Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie gwarantowane

Polecane posty

Gość gość

Chciałbym kupić meridie lub adipex i który lek jest skuteczniejszy? Może ktoś wie gdzie mogę dostać i czy muszę stosować diety bo nie mam silnej woli a muszę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1211
ja tam bym postawiła na bardziej naturalne produkty, jeszcze nie zamówiłam - bo z kaską kiepsko, ale czaje się na jagody acai. Skład mają dobry i moja kumpela je stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverlsim i moim zdaniem to że udało mi się pozbyć nadwagi spowodowały właśnie one, bo wcześniejsze moje próby pozbycia się nadwagi kończyły się marnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukolo288
Żeby odchudzanie było trwałe trzeba dobrze się do tego zabrać;) Ja np. odchudzam się na diecie 1200kcal do tego suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl jak dla mnie nie ma lepszego wspomagacza przy odchudzaniu;) Bardzo szybko zahamował mój wilczy apetyt i już nie podjadałam między posiłkami;) No ale nie tylko dieta i suplementacja bo od tego aż tak ładnie nie spadnie nam waga trzeba również troszkę ruszyć tyłek;) ja basen i bieganie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulkaa
Ja polecam zakupić thermo speed od Olimpu, świetnie działa, szczególnie jak się chociaż trochę ruszasz, np biegasz albo chodzisz na zumbe. Mi pomógł zrzucić 8 kg w niespełna 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxko292
Ja ze swojej strony mogę polecić African Mango http://afrikanmango.pl bo to w dużej mierze dzięki niemu udało mi się schudnąć aż tyle kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNadiia
ja swój adi kupiłam na http://www.doping-online.com/pl/ zamówiałam tam 3 razy i zawsze wszystko było ok, z wagi też bardzo zeszłam więc na 200% oryginał tam mają . Kiedyś jak była dostępna jeszcze meridia to bra;lam, ale moim zdaniem więcej skutków ubocznych niż to warte i mniejsze efekty niż na adim... z resztą teraz nie ma opcji dostać oryginalnej meridii, wycofali sibutraminę. mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie efekty macie po swoich kuracjach. Ja co roku biorę przez 3 miesiące Mer... bo Adi... nie mogę - zła tolerancja. Ale może przerzuciłabym się na coś innego bo po Mer... trochę mnie suszy i jestem nadmiernie pobudzona. Ale efekt super.. A może faktycznie polecicie coś żeby było tak skuteczne jak Mer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, ale naturalne suplementy to ja biorę już po 3 miesięcznej kuracji meri... i biore je zawsze stąd : http://nowfoods.sklep.pl/ a meri kupuję zawsze tu: skuteczne.odchudzanie@vp.pl . I to u mnie się sprawdza. Ale jak ktoś używał Meizitang to jestem ciekawa jak w porównaniu z Meri... wypada to cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dietetyka z https://www.facebook.com/hhlife.4u/ - nie trzeba mieć silnej woli, jedzenie jest smaczne i jest go dużo a Pnie dietetyk do Twojej dyspozycji pod emailem i telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabna
Nie polecam żadnych z tych leków,może i działają ale na krótko,po ich odstawieniu waga szybko wraca,efekt jojo murowany. Lepiej zaopatrzyć się w dobrą jakościowo wyciskarkę do owoców,zaserwować sobie kilka soków zamiast napoi gazowanych czy słodkich przekąsek a efekt murowany. Dobry sprzęt tego typu można znaleźć na https://hurom.com.pl/pol_m_Modele-wyciskarek_Hurom-H-AA-168.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie da się schudnąć bez tabletek i wyrzeczeń? Ja schudłam 15 kg nie stosując żadnej diety, nie licząc kalorii. Teraz jestem za chuda w oczach najbliższych. Ale gdy byłam grubsza rzadko jadłam normalne śniadania, obiady, kolacje ( ograniczenia potem nocne napady itp.). Teraz jem i waga spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Foreverslim odchudza skutecznie ale bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz silnej woli i chcesz schudnąć,to polecam Pani/Panu suplement diety IQacai.Sam go stosuje i już po paru tygodniach widać wyraźną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Polecam Ci stosowanie suplementu diety IQacai,osobiście go stosowałem w połączeniu z ćwiczeniami i naprawdę mi pomógł,dzięki niemu straciłem 8 kg w parę tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian63
Ja schudłem dzięki suplementowi diety IQacai,w połączeniu z ćwiczeniami i szybko straciłem 8 kg,bez żadnych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem odchudzanie z Foreverslimem jest znacznie łatwiejsze, wcześniej próbowałam na samej diecie i niestety efektów specjalnych nie było . Jak zaczełam brać te tabletki wszystko ruszyło w odpowiednią stronę, czyli waga w dół, samopoczucie w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111111111111
ja nie wiem że ktoś wierzy w te bajki o cudownych środkach na odchudzanie, nie ma takich i nie było a jak są to na bazie amfetaminy i zagrażają życiu i zdrowiu ac ci co reklamują te pseudo jagody i inne foreverslimy itp.itd. to są posrani i powinni mieć zakaz wchodzenia na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×