Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin_SW

Czy przyjaciel może być ważniejszy od chłopaka?

Polecane posty

Gość Marcin_SW

Zależy mi na szczerych odpowiedziach. Jestem z moją dziewczyną prawie rok. Mam 22 lata, ona 21. Nasz związek jest bardziej przyjacielski ale jesteśmy oficjalnie parą (tzn. nie ja to sobie wmawiam). Jest tak, że o najważniejszych dla niej sprawach rozmawia ze swoim przyjacielem. Każda ważna decyzja jest omówiona z nim. Rozmawia z nim o zdrowiu, o swojej rodzinie, o wszystkim. Ja nie należę do przystojnych chłopaków, raczej przeciętny wygląd, dbam o siebie, ale nigdy nie będę taki jak jej przyjaciel. Tutaj jestem realistą. Nie wiem bo może to jest ok mieć kogoś takiego jak on zamiast przyjaciółki (moja dziewczyna nie ma najlepszej przyjaciółki). Dodam że on ma dziewczynę, więc nie ma opcji by byli razem z moją dziewczyną. Walczyć z tą ich relacją czy zaakceptować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na pewno jesteście parą? bo z tego co piszesz to jakbyście nie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie rozmawia o tych sprawach z tobą to znaczy, że wasz związek jest bardzo luźny. Nie chodzi tu o tamtego faceta bo to może być relacja platoniczna tylko o to, że tobie nie ufa i nie ma potrzeby się zwierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniarczyk s********j z tą swoją durną provokacją.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to jest? Ty jesteś z nią ale nie rozmawiacie? To co tylko seksik i nara? Widze ze przyciolke z chujem ma. Nie zdziwiłbym sie gdyby w ktoryms momencie twoja dupcia popuscila szpary tej przyjaciółce z fujara. Serio. Kobieta uwielbia byc sluchana, miec wsparcie, miec komu sie wygadac. Jak to ma od plci przeciwniej to moze sie tak stac ze w przypływie dobroci itp da mu d**eczke w obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zadną twoją przyjaciołką p*****lnety debilu wredny !I nie rozłozyłam nog przed W,odpowiesz za to karnie stalkerze piertolony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie mu ufa i pewnie zna go od dawna.Zamiast się oburzac napisz nam jaka jest, jaki ty jesteś jak wygląda Wasza relacja , i to samo ona-przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno oszczerstwo pod moim adresem a twoje pisanie zakończy się nieprzyjemnosciami dla twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRafał
Dokładnie autorze jeszcze jeden idiotyczny temat i bekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×