:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i następny profil "hitari" baba pisze ze nie lubi się golić a na obrazku dziura wygolona:O.Ten portal mocno śmierdzi:P.Ale może ktoś ciekawy się znajdzie:classic_cool:.Oczywiście płacić nie będę:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaiszukajaca
Ja mam profil na bagla pl :P zapraszam do mnie nr ogłoszenia 55462. Wez napisz nawet jak nie jesteś z okolicy bo mi się nudzi.. wyporowadziłam się z dużego miasta bo rodzice wyjechali to ja za nimi i teraz jakoś tak dziewacznie jest, i smutno, a nie znam prawie nikogo szczególnei że pracuje jako copywriter przez internet. Ciężko tak kogoś poznać. Pewnie zaraz ktoś, kto się naczytał opinii o bagla, oceni i zapyta czemu tu jestem.. że pewnei d***** itd.. to proste, skończyłam 5letni związek neidawno i teraz chce sięrozwijać, nie mam ochoty na miłość i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry profil, odpisz mi :D napisałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka nowa co pisze że jest samotna w mieście może się odezwiesz na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinrysiek
Bagla to oszustwo ! Ostrzegam wszystkich przed tą stroną bo sam ponad 100 zł straciłem na ich "ściemie" p.s. uczcie się na błędach innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to fake? Niektóre ogłoszenia są ciekawe, ale płacić nie będę by móc się skontaktować. Na bugmenot.com są 2 konta, ale niestety nie pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bagla.pl to fake . Fotki pochodza z innych portali na co mam dowody. pabioo74@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john

profile na tym portalu to w większości ściema....chodzi o to, by płacić za pakiety i wysyłać wiadomości....żadnych konkretów...sprawdziłem trzy Panie ...i zawsze to samo...ale każdy może spróbować sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcs
Dnia 30.04.2019 o 14:41, Gość john napisał:

profile na tym portalu to w większości ściema....chodzi o to, by płacić za pakiety i wysyłać wiadomości....żadnych konkretów...sprawdziłem trzy Panie ...i zawsze to samo...ale każdy może spróbować sam....

Prawda, prawda. Wyciąganie kasy na "pakiety" - jedna wysłana wiadomość to 5 ziko. A "niby laski" ciągną konwersacje ;-) Żadna nie poda telefonu ani innego kontaktu do siebie, bo po prostu nie istnieją. Ściema, że niby "nieznajomym nie podaję". Ale pisać możesz, im dłużej, tym lepiej, kaska leci. Ściema, wyłudzanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat bagla pl

Przyglądałem się przez jakieś 14 dni temu portalowi. Kilka PLN mnie to kosztowało. Na podstawie moich obserwacji jestem przekonany, że przynajmniej większość ogłoszeń kobiet (innych nie badałem) jest moderowana przez pracowników albo ludzi pracujących dla tego portalu czyli według informacji w ich regulaminie (z dnia 29.05.2019) dla firmy Talasa Group Corp (No. 155608573), Global Bank Tower 1801, 50th Avenue, 0831-01843 Panama City, Panama. Mieszkam w Niemczech. Tutaj już kilka ładnych lat temu różne urzędy ochrony praw konsumentów wzięły na celownik właśnie takie praktyki. Było kilka procesów. W efekcie tego można dzisiaj w regulaminach wielu podobnych portali znaleźć punkt, mówiący jasno, że konwersacje są moderowane a konta nierealne. W regulaminie tego operatora takiej wzmianki nie widzę. W Polsce organy odpowiedzialne za ochronę praw konsumentów są jeszcze za często niestety dużo za słabe, przez co tacy operatorzy czują się bezkarnie i profitują z naiwności wielu ludzi. Miejmy nadzieje, że to się szybko zmieni. Miejmy też nadzieje, że co niejedna osoba przeczyta sobie tę masę negatywnych opinii na przykład tutaj i że ją to bardziej przekona niż ogłoszenia na tym portalu z tytułami takimi jak na przykład „Olka lubi anal”, „potrzebuje bolca”, „Kto wygrzmoci”, „Dam dupy”, „Kto wydyma”, „Prosto w dupę” czy „Anal godzinami”…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej witam..

Hej powiem szczerze ze mam konto na Bagla i już dwa razy sie umówiłem z dziewczynami i zostałem wystawiony i naciągnięty na niemałe koszta i praktycznie jestem przekonany w 100 % że to kłamstwo i oszustwo chodz dzisiaj jestem umówiony na kolejne rzekome spotkanie tylko że tym razem dziewczyna ma.przyjechać do mnie rozmowa z nią była konkretna dosc i wmiare szybko się umówiliśmy nawet wysłała mi swoje zdjęcie w prywatnej wiadomosci (chociaż mam małe obiekcje co do tego bo zreguły odpisywała w tym samym czasie co inne panie ktore mnie wystawiły podkreśle ze w oba przypadkach jechałem duża ilośc km po to zeby sie przejechać a za poerwszym.razem kupiłem kwiaty zapłaciłem za.hotel i też wrociłem do domu jak jeleń.Za drugim jechałem tez kawałek choć bliżej czekałem 40 minut napisałem i niby była gdzieś w samochodzie ale nikt nie podszedł .Stwierdziłem że wracam i dalej atak ze jedzie w moja strone .(Choc nie powiem jak dojechałem do swojego miasta to dalej pisaliśmy i powiedziałem ze czekam na parkingu i tak czekałem ale był ktoś podjechały dwa samochody i w obu same kobiety nie był bym zdziwiony gdyby nie była 2 w nocy i tylko my troje . Ale jednak brak reakcji podjechałem dwa razy do nich spojrzałem ale dalej brak reakcji więc pojechałem w strone domu i napisałem że chyba ją widziałem i ze poczekam chwile na stacji ale po tej wiadomosci juz cisza kierunek więc dom jazda przez 3 godziny i wydałem 230 pare zł na smsy zeby doładować punkty ,strata też na paliwo i kolejna wystawka a te panie hmm zbieg okolicznosci bardzo prawdopodobne choc nie dokonca jestem pewny .Może naprawde była z koleżanką i sprawdzały mnie czy co  .Mimo to dostałem od niej wiadomosc o 14 ze padł jej telefon i cos tam cos tam co już daje mi kolejne wątpliwości. Dwukrotna proba umowienia się coś koło 1000zł wydane więc co mogę dalej powiedzieć Ogólnie to na początku rozmowy były szybkie konkretne umawialiśmy się nikt mnie nie naciągał ale jak doszło do obu spotkań to w tych momętach wystawiony i wtedy czułem się naciągany pisząc z tymi paniami bo tak pisały jakby miało jednak dojśc do spotkania.Konoec konców dwukrotnie rozczarowany wróciłem do domu. Mimo tego wszystkiego jednak nie rezygnuje i dzisiaj czekam na spotkanie poraz trzeci tylko że tym razem Kobieta ma przyjechać do mnie a nie ja do niej więc zobaczymy jeśli i tym razem bedzie bedzie taki sam wałek jak 2 poprzednie to podejme kroki prawne i skonsultuje się ze swoim adwokatem i skieruje chyba sprawe do sądu .Teraz bede u siebie i jeśli znowu mnie bedzie admin albo bot naciągał w momęcie rzekomego spotkania to tu nikt mi nie wmowi ze jest albo coś tam . U siebie nic mi nie wkręcą i do tego bede juz miał koszta koło tysiąca złotych co juz podlega pod kodeks karny i zgłosimy wyłudzenie .. pozdrawiam wszystkich zobaczmy co dzisiaj sie okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagla

Witajcie. Bagla to oszustwo. Wszystkie konta to ściema. Placicie jak baiwniacy. Nigdy sie z nikim nie spotkacie. To jest oszustwo. Nie tylko w polsce dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagla?

Czytając w większości negatywne komentarze na temat tego portalu, muszę przyznać że jeśli tak faktycznie jest tzn. wszystkie konta na tej stronie to ściemy i służą wyciąganiu kasy od naiwnych ludzi, to w jaki sposób ta kasa jest wyciągana? Z tego co widziałem, to rejestracja na tej stronie jest darmowa i w chociażby regulaminie nie ma mowy o żadnych płatnościach za cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korzeń

Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia. Zakładam, że część kont czy osób na pewno będą jakimiś fejkowymi, ale to już raczej kwestia internetu i ludzi, jacy w nim przesiadują. Akurat sam korzystałem z Bagla przez jakiś czas i faktycznie udało mi się poznać fajną dziewczynę z Łodzi i spotykamy się parę tygodni. Więc jakieś tam są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja uważam ,że jest to jedna wielka ściem ,napisałem 10 wiadomości  do  10 dziewczym z różnych  miast i wyobraźcie sobie ,że nastepnego  dnia co  dziwne  wszystkie odpisały w ciągu ok 3minut  ale tylko po 2-3 słowa.......Śmiej sie z tego  bo  dałem sie zrobić w hu...a a to on miał grać w tym wszystkim jedną z głównych  ról......pozdrawiam:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościk

Dla mnie Bagla jest ok, nie wiem czy to najlepszy z portali randkowych bo zbytnio ich nie używam, miałem konto tylko na Bagli i było spoko mozna sie pobawic kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter

Bagla to jedna wielka sciema na naciaganie na płatne wiadomości (5 zl). Na zdrowy rozsądek: na wszystkich darmowych portalach ogłoszeniowych na 1000 ogłoszen facetów przypada może 200 ogłoszeń dziewczyn gdzie prawie wszystkie to płatne usługi seksualne, skierowanie na płatne portale towarzyskie (typu bagla), sex czasty, sprzedaż fotek itp. dziwnym trafem na bagla jest mnóstwo młodych i ładnych dziewczyn, które gorączkowo szukają facetow płacąc za każdą wiadomość 5 zł (oczywiście każda wiadomość to kilka słów, żeby przeciągać). Ja na szczescie dałem się naciągną tylko (albo aż) na 29 zł tylko dlatego, że po rejestracji było napisane że to JEDNRAZWA opłata, żeby uniknąć tworzenie fikcyjnych kont. Niestety 29 zł to możliwość wysłania 6 wiadomości a później płacisz od nowa. Wg mnie, ogłoszenia są tworzone obsługiwane przez osoby opłacane przez portal. Pomyśl zanim zapłacisz. szkoda nawet 29 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariano

Peter no ale to raczej kwestia innych oszustów, którzy korzystają chyba z samego portalu, a nie samej Bagli? Bo używałem kiedyś bagli i nie pamiętam żeby tam jakieś opłaty były i dziwne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Sam sprawdziłem, że Bagla.pl to oszustwo. Dla zabawy pisałem przez tydzień co kilka dni z 9 Ślicznymi seksownymi paniami, przy czym odstepy czasowe wysyłanych wiadomości do tych pań były różne, czasem i kilkugodzinne a odpowiedzi faktycznie przychodziły jednocześnie od wszystkich o tej samej godzinie i w odstępach nawet 20-30 sek. Najlepszy numer był gdy napisałem późno w nocy do 3 pań z różnych miejscowości a odpowiedź otrzymałem następnego dnia o tej samej godzinie 10.00.00sek, 10.00.20sek i 10.00.50sek. Wygląda na to, że to robi jedna osoba albo bot komputerowy. Z dwoma nawet się konkretnie umówiłem we Wrocławiu w restauracji w tym samym miejscu co 30min przy okazji swojego lunchu, czekałem w sumie godzinę, ale żadna młoda i ładna kobieta nawet nie weszła do restauracji. Jedyna korzyść to, że zjadłem obiad i nie siedziałem bez sensu. A podejrzewam, że posty na tym forum od osób, które rzekomo spotkały się to też ściema troli. Bo kto im zabroni tu pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baglowiec

Moim zdaniem to głównie oszustwo. Wymiana wiadomości jest płatna, ok 5 zł, więc bagla uczyni wszystko, żeby ją przedłużyć ile się da. Cóż jeśli uczestnicy zapragną wymienić się kontaktem, np mailowym, żeby dalej bagli  nie potrzebowć ? Aby temu zapobiec bagla nie tylko zabrania w regulaminie podawania adresów mailowych, lecz kasuje te podane w wiadomościach. Bagla ma najwidoczniej sporo fałszywych kont stworzonych przez sam serwis, aby podtrzymać płatną wymianę wiadomości. Jeśli ktoś wyjaśniając swój powód opisze swój adres mailowy słownie bez podawania go eksplicite napotka zbyt często na odpowiedź: "A o co chodzi ? napisz jaśniej !"  To ta odpowiedź zdradza dużą ilości fałszywych kont stworzonych przez samą baglę.

Wspomnę także, że właścicielem serwisu jest Talasa Group Corp zarejestrowana w Panamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burbu

nie wolisz sprawdzone portale typu www.datezone.com ? Jak juz mam korzystać wole większe, zweryfikowane portale niż jakieś portaliki co powstaja jak grzyby po deszczu a autentycznych profli to tam ze świeczka szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Haha no to też działa w drugą stronę, nigdy nie wiemy czy te komentarze szkalujące baglę nie są z innych portali randkowych i po prostu robią kryptoreklamę xD Ja z baglą akurat nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg!!

hahaha ta strona to 1 WIELKI WAŁ, HAHAHHAHAHAH!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciumkacz

Serio ja nie wiem co wy macie z ta baglą chyba zajebistego pecha XDDD ja normalnie używam i git jest, raz sie trafił jakiś fake ale to bana dostał od razu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAGLA to SCIEMA !!

BAGLA !! TO JEDNO GOWNO NACIAGANIE OSZUSTWO I NIC WIECEJ , z czailem sie ze zapewne siedzi kilka osob i odpisuje na nasze wiadomosci , naciagacze ch... Polak potrafi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAGLA to SCIEMA !! szkoda

zalosne gnoje co to wymyślili naciągacze żadna ... nie jest od tak chetna zeby Ci dac!! w dzisiejszych czasach jak nie masz hajsu, apartamentu czy lux... fury to nie licz na darmowe ...ie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy !!!

nie dajcie sie naciagnac stracilem wiec wole ostrzec innych lepiej pojechac na ... jak wydac oszustom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj sie wykorzystac !!

ktos wymyslil dobry system do zarabiania niezlej kasy kosztem niestety oszustwem innych, wiec lepiej uwazajcie jak chcecie wydac i nic z tego nie miec !! sciema Bagla !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×