Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłaś z innej cywilizacji,naprawdę przeżyłem szok

Polecane posty

Gość gość

Jak poznałem bliżej twoją rodzinę to był cywilizacyjny szok.Jakbym jakieś zaginione plemię spotkał w dżungli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol juz mnie to nie rusza, bo juz nie mysle o tobie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chyba myśli,a nawet jak nie to trudno,i nie jesteś nią,bo ona jest wdzięczna za taką szczerość,a nie się obraża,jej takiej szczerości brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze, ty czlowieku nie widziales prawdziwej patologii na wsiach. byles chowany pod kloszem jak francuski piesek, kogo w moich czasach stac bylo na nowe jeansy, komiksy czy co dopiero plyty cd? a i tak to cie nie uchronilo przed cpaniem kolezko i rozwiazloscia seksualna. na twoim tle jestem aniolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś królewicz do poziomu plebsu nie chce się zniżać to po jaki grzyb to robi chce koniecznie poczuć się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nic nie ćpałem,może i nie widziałem,ale rzeczywiście może sprawy z wiejskiej patologii sobie nie zdawałem,tylko to jest uperfumowana patologia,chyba ta jej rodzina została założona w ten sposób,że taki mega wieśniak była zdesperowany na punkcie inteligentniejszej i zamożniejszej dziewczyny i to był jego awans społeczny,mojego ojca nawet w tamtych czasach było stać na masę książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ojciec byl inteligentniejszy od matki, nie umniejszajac jej. ale co ty mozesz wiedziec. nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. rodzina mi noza w plecy z nienacka nie wbila, dobrze wiem na co ich stac, w przeciwienstwie do ciebie k****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie o ciebie chodzi,ona bywa wulgarna,ale takich słów nie używa,gdzie indziej szukaj swojego asystenta,ja chcę anonimowo na głupkowatym forum wyrzucić emocje,które dalej we mnie siedzą,ale za kilka lat może przejdą,kto wie czy razem z nią nie będziemy tamtych chwil wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×