Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kosia6575

JAK TO POWIEDZIEC RODZICOM?!

Polecane posty

Witam, przychodzę do was z prośbą o poradę. Spóźnia mi się okres 6 dni, do tego zawroty głowy, żółtawe plamienie, gorączka itp z partnerem uprawiamy stosunek przerywany Mam 15 lat, podejrzewam, że jestem w ciąży. Mój tata, jest naprawdę wybuchowy, zna i lubi mojego chłopaka, jednak kiedys podsluchalam, ze "pedofila ktory mnie skrzywdzi znajdzie na koncu swiata i zabihe" a kiedys jak uslyszał o tym, ze moja kolezanka byla w ciazy powiedzial ze on by zabił(?) Przez to bardzo boje sie mu powiedziec, ze jestem w ciazy, boje sie jego reakcji, tego ze zrobi mojemu ukochanemu krzywdę, lub mi... Wiem, ze tata chce dla mnie jak najlepiej, nigdy w zyciu nie uderzył mnie w twarz, nigdzie, ale naprawdę boję sie jego reakcji. :( Jak mu powiedziec? PROSZĘ B EZ KRYTYKOWANIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo! weź się lepiej dziecko za naukę a nie wymyślasz ciąże jeśli to "prawda" to jest coś takiego jak test ciążowy.twój ojciec dobrze robi bo próbuje wychować cię na porządną dziewczynę. współżyć to umiałaś ale pewnie nie wiedziałaś co to prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza się nudzi. Ojojoj a ty przypadkiem nie powinnaś być w szkole? Pewnie d**y ci się nie chciało ruszyć do szkoły i zasymulowałaś chorobę, a teraz ci się nudzi i wymyślasz takie głupoty i przy okazji zaśmiecasz forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz tatusiowi a on na pewno się ucieszy że córka się puszcza i to jeszcze grubo nieletnia powodzenia dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle same hejty :) jestem z chlopakiem 2 lata i to ze z nim wspolzylam to znaczy ze sie puszczam? haha dobre!!! a kto powiedział, że nie jestem w szkole? jest takie coś jak telefon :) i prosiłam o pomoc, ale jak widac na tym forum są prawie same zarozumiałe baby;) spójrzcie dookoła i zobaczcie ile osób urodziło dziecko w nastoletnim wieku, a są lepszymi matkami, niż te, które urodziły w wieku nawet i 30 lat :) Prosic o pomoc, to ci jeszcze w twarz naplują:) To przykre, że w tym kraju już nie można oczekiwac pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od zrobienia testu a potem będziesz się zastanawiać co dalej. a w razie potrzeby powiedz : tato jestem w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wracajac ze szkoly idz do apteki i kup test ciazowy , zrob i bedziesz wiedziec czy masz sie czym martwic. Jeszcze nie wiesz czy jestes , a juz ukladasz w glowie co masz ojcu powiedziec? Jak sie okaze, ze jestes to po prostu powiedz "tato jestem w ciazy" bez wzgledu na to co powiesz , masz 15 lat i reakcja rodzicow nie bedzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×