Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdy Ona spotyka się z innym ...

Polecane posty

Gość gość

Doradźcie co mam zrobić w sytuacji, kiedy spotykam się z dziewczyną ale nie jesteśmy parą (lecz jesteśmy bardzo blisko, jak para), a ona spotyka się z innym. Zapytać ją o to? czy wgl wypada?

Gość gość
Tak, flirtuje ;) Nie wiem czy Ona chce się mną zabawić czy co? Denerwuje mnie to, że dziewczyna spotyka się z kilkoma, skoro mnie łączy z Nią silna więź emovjonalna i wgl nie rozumiem i nie wiem co robić :/

nie powinna z Tobą flirtować kiedy spotyka się z innym. Najlepiej spytaj ją czy są razem , masz prawo wiedzieć na czym stoisz niech nie myśli że moze robić Cie w h u j a :D

Gość gość
No właśnie tego nie lubię, a znając życie powie że to tylko jej kolega albo inny znany tekst. Nie chciałbym niczego zepsuć, tylko nie chcę też, aby Ona coś popsuła ;)

znajać zycie ja już bym wiedziała wszystko na temat tego kolesia :D szukałabym na necie każdej info o nim a najszybciej śledziła posty jego i zdj na fb czy niekomentuje z buźkami i serduszkami :D i już by miała u mnie pozamiatane jak by mi cos nie pasowało hihi

Gość gość
poprostu zapytaj sie czy kogos szuka i czy jet w zwiazku pytaj, nie pozostawiaj domyslow

Gość gość
Dzięki za porady ;) Jednak myślę, że to pytanie o to, czy kogoś szuka mogłoby mnie zdemaskować. Jeszcze pomyśli, że się narzucam albo co innego :P Chcę zostawić trochę tajemnicy wokół siebie, niech i Ona mnie odkrywa. Dziewczyny, a Wy lubicie jak chłopak jest trochę wyzwaniem? Czy jak od początku pokazuje, że mu na Was zależy i tylko on ma inicjatywę?

Gość gość
Polskie królewny z drewna to lubią, jak nie muszą nic robić, bo jak muszą, to cierpią i korona im z głowy spada. A co do autora - nie bądź jak zapasowy piesek, miej godność i się szanuj. Podziękuj dziwnej pani i poszukaj fajnej dziewczyny.

Gość gość
Nie wiem jak inne, ja wolę wiedzieć od razu na czym stoję. Zabawa w kotka i myszkę jest dobra jak się ma po 16 lat.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować