Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezenty na mikolaja gwiazdke w rodzinie dla dzieci

Polecane posty

Gość gość

witam chcialabym zapytac jak to u was. my co roku robilismy prezenty na mikolaja ur i dzien dziecka itd. i tak sie zastanawiam czy robic paczki do meza brata dla dzieci. ale tak mysle czemu my mamy zawsze robic prezenty skoro oni nawet lizaka naszym niekupuja na zadna okazje.a lepsze jest to ze zawsze nam o kazdej okazji przypominaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje moim dzieciom drobny upominek tak do 30zł,a moim siostrzeńcą/siostrzenicą nic bo od tego mają swoich rodziców. Zresztą oni nam nic na mikołaja nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak tylko ze od reszty rodzenstwa dostajemy dla naszych dzieci prezenty. nie sa to to jakies niewiadomo jakie paczki ale tak ok 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ...widzę ciekawy temat więc może mi ktoś coś doradzi. Jestem mężatką od 1,5 roku i jak to się mówi,''weszłam do nowej rodziny''i nie do końca odpowiadają mi zwyczaje prezentowe jakie panują w rodzinie męża. Otóż ma on troje rodzeństwa,każde z nich ma dwójkę dzieci i na pierwszej Wigilii, w tamtym roku zawuażylam, ze panuje tu niepisany obowiązek obdarowywania każdego dziecka,swojego i dzieci brata/siostry upominkami....czy tego sie chce czy nie.Tak samo urodziny/imieniny....i nie sa to drobne upominki typu czekolada i jakis drobiazg a duzazabawka za przynajmniej 100 zl/na dziecko.Rozmawiałam o tym z mężem i pytalam czy to konieczne? Dla nas 600 zl to bardzo duzo,zwlaszcza ze maz jest chrzestnym az 3 dzieci I OCZEKIWANIA odnosnie prezentow dla chrześniaków SA WIEKSZE. Dla mnie to absurd bo od spelniania takich fanaberii sa rodzice a moja polowa jak to facet-wzruszenie ramion i ''tak juz jest''.Moj brat tez ma dzieci i jestem chrzestną ale nigdy nie oczekiwał,że będę zasypywała jego dzieci tonami podarków. Dodam,ze wkrotce sami zostaniemy rodzicami(mam termin na styczeń) i nie ukrywam ze mamy sporo wydatkow,remontujemy pokoik dla dziecka i robimy oczywiste zakupy ,zwiazane z wyprawką. mam ochotę sprzeciwic się temu durnemu zwyczajowi i zrobić prezenty,owszem ale skromne,bardziej symboliczne ale obawiam się ,ze maz w tajemnicy przede mna i tak kupi te zabawki. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje bluzke z pepco i slodycze.wychodzi kolo40zl i u nas w rodzinie dzieci ciesza sie z kazdego prezentu jesli bym chciala dawac po 100zl kazdemu to z 1000zl by wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GruszkaT
A może tak gra planszowa? Bo to w sumie świetny pomysł na prezent a przy okazji można wspólnie spędzić czas na zabawie np w takie Dobble - to jest gra na spostrzegawczość. Nie dość,że cieszy to jeszcze poprawia zdolności manualne. Najtaniej znajdziesz na http://www.3kropki.pl/sklep/gry-bez-pradu/ bo z tego co widziałam na allegro jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz74
Witam. Według mnie jeżeli, brat twojego męża nie kupuje żadnych upominków dla twoich dzieci to po co masz kupować prezenty dla jego dzieci. Chociaż z drugiej strony najbardziej cierpią na tym dzieci które są bez winy. Ja również staram się sprawić prezenty dla mojej rodziny, dla mamy prawie zawsze kupuje biżuterię natomiast, dla dalszej rodziny kupuje coś tańszego ze strony https://fokastara.pl/ ponieważ, wystarczy że, wejdę tylko w zakładkę zabawki za dychę i coś tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
U mnie w rodzinie kupujemy prezenty chrześniakom i swoim dzieciom, w ten sposób każdy maluch ma po dwa porządniejsze prezenty niż 5 takich sobie. Nie wydajemy wcale nie wiem ile, taki górny limit to 100 zł. W tym roku jako prezent na gwiazdkę kupiłam chrześnicy tą grę http://sklep.trefl.com/pl/mistakos.html#gra-zrecznosciowa i słodycze. Moje dzieci dostaną w podobnej cenie. tak się zawsze mieszczę w 70-80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 10:17 masz dobry pomysł, przełam tą głupią niepisaną zasadę, dzieci biorą zabawkę do rąk i są nią zainteresowane dopóki nie dostaną kolejnej, a pierwsza ląduje w kącie, ta stówa leży i zbiera kurz, szkoda kasy, zwłaszcza, że macie ważne wydatki w tym gorącym okresie. co więcej, to ostatnia okazja, aby zasugerować skromniejsze święta, bo póki co nie macie dziecka, więc nie będzie sytuacji, że dasz dziecku w rodzinie fajną książkę za 30 zł, a Twoje dziecko dostanie wypasioną zabawkę za 100 zł i będzie kwas. zrób dzieciakom prezenty takie max do 50 zł, a jeśli ktoś będzie robił głupie aluzje, a założę się, że nie, to powiedz, że dawałaś prezenty z serca i nie patrzyłaś na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem edukacyjna zabawka najlepsza będzie. Taka, która właśnie nie będzie na raz, w bibabu jest duży i ciekawy wybór zabawek tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczczczka

dzieciaki teraz lubią grać na komputerach i konsolach ale ja dla swoich wybrałam zestaw od firmy fury, który zajmuje się właśnie sprzętem do komputerów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to kreatywnym pomysłem na prezent dla dziecka jest bilet na Bajgranie lub Plum Plum, coś innego, dzieci na tym szaleją, sala jest zawsze pełna :) https://bajgranie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tywend

A ja polecam ten sklep moocha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajtir

prezenty są super, ale z pomysłem ;) Ja w tym roku kupuję chrześniakowi czerwoną koszulkę reprezentacji Polski, bo taką znalazłem w świetnej ofercie 11teamsports ;) Myślę że będzie mu się podobała :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×