Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po latach pracy za 1500 zł wreszcie zarabiam 3000 zł

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę w to uwierzyć, do tej pory przez lata zarabiałam g*******e 1500 zł. Mimo tego ze mam 30 lat, myślałam że tak już będzie zawsze. Ale małymi kroczkami zaczęłam zmieniac swoje życie, miałam dość wegetacji. Zaczęłam od małych zmian w swoim zyciu a reszta ruszyła jak lawina. Po pierwsze zaczęłam od uprawiania regularnie sportu, od narzucania sobie codziennie jakiś obowiązków, od wstawania wcześniej aby się nie spózniac, od sprzątania pokoju na codzien. W kalandrarzu wypisałam to co chce osiągnąć w najbliższej rpzyszłosci. Był tam wpis o lepszej pracy, lepszych zarobkach. Wtedy jak to wpisywałam to było to w sferze marzeń, dziś to marzenie spełniło się i jestem strasznie szczęsliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak można zmenic swoje zycie, wystarczy wprowadzać małe zmiany a potem nagle wszytsko w życiu wywraca się do góry nogami. Teraz jak już mam dobrze płatną pracę to czas na kolejne marzenie z listy czyli własne M :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajem cudzego M kosztuje ok 1500zł/miesiąc a zakup własnego M ok, 2000złmiesiąc przez min. 15lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×