Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jem zdrowiej niż przed ciążą, a nie mogę zrzucić 3 kg po ciąży. O co chodzi?

Polecane posty

Gość gość

Może Wy macie jakieś teorie i doświadczenia w tym zakresie. Moje dziecko ma 3,5 miesiąca. Ja w miesiąc po porodzie miałam 2 nadprogramowe kilogramy bo wszystko samo zeszło i nic konkretnego nie robiłam. Potem wróciłam do ćwiczeń na siłowni raz w tygodniu (to mnie satysfakcjonowało bo przed porodem i ciążą dawało to oczekiwane rezultaty, byłam po prostu szczupła). Teraz stuknie czwarty miesiąc od porodu, a ja nie mogę zrzucić tych 2 kg, a do nich doszło jeszcze 1,5 kg. Poszło mi w uda, nie podobam się sobie. Nie jem tyle chipsów, tłuszczu co dawniej a mimo to jestem grubsza. Czy ma to jakiś związek z karmieniem piersią? Znam dziewczynę co karmi dziecko ponad rok już i jakoś ją tokarmienie odchudziło a mnie odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ćwiczy to się nie waży, tylko mierzy. Poza tym jesteś dopiero 3,5 miecha po porodzie. Wiele kobiet dopiero po roku szczupleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego po roku? Ja tak jak mówię mam 3 kg na plusie...skąd ja to mam, skoro jem zdrowiej, przy dziecku jest sporo ruchu, a do tego nie rzuciłam ćwiczeń fizyczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz swoje przykładowe dzienne menu i co ćwiczysz napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra karmiąc piersią nie mogla nic zrzucić. Dopiero jak przestała karmic schudla 20 kg i wygląda lepiej jak przed ciąża. U niektórych kobiet hormony tak działają, że kobiety nie chudna bo organizm zostawia sobie zapas na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam wyraznie wiele kobiet. Dlatego, ze do roku stabilizuja sie hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×