Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona mnie krzywdzi. Jak to zakończyć?

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy małżeństwem 3 lata. Mamy roczną córeczkę. Na początku było zupełnie inaczej, jednak po pewnym czasie moja żona stała się bardzo zaborcza. Ona ma ode mnie wyższe zarobki i po pewnym czasie zaczęła mi zabierać całą pensję i potem z niej mi wydzielała na życie. Zacząłem się jej bać. Po próbie mojej rozmowy z nią uderzyła mnie w twarz. Potem zrobiła to jeszcze kilka razy zwykle starała się to jakoś usprawiedliwiać. Przez prześladowania przestałem mieć ochotę na seks z nią, ale ona zaczęła mnie zmuszać i szantażować. Teraz nie wiem co robić. To nie jest ta sama kobieta, z którą się żeniłem. Strasznie się zmieniła. Boję się, chciałbym odejść, ale mamy małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zwykła cipką. Znam takich jak Ty- nie zrobisz NIC. A ta twoja pożal się Boże żona, jeden liść ale taki soczysty by jej się przydał. Ale ty tego nie zrobisz bo boisz się ze ci oddam hahaha p***a nie facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc! Dajcie jakieś rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że damska solidarność tu panuje. Myślałem, że kobiety będą wiedziały co robić, dadzą jakąś radę, ale jednak się przeliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci dam rade -zrob sobie przeszczep jajec bo ci ich ewidentnie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim osobne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec jak rozmawiac z żoną, czy ona potrafi sie zmienic, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko, bo rzadko, ale to sie zdarza. Jestes mezczyna w toksycznym zwiazku. Takie kobiety/mezczyzni sie nie zmieniaja. Dla dobra swojego oraz waszego dziecka powinenes sie z nia rozstac. Wspolczuje, bo to ponizajace w procesie rozwodowym. Prosciej chyba ja zdradzic, oznajmic, ze sie zakochales, ze sie rozwodzisz, wine bierzesz na siebie i wystapic o rozwod. Bedziesz musial placic alimenty na dziecko i prawdopodobnie ona uniemozliwi ci kontakty z dzieckiem. Trzymaj sie, podejrzewam, ze jestes bardzo fajnym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ona pracuje?? Bo mozliwe ze ma wysokie stanowidko duzo stresu I to ja tak zmienilo...:(. Kiepska sytuacja:(. A po ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×