Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Chciałbym kupić meridie lub adipex i który lek jest skuteczniejszy? Może ktoś wie gdzie mogę dostać i czy muszę stosować diety bo nie mam silnej woli a muszę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignosia29
Ale jak już postanowiłaś że chcesz się odchudzać to masz silną wolę bo już coś zaczęłaś;) suplement jest po to by wspomagać ja przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu nie czuję takiego uczucia głodu jak wcześniej i nie podjadam między posiłkami tak jak wcześniej a przecież od takiego podjadania właśnie tyjemy! Dużo się ruszam więc i ty zacznij coś robić ja chodzę na jumping na trampolinach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nadwagą poradziłam sobie sama.Może w sumie nie do końca bo gdyby nie Foreverslim to n ie było by to takie łatwe.Foreverslim to suplement diety ale bardzo skuteczny,moge polecić osobą nawet z duża nadwagą tak było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada444
Adipex kiedyś używałam ale u mnie brak efektów. Schudłam dopiero jak zastosowałam dietę Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie. Więcej też zaczęłam się ruszać i w efekcie pozbyłam się 10 kg https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jagody acai są on top :) podobno crem de la creme wśród diet :) tylko jeżeli je wybierzesz to szukaj produktu który nie zawiera w jednej tabletce całej tablicy mendeleyewa a sam wyciag z acai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowąłam foreverslim prawie dwa lata temu. Wtedy schudłam 12 kg, praktycznie od tamtego czasu nie mam problemów z wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna werka
Chłopie nie ma tak łatwo od samych tabsów, jeszcze nikt nie schudł. Owszem są one mega pomocnikiem i uważam że IQacai, dają super efekty. ALE dietka i ćwiczenia to podstawa, nie a co się oszukiwać, bez tego to raczej nici z 6 paka, zostanie tylko bojlerek na zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno wielki g****o i wyciąganie kasy nic po tym nie schudłam, kasa poszła odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskd9
Jasne że od samych tabletek nikt jeszcze nie schudł ale ode wspomagają! Sama przyjmuję Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu zahamował mi się apetyt z którym miałam największym problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ostatnio znalazłam Taką stronkę ;) http://dieta-lux.pl/33259 Na której podajecie swój wiek, wagę a stronka daje wam Plan Spożycia posiłków i plan Ćwiczeń (w domu) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania że każdy kto boryka się z problemem nadwagi powinien wypróbować na sobie Foreverslimu.Bo jeżeli mi przy nadwadze w granicach 20 kg sie udało to dla osób które mają mniejszą nadwagę powinno się udać bez problemu.Wystarczy się zmobilizować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmelka
ja brałam adipex i schudłam 25 kg w 3 miesiące i adipex przede wszystkim pomógł mi opanować moje kompulsywne jedzenie, a dwa że pobudza do działania i to dosłownie czułam sie po adasiu jak po 5 kawach miałam powera że mnie rozrywało na siłownię sama z chęcią biegałam(dodam że to do mnie nie podobne) jakbyś szukał kogoś zaufanego to ja zamawiałam stąd: http://www.doping-online.com/pl/. szybko i plus że dyskretnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim brałam przeszło trzy miesiące.Z diety wykluczyłam śmieciowe jedzenie kolorowe napoje ,słodycze.Dieta utrzymywałam z wahnięciami było to ok.1800 kal.Zrezygnowałam również z jazdy samochodem do pracy chodzę pieszo.W ciągu tych trzech miesięcy schudłam 12 kg.Dla mnie to naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina boska
Hej tak narzekacie na te wszystkie środki, a muszę przyznac że sama się nie jeden skusiłam i nie jestem zawiedziona. Za namową przyjaciółki kupiłam iqgreen, przekonała mnie tym że to nie żaden lek czy antybiotyk, ale suplement diety. Więc odchudzanie swoją drogą a odpowiedni suplement wspomagający swoją. Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkOli
Ja to wiem jedno, gdzie tabletki tam chemia i pewność, że to nic dobrego dla waszego zdrowia! Polecam raczej nastawić się na coś naturalnego, trzeba zadbać o zdrową żywność i ruch bo to jedyny skuteczny, sprawdzony i zdrowy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka Mi
Polecam Ci obczaić coś, co u mnie sprawdza się świetnie - thermo speed extreme. Mega nakręca metabolizm i daje kopa na treningu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllinda
nigdy nie mogłabym być na typowej diecie, za bardzo lubię jeść :) ale na zdrowym odżywianiu nooo i iqgreen, schudłam ok 20 kg, przy wzroście 159 ważyłam 75 kg, więc byłam małą kuleczką :) a teraz ważę 55 - 57 ;) te 57 to najczęściej przy świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć to przede wszystkim, trzeba się dobrze odżywiać i nie ma innej opcji bo dieta to 80% rezultatów. Zobacz sobie na http://zdrowazywnosc.org/109-odchudzanie-oczyszczanie tam znajdziesz sporo zamienników na takie typowe produkty, które nie sprzyjają chudnięciu. Ja dzięki temu zmieniam swoje ciało z dnia na dzień ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111
najlepsza rada : zamienić korytko na talerzyk ot cała tajemnica a nie jakieś bzdetne preparaty które działają ale na kieszeń a nie na sadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111111111111
a te wszystkie mądre niech prześlą swoją przemianę kilka lub kilkanaście zdjęc jak chudły - podejrzewam że same mają kmpleksy i pisza bzdury ile to one nie schudły. Ja też mogę napisać schudłam 30kg jedząc królicze bobki itp. itd. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie faszeruj się tabletkami tylko skorzystaj z pomocy dietetyka, który ułozy Ci smaczna i zdrową diete. Ja korzystam z usług https://www.facebook.com/hhlife.4u/ i jestem bardzo zadowolona. Nie trzeba mieć silnej woli bo jedzenie jest smaczne i jest go dużo, na pewno nie będiesz głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, za taki idealny środek spokojnie można uznać Foreverslim, ja skończyłam się odchudzać ponad miesiąc temy, raz że waga spadła, dwa, że utrzymuje się ona do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bluberinka
Ja akurat ze względu na właściwości jagody Acai zdecydowałam się na IQacai i nie żałuję tego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do grupy na facebooku "Chcę schudnąć" Odchudzam się dietą garstkową i suplementem SLIM EXTREME. Nie szukaj Meridii ja ją wcześniej brałam i kiedyś wycofano ją bo pozostawiała skutki uboczne. Film "Slim EXTREME waga pod kontrolą" jest na moim YOU TUBE. Schudłam od 20 stycznia 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic dziwnego.Zawsze w trakcie odchudzania podstawą powinna być dieta i ruch tabletki mają tylko wspomagać odchudzanie.I Foreverslim są właśnie takimi tabletkami.Jeżeli same nic nie zrobimy to tabletki za nas nie schudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie to proces. Nie przytyliśmy nagle w tydzień to i w tydzień czy w miesiąc nie schudniemy. Trzeba radykalnie zmienić sposób odżywiania się i to wszystko stopniowo nauczymy się zwracać uwagę co jemy, kiedy jemy. Schudłam 8 kg stosując dietę garstkową i suplement NUTRICODE SLIM EXTREME. Zapraszam do dyskusji na swoim blogu https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThickerBlood
Wedlug mnie w odchudzaniu bardzo, ale to bardzo pomaga porzadny catering dietetyczny. Ja np. stosuje z mrrollo pl od kilku miesiecy i chudnie mi sie bardzo przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×