Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tutaj jakiś skorpion?

Polecane posty

Gość gość

bo mam pytanie... wiem ze coś w astrologii jest stąd pytanie.. więc oszczedzcie sobie glupivh komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznac ze mu sie podobam? i czy wgl jest szansa , bo wszedzie sie slyszy, ze szukają kobiet z klasa,eleganckich. Mam silny charakter ale bywam zadziorna. Taki typ wojowniczki ze mnie. Jednocześnie jestem wrazliwa na krzywde innych, bezinteresowna. inteligentna optymistka ze mnie,poza tym latwo się ekscytuje i zawsze jestem soba :D lubię wygodne zycie i zabawę Z wyglądu jestem zadbana, dość duży biust, ubieram się różnie, hm.. czuję że nie mogę mu się narzucać a on sam nic nie robi. .sprawia wrażenie niesmialego. Doceniam go, interesuje się nim,on mna nie bardzo tak sam z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony on ma jakiś radar i błyskawicznie reaguje, rozmawia ze mną o tym o czym chce i nic nie muszę jemu mówić bo sie domysla... jak chce zainteresowania to je okazuje ale ile w tym szczerosci nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on wypisz wymaluj zodiakalny skorpion z opisow i chcialabym wiedzieć czego się spodziewać po nim...jakiś nietypowy jest ,takiego jeszcze nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam patrzeć na zachowanie ale on jest jakby moja kopia , zachowuje sie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem ale Ci nie odpowiem bo nie mam czasu. Duże piersi to jednak niewątpliwy atut u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet skorpion lubi jak go kobieta intryguje. Z tego co piszesz jestescie chyba za bardzo podobni do siebie i to go raczej juz nie kreci. Na sile sie niestety nic nie da. Mozesz sprobowac wyciagnac go na kawe, do kina, do muzeum, na koncert. Jesli pojdzie ale potem nie bedzie nadal z jego strony zadnej inicjatywy to sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja jestem skorpion :p ale niestety nie facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myslalam ze moze jesteśmy zbyt podobni. Jednakże troche różnimy się.Takie przyklady.On jest malkonentem,ja optymistka. On nie ma wlasnej pasji,ja tak i to nie jedna.Ja otwarta i naturalna, szczera a on skryty. Wspomniałam mu kiedys czy wyjdziemy gdzieś ale jak mówię , jest dziwnie gdy ja wychodzę z inicjatywa ;) Jak np moge go zaintrygowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być sexi i filtrować, odkrywaj cycki i kręc duupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jaki znak jesteś autorko od tego zacznijmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna ale mam cechy lwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego raczej dupa nie zdobede;D no może na chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny sposób zeby zdobyc skorpiona to byc seksowną nie mylic z łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma gotowych recept na to jak kogos zaintrygowac bo kazdego co innego kreci. Jednych kreci inteligencja a innych troche szalenstwa w zachowaniu kobiety. Generalnie intryguje sie zachowaniem a nie wygladem. Intrygujaca kobieta jest na ogol troche tajemnicza i nieprzewidywalna. Dobra optyka to duzo bo to jak otwarte drzwi do raju. Jesli mu sie z jakiegos wzgledu nie podobasz to i intrygujace zachowanie nie wiele da. Tak pokazuje nam zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a lubisz sex bo słyszałem że panny sa zimne w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna i skorpion do siebie nie pasuja a twoj transcendent lwa tez nie pomaga. Skorpion, rak i ryba sa przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam już ze 20 jesteśmy rówieśnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zdobyć mężczyzne pannę? pedancika, intelektualiste, nieśmiałego i czepialskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i mój brat jesteśmy skorpionami. Oboje różnimy się od siebie diametralnie. Ja jestem introwertykiem, melancholikiem, pracoholikiem, lubię być sam i jestem bardzo poważny jak na swój wiek. Natomiast mój starszy o rok brat jest ekstrawertykiem, wiecznym optymistą, bez pracy (ledwo co skończył gimnazjum i liceum, a na studia nie poszedł, bo mu się nie chciało), ciągle wychodzi na imprezy, a już dawno powinien się ustatkować, niestety jak pasożyt żyje w domu mojej matki, dla której jest on skarbem, a ten skarb ją wykorzystuje. Podsumowując - to, czy jesteś lwem, skorpionem, rakiem czy jakimś innym znakiem zodiaku - nie świadczy o Twoim charakterze. Osobowość tworzy otoczenie, nie gwiazdy. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem skorpionem i oszalalem na punkcie panny i ona na moim choć nie obyło się bez spięć, więc teorie że te znaki do siebie nie pasują można o du/pe potłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy podobam mu się czy nie. Raczej wyglądem nie strasze ale jesteśmy podobni do siebie, podobny typ urody choć szczegolami się roznimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sexappeal ale nie przesadż i nie daj łatwo tyłka, tyle ode mnie. Skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ja wiem że intryguje się zachowaniem,no ale macie rację może na jednego cos podziala , a na drugiego nie choćby nawet byli klonami. dziekuje za wskazowki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×