Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie powiedział jej że ma żonę lub chciała rozbić rodzinę.W co bardziej wierzycie

Polecane posty

Gość gość

Znam pewną kobietę (mniejsza o szczegóły), która powiedziała swojej córce niemającej ojca, że jej ojciec ją oszukiwał - mówił, że nie ma żony, obrączkę na czas spotkań zdejmował. Zaszła z nim w ciążę, po czym wyszło że jest żonaty i powiedział jej, że chce się rozwieść. Ona się nie zgodziła bo stwierdziła, że "nie chce rozbijać rodziny". Z drugiej strony nie wiadomo, czy ta wersja jest prawdziwa, bo co miała własnej córce powiedzieć, że zaczaiła się na bogatego żonatego? Poza tym ta kobieta często komentuje mężczyzn: ten taki przystojny, a patrzcie na tamtego jaki przystojny. Co jest bardziej prawdopodobne waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś idiotką i do tego wścibską. a co ciebie obchodzi kto z kim i dlaczego sypiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam też, że jego żona do dziś nie wie, że w ogóle ją zdradził, a jego dzieci nie wiedzą, że mają przyrodnią siostrę, bo matka tej dziewczyny uznała, że nie będzie robiła zamętu i ruszała tej rodziny, niech żyją jak dawniej. Ale mi jest żal tej jego żony. Żyje sobie ze swoim staruchem jak dawniej i pewnie jeszcze chwali go po znajomych jaki to dobry mąż, zaradny i dba o rodzinę. Żal mi kobiet, które nie dowiedziały się, że ich fagas to oszust i pupczy na boku, dzieciorób. Powinna była prawda wyjśc na jaw i obie powinny go zostawić. Dlaczego nie ma na takich kary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość przypadków jakie znam to faceci szukali kochanek więc jej bym wierzyła jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, zę zona nie wie, może jej to nie interesuje skoro nie ma alimentów, pretensji kochanki, a maż i tak wraca do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:49 wiem że nie wie na bank. Bo ta kobieta powiedziała że nie powie nic jego żonie bo nie chce siać zamętu skoro i tak nie chce z nim być. A on sam z siebie by żonie mówil, skoro kochanka sobie tego nie życzy? A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij sie swoim zyciem, gacie przepierz, kurze zetrzyj, może przeczytaj coś mądrego, a nie sie plotami zajmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wszyscy zadowoleni a tylko ciebie d...boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:53 a ty w czym mądrzejsza, skoro wchodzisz na mój denny niby temat? To oznaka że jednak ploty u ciebie w cenie i najbardziej cię interesują. Ja przynajmniej nie ukrywam, że się interesuję tą konkretną osobą bo znam jej otoczenie i ją po trosze. I zastanawiam się czy ta jej obecna postawa pomocy bliskim to efekt pokuty i zadoścuczynienia za prób≤e rozbicia rodziny, czy ona naprawdę była tą pokrzywdzoną i jest po prostu dobra i pomocna z natury. Kurze starte dawno temu, kawa wypita, książka przczytana do 3/4, gacie mąz pierze sam i gotuje nam obojgu więc...daj na luz bo ci żyłka w dupce pęknie i nas zaleje a komu tego potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 wszyscy zadowlonei? Chciałabyś żyć w nieświadomości że twój facet cię zdradził i zrobił dziecko innej a ty codziennie z nim się mizdrzysz jaby nigdy nic i jeste zwykłą naiwniarą która myśli jak to mąż ją kocha i jak to ona ma dobrze? Ja bym tak nie chciała. Przerażałoby mnie coś takirego. Wolę czarną prawdę ale prawdę niż życie w kłamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tak nie chciała. Przerażałoby mnie coś takirego. Wolę czarną prawdę ale prawdę niż życie w kłamstwie a może ona woli mieć rodzinę, dom, pensję meża itp itd, a nie sobie zycie przebudowywac nie projektuj swoich lęków na kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym czy to taki wielki problem, facet wrócił, nie rozwala zycia rodzinnego, kochankę wybrał mądrze bo go nie nachodzi i nie nęka zony. widocznie przemyslał z kim jednak chce byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:53 a ty w czym mądrzejsza, skoro wchodzisz na mój denny niby temat? To oznaka że jednak ploty u ciebie w cenie i najbardziej cię interesują. nie , lubię podokuczać takim panienkom jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię tylko, że nie rozumiem kobiet, które wolą życie ze zdradzaczem niż same na swoim, nawet i biedniej ale przynajmniej nie szmacisz się z oszustem. Co to za dom, co to za rodzina, gdzie głowa rodziny puka na boku. Nigdy nie zrozumiem kobiet, które wolą złudzenia i atrapę rodziny niż spojrzeć sobie w twarz i zacząć życie na własną rękę ale za to z godnością...bo gdzie ich godność? Sprzedać swój honor za pensję męża który nie umie dochować wierności to już prostytucja. Szmacenie się za wygody i talarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 ale mnie twoje dokuczanie nie boli więc wiele nie zdziałasz, nadal będę się tym interesować a ty sobie możesz napisać co chcesz :) nie przestraszę się twojego "dokuczania", pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za dom, co to za rodzina, gdzie głowa rodziny puka na boku. Nigdy nie zrozumiem kobiet, a musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ta kobieta nie chce znać tego faceta, nie chce zeby mieszal w jej zyciu i córki i wtracal sie w jej życie. Chce miec spokoj. Wygodniej jej wychowywać samej córkę niż dzelic sie nią z jakimś draniem. Mam koleżankę która spotkala podobna sytuacja. Jak dowiedziała sie ze ma żonę to nie chciała go znać a w papiery wpisala ojciec nieznany. Ona nie wiedziała nawet jak wygląda jego zona bo byli z innego miasta. Koleżanka jest zadowolona. Ma 7 letniego syna, ma teraz super męża i nie musi użerać sie z pseudo tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 tak, uważam że to JEST problem. Za zdradę powinien stracić i żonę, i kochankę. A taki tchórz się nie przyzna, kochanka nie naciska, przez co jego rodzina całe życie żyje w nieświadomości że ojciec to zwykły oszust. Naprawdę zadziwia mnie że wg ciebie to lepsza opcja. Chciałabys być na miejscu tej żony czy jednak wolałabyś znać prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak to przezywasz to idź i kopnij jej tego bękarta w mordę, niech puszczalska ma za swoje. Spełnisz sie społecznie i zdrowsza wrócisz do meża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabys być na miejscu tej żony czy jednak wolałabyś znać prawdę? a po co mi prawda, która niczemu już nie słuzy? Sprawa zakończona, życie sie toczy normalnie, facet nie ma nowych kochanek. co mi da wiedza ze kiedyś coś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:13 chyba ci się coś pomyliło albo przedawkowałaś telenowele...ja nie z tych. ja po prostu nienawidzę niewiernych facetów, a jeszcze bardziej takich którzy nie przyznali się do popełnionego czynu. I z tego mnie nic nie wyleczy. A że znam tę rodzinę i tę kobietę to aż mnie trzęsie, bo to super ludzie a tatuś taki ch..j i jeszcze żyje jakby nigdy nic. Nóż mi się w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:15 Jak to, nie chciałabyś wiedzieć? Ja bym chciała a wiesz dlaczego? Bo jest takie powiedzenie, bardzo prawdziwe, że jak ktoś raz zdradził to nie zawaha się przed następnym. Poza tym jestem kobietą, która nawet jednej zdrady by nie wybaczyła, jestem pod tym względem nieugięta. Ty nie? Ty byś potrafiła być z kimś kto pukał inną będąc twoim partnerem? No to gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze Cie zaskoczyć. Wiele kobiet wie, że mężczyźni zdradzają i akceptuje to i wybacza. Nie jest to jedyna taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powiedz żonie i skrzywdź ja tym, niech chociaż tobie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest takie powiedzenie, bardzo prawdziwe, że jak ktoś raz zdradził to nie zawaha się przed następnym. Poza tym jestem kobietą, która nawet jednej zdrady by nie wybaczyła, jestem pod tym względem nieugięta. Ty nie? Ty byś potrafiła być z kimś kto pukał inną będąc twoim partnerem? No to gratulacje... co do pierwszego to nieprawda. co do drugiego to mogłabym wybaczyć- zalezy co sie działo ze do zdrady doszło. Co innego jak facet sie nawalił z kolegami na imprezie i zar...pierwsza z brzegu , a co innego jak np. sama bym zaczeła w jakiś sposób oddalac sie od meza i go zaniedbywać, bo czasem tak sie dzieje- wtedy trzeba brac odpowiedzialność za to , ze samemu też sie przyczynia do takiej zdrady. I wtedy to moze być kubeł zimnej wody zeby pomysleć co i kto jest dla mnie wazny i pracować nad związkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko to decyzja kochanki, że nie chce o tym mówić a Tobie nic do tego. Może nie chce niszczyć sobie i córce zycia i komplikować wszystkiego. Piszesz zreszta, że jest to dobra osoba bo pomaga ludziom. Prawdziwe kochanki nie maja skrupułów tylko wyciągają kasę i straszą ze powiedzą zonie a ta kobieta ewidentnie nie wiedziała o zonie i chce miec święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×