Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nikogo nie mam? Gdzie tkwi problem??

Polecane posty

Gość gość

Jestem po 20-stce. Z wyglądem myślę ze nie jest tragicznie,jestem zadbana, jako dziecko b.często slyszalam ze jestem śliczna, w okresie nastoletnim tylko czasami, były zauroczenia , zwykle odwzajemnione. Mam naturalna urode,robie naturalny makeup,nie mam wasa, brwi ogarniete... jestem brunetka. 165cm wzrostu. ubieram sie w zywe kolory, jestem inteligentna, wrazliwa, mam silny charakter. Bardziej jestem ekstrawertyczka niż introwertyczka, mam dużo zainteresowan, jestem ambitna. Nie rozumiem co ze mną jest nie tak, że żaden nie oszalal.Zwykle spotykam zniewiescialych egoistow , którzy sami chcą być adorowani :/ albo innych cudakow z przerostem ego...potrzebuje meskiego faceta, który też potrafi okazac uczucia.Nie wymagam więcej niż mogę dac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie trafiłaś na swojego,albo masz jakiś feler z charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisałam siebie wyżej...Ale ile można czekać na "swojego"?? Czuję się nieatrakcyjna dla facetow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W parku miejskim prawdziwków nie nazbierasz. Zmień otoczenie i zacznij szukać tam, gdzie ewentualnie trafisz na swojego maczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie mam szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu trzeba trafić ;) również jestem po 20tce i powiem Ci, ze ciezko jest znaleźć kogoś kto byłby normalny. Chodzi mi wlasnie o cechy, ktore wymienilas + gwizdorstwo i wyścig szczurów. Ja również czuje sie nieatrakcyjny tyle, że dla kobiet. Fakt ostatnio przybyło mi pare kilo i nie jestem w najlepszej kondycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ogół te co w dzieciństwie były śliczne w dorosłym wieku już tak ładnie nie wyglądają, a te co były przeciętne potrafią się nieźle wylaszczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalio, badz cierpliwa, napewno spotkasz milosc swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykle spotykam zniewiescialych egoistow , którzy sami chcą być adorowani :/ albo innych cudakow z przerostem ego... x Najczęściej u innych denerwują nas te cechy, które sami posiadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że dziewczyna jest zniewieściała i lubi być adorowana to chyba jeszcze norma czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie odezwal zniewiescialec , zabolalo co;D taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej chodzi o to, że sama jest egoistką i ma przerośnięte ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego musisz kogoś mieć? Bo tak chcesz? Trochę pokory i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×