Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarny Księżyc

Kto z was ma profil na portalu bagla pl

Polecane posty

Gość nie daj sie wykorzystac !!

ktos wymyslil dobry system do zarabiania niezlej kasy kosztem niestety oszustwem innych, wiec lepiej uwazajcie jak chcecie wydac i nic z tego nie miec !! sciema Bagla !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jjjnkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo

Potwierdzam opinie poprzedników, że odpisują podstawieni ludzie. Pisałem w różnych godzinach do różnych kobiet, a odpowiedzi przychodziły w tym samym czasie ze wszystkich kont. Lipa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witkacy

Tej ale wiecie ze to normalni ludzie z zewnątrz też moga pisac se tam i konta zakladac i naciagac ludzi i ze to nie zawsze musi byc wina portalu czy w tym przypadku bagli? XDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że to ściema, to widać na pierwszy rzut oka.

Jak się popatrzy na większość portali randkowo-erotycznych to od razu widać pewną prawidłowość : 80% jak nie 90% użytkowników to mężczyźni, a z wiekszość pozostałych to bądź pary bądź panie szukające zarobku. 
A na Bagli ? Prawie pół na pół, a wśród pań większość to poszukiwaczki przygód a nie sponsorów.
Tak nie bywa, od razu wiadomo, że duża część tych profili to fejki.
Dwa - zarejestrujesz się, nawet nie dodasz zdjęcia - a już masz parę wiadomości. Sorry, tak w naturze to nie działa. 
A po trzecie - system płatności. Żaden poważny portal nie obciąża "od wiadomości". Owszem, w zdecydowanej większości za darmo możesz się tylko zarejestrować lub masz bardzo ograniczony zestaw wiadomości czy ogłoszeń do wysłania (np. do 3 dziennie). Ale wszędzie tam jak zapłacisz za konto premium (na określony czas lub nawet dożywotnio) to już możesz korespondować do woli, lub jeżeli jest limit to jest on rozsądny. 
Jeżeli jakiś system obciąża "od wiadomości" to jest aż nadto prawdopodobne, że kupa ruchu na nim jest sztucznie generowana przez sam portal. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Bagli jest trochę automatycznych wiadomości botów i oszustów, ale w sumie jak na każdym innym portalu randkowym. Nie da się tego skontrolować, można moderować w nieskończoność a i tak będą zakładać z automatu nowe konta i tyle. Jak sie jest ostrożnym to można korzystać z Bagli i wszystkich innych portali randkowo-erotycznych, bo na każdym z nich natkniecie się na podobny problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PERFIDNE OSZUSTWO!

Lata temu naciąłem się na jakąś stówkę na tym pseudoportalu. Byłem po wieloletnim związku zaczynało mi już brakować seksu, a miałem przed sobą przeprowadzkę na drugi koniec polski, więc obczaiłem ten portal. Wybrałem 3 potencjalne kobiety i już po przeprowadzce zacząłem z nimi pisać. Najlepsze było to, że w jednej z konwersacji nie mogłem wysłać nawet swojego zdjęcia bo wiadomość przechodziła, ale samo zdjęcie było dziwnym trafem blokowane, co już powinno wzbudzić moje podejrzenia. Odpuściłem sobie tą kobietkę (której profil nadmienię w dniu dzisiejszym dalej znajduje się na portalu, a sama dziewczynka z rok starszej ode mnie zrobiła się nagle ode mnie młodsza). Z pozostałymi dwoma próbowałem się umówić z każdą w tym samym miejscu, oczywiście w innych datach, dwukrotnie wystawiony. Jedna z nich coś tam jeszcze kręciła, że nie dała rady itd itd i próbowała się umawiać niby na następny raz, ale stwierdziłem, że nie warto skoro wydałem na tą gównianą stronę już kwotę, w której miałbym loda od ukrainki.

WYSTRZEGAJCIE SIĘ JAK OGNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy ta Bagla pl to ściema i oszustwo!!!!  Tam są fikcyjne konta kobiet i  administratorzy sobie piszą w imieniu tych panienek. Każdy wiadomość na Bagla .pl kosztuje 5 zł także to jest kosztowne takie pisanie do fikcyjnych dziewczyn. Specjalnie przeciągają rozmowę żeby naciągnąć klienta ,żeby wykupował jak najwięcej abonamentów i dawał się wyrolować na kasę łudząc się że spotka się z jakąś atrakcyjną laską.  Sprawdziłem podobny portal Pieprzyć.com i to sama ściema i oszustwo!!! Stówkę już wtopiłem żeby sprawdzić co to za portal ,bo nie wiedziałem żadnych wpisów na forach na temat Pieprzyc.com. Pewnie jestem jednym z pierwszych który odkrył do dziadostwo i naciąganie na kasę bo podobnie jak na Baglia.pl każdą wiadomość trzeba zapłacić 5 zl a minimalny abonament  to 99 pln. Może na roksie za stówkę mógłbym, coś znaleźć w promocji, a tak kasa utopiona, ale zadbam i ich wizerunek.. Mają zapewniony "czarny PR" naciągacze i oszuści!!!

Ostrzegam przed zakładaniem konta na Bagla.pl i Pieprzyc.com!!!!  

Menago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaktualizuje wątek jeśli ktoś dalej tego używa i jest ciekawy świeżej opinii.

Napisałem do dwóch dziewczyn, obie odpisały w podobnym czasie, tak jak pisali ludzie powyżej w swoich przypadkach, bez owijania i jeb**ia się w bawełnę napisałem, że zapraszam do kontaktu przy użyciu whatsupp, jeśli faktycznie są to osoby prawdziwe, nie powinno być problemu, prawda?

 Otóż po przeczytaniu komentarzy powyżej, dostałem klasycznie odpowiedź, że nie wymienia się numerami, najpierw spotkanie, typowa zagrywka, żebym dalej doładował, będą za wszelką cenę próbować utrzymać cię w nadziei.

Druga osoba natomiast zaczęła mi zarzucać, że jestem oszustem i botem, kolejny rodzaj manipulacji. Oczywiście nie przeciągam z nimi rozmowy, daje info, tu masz whatsupp i tam możemy pogadac, talk is cheap.

Ogólnie byłem ciekawy, czy mi się uda na kogoś trafić, jak wspominali niektórzy, niestety na mnie nie trafiło, nie będę sprawdzał ile prawy w zdaniu innych, ale po swoim doświadczeniu odradzam. Łącznie wydałem około 60+zł. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj ciekawą alternatywą na pewno będzie Sekste, jeden z sprawdzonych portali z ogromną bazą jakie znam. Bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Po za tym, możesz samodzielnie wstawić swoje ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn no bagla jest taka se, ale wszystkie te portale sa takie se. To ze naciagaja na hajs to bym sie nie sugerowal nawet bo wszystko naciaga na hajs xD Siedzialem na wiel u tych portalach i szczerze to wszedzie ten sam syf. Bagla to tez do dupy stronka czasami bywaly dni ze sie wczytywala mega wolno i jak mialem problem z kontem to sie chwile naczekalem na odpowiedz z supportu ale ostatecznie i tak jest w miare ok, widzialem gorsze giga try hardy na to zeby doic hajsy xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×