Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nigdy kobieta z dzieckiem!!!dorobia sie Twoim kosztem i zostawia!!!

Polecane posty

Gość gość

poznałem kobietę z dzieckiem, wzięliśmy ślub, mamy 1 wspólne dziecko, zaadoptowałem jej syna, pracowałem 7 dni w tygodniu,żeby nas utrzymać, zona oczywiście dwie lewe raczki dość, ze nie pracowała to nie zajmowała się domem, wszędzie fruwała, odmawiałem sobie wszystko,żeby ja zadowolić, stworzyłem jej normalny dom. z jej dzieckiem były problemy jeździłem po psychologach, nie prawidłowo się rozwijał, poświęcałem mu więcej uwagi niż własnemu dziecku. w zamian za to te wypady zamieniały sie w romans, flirtowała na boku jak nie z jednym to drugim, jak się okazało potrzebny jej bylem tylko do tego,żeby wyciągnąć ja z patologii, zapewnić jej dobrobyt, gdy osiągnęła swój cel, zostawiła mnie po prawie 6 latach małżeństwa , mówiąc ze mnie nie kocha, teraz mam alimenty na dwójkę dziec****anny z dzieckiem są w sobie patologiczne, zarzuci ci na łeb jej problemy, gdy stwierdzi,ze może się usamodzielnić zostawi cie jak śmiecia i poniży. przyszła do mnie z majtkami wychodzi z polowa majątku, gdzie wcześniej ja na to ciężko pracowałem. ostrzegam was faceci nie warto pchać się w to szambo więcej problemow niż pożytku, zostawcie te matki, które nie myślały w młodości i waliły się po kątach. pozdrawiam facetów w podobnej sytuacji zal mi was samotne panienki z dzieckiem, szukacie tylko sponsorów!!! możecie mnie zwyzywać, nie ruszy mnie to, straciłem wszystko własnie dzięki takiej panience z dzieckiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie takie są, ale niepracujące kobiety owszem. Mój kumpel poznał taką, ożenił się, wspólne dziecko, on pracował, ona siedziała w domu i pruła się z kochankami. Nigdy więcej kur domowych, są roszczeniowe i niewierne! Ja też nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku teraz się użalasz? trzeba było "zobaczyć" wcześniej jej wszystkie wady, a nie dorobić się kolejnego dziecka i siać lament w sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta kobiecie nierówna nawet ta z dzieckiem czy dziecmi i nie wszystkie są kurami domowymi bo zazwyczaj jak mają dzieci to pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, to byla Taka kochliwa kobieta, ze az wzor nad wzorami, ty nawet nie zauwazysz ze sie puszcza, caly czas udawala mowila kocham do ostatniegoo dnia zanim wyszla, ja nie lamentuje tylko ostrzegam przed takimi babami sa to klamliwe su...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy facet z dzieckiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiales sie bardzo zakochac skoro jako facet bez zobowiazan wziales sobie kobiete z przychowkiem i jeszcze przyojcowiles przychowek oficjalnie. Coz, motylki w brzuchu to nie wszystko, ale zeby do tego dojsc potrzeba paru lat i zazwyczaj tez niestety nieprzyjemnych przejsc. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z dzieckiem? Niby dlaczego. Jezeli poznam jakas kobiete bede robil wszystko zeby nie odczul ciezaru w postaci dzieci, to wiem na pewno, a wiec dlaczego? i nie latalbym za Innymi docenilbym ze mnie chciala z takim bagazem, a u Was to nadal jest ch... glupi niech na mnie robi i moje dziecko przeciez wiesz coo brales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adopcję można rozwiązać a nad swoim dzieckiem walczyć o opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w jakich przypadkach mozna rozwiazac adopcje powaznie? Boze to bylby dla mnie wielki ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 29 lat 30 mi juz bije. Bardzo ja kochalem. Wszyscy sie dziwili ze bierzemy razem slub, nie Jestem jakims brzydkim mężczyzna z tego co wiem, po studiach ukonczylem 3 kierunki, nawet kolezanka zadzwonila w dzien slubu, zebym tego nie roobil , ze bede zalowal, ale ja zakochany i mowilem to jest ona dobrze udawala, bylem naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, ze teraz jest rozlam w malzenstwie i przyznano pelna opieke nad dziecmi tej pijawce a mi ograniczono prawa? Zeby uniewaznic adopcje? O corke na bank bede walczyc nie popuszcze jej, je śr em na etapie zbierania jej zaniedban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde chcialem, zeby tej pijawce utrzec nosa z tym rozwiazaniem adopcji, ale chyba to nie wchodzi w gre bo ja go kocham a on mnie i o tym wiem na pewno i jak zabrala by mi widzenia to bym sie zalamal. Wpiz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się penisem myśli, a nie Glowa. Pewnie ladna byla i dobrze ssala. Dobrze ci tak, teraz lamentuj i plac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli zycie opieraloby sie na ssaniu to bys bez zebow biegal/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuh88ik
Ja mam dzieci i nie pracuje ale jestem pracowita zaradna i nie wzielabym od niego czegos co mi sie nie nalezy gdybym odeszla..dodam ze jestem ładna ale uczciwa...potrafie byc wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie faceci zabezpieczajcie finansowo zamiast potem pitolić na kafe..nie wszystkie kobiety to lafiryndy lecące na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedz mi w jaki sposob zabezpieczyc sie finansowo? gdy taka pijawka jak nie dostala to karte kredytowa kradla- bo inaczej tego nie nazwe. Dlugi rosly kradla bilingi zebym tylko nie zobaczyl , wypieprzyc jej sie nie dalo bo miala takie korzenie, ze wrosly w fundament bo byla zameldowana, znowu jak odszedlbym od niej to nie splacalaby kredytu bo niby skad? I krowa by z fagasem zamieszkala a ja ich bym utrzymywal, nic tylko takie cos pocwiartkowac i spuscic w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie wszystkie? Klocilbym sie facet ma pracowac i ma utrzymywac ksiezniczke taki niestety jest stereotyp, ale rownouprawnienie musi byc. Pytam sie Was jakie to rowne skoro facet tyra, zeby dzieci utrzymac , dom ,a pijawka ani drgnie do pracy. Egoizm wsrod kobiet to podstawa urodza dziecko i robia sie typowe nieroby, a poznie placz ze facet ma juz wszystkiego dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż musi zarabiać....nie marudzić, do roboty lenie. Sex kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie pokazalas poziom kobiety, bo sex to jest tylko dla mężczyzny, a ty nie masz z tego satysfakcji, kolejna egoistka, ze studnia miedzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to ja widzę inne przywileje raczej na stronę facetów. Jeśli juz przyjmiemy układ kobieta-dom, facet-praca. Facet 5 dni po 8h, kobieta dwójka dzieci 24 na dobe, sprzątanie, pranie, gotowanie. Facet po 8h przyjdzie, ma ciepły, zdrowy obiad, ktory zazyczył sobie dzień wcześniej wieczorem, walnie się na 3h spać, trzeba go budzić, bo by spał do 13 następnego dnia. Wstanie, oczywiście pod warunkiem ciepłej kawy pod nosem, jeszcze burczy cos tam, że spać nie może. Za chwile idzie zjeść, wszędzie narobi syfu (dywan, który czyscilas 2h szczotką na kolanach aż pot kapał jest zawalony okruszkami i kostką masła która spadła i królewicz nie widział. Ewentualnie może być tez kawałek kanapki, którą pies wyłapsił pod stołem, pogryzł, oslinił i nie zjadł, a na dodatek jedno z dzieci postanowiło wklepać smaczny kąsek psa w dywan. Panicz skończył ucztę, idzie zapalić na balkon, jak ma lenia to i dzieciom bajkę w pokoju puści i może kopcić. Kiedy proszę go, aby zajął się chwile dziećmi słyszę "ja pracuje, a Ty siedzisz cały dzień w domu" Nie ważne, że 3h sprzatałam, 2h robilam i latałam za dziećmi ze śniadaniem, zrobiłam pranie i ugotowałam obiad. BAA jeszcze makijaż zrobiłam, aby panicz nie odszedł urażony, że żona się zapuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiazanka jak ta lala, zostaniesz moja zona? Istnieje jeszcze taka kobieta jak ty? Wow myslalem, ze wyginelyscie. Ja ci powiem jak u mnie wygladal dzien system pracy byl rozciagniety po 7 godz. dziennie przez 7 dni od 9.00 do 20.00 miedzy przerwami wpadam do domu, nikogo nie ma. Ide do pracy, przychodze w porze obiadowej szybko cos przekasic wow obiadu nie ma sam sobie gotowalem no 3 razy w miesiacu ja sumienie ruszalo i zrobila obiad, zona wrocila z dziecmi, czesc tatus i wracalem do pracy, zaraz dostaje sms. O ktorej bedziesz? O 20 odpowiadam. Wracam do domu a tam pusto syf jak skur...syn, ale podlogi umyte to musze przyznac miala zajoba na tym punkcie, siegam do szafki, a tam majtek nie ma na przebranie do kapieli no to ch... w rekach piore, na noc spodenki zakladam, zeby dzieci siusiaka nie widzialy. Zonka wpada wielce zmeczona, pytam gdzie bylas? U rodziny. Mowie jej:dzieci ida do szkoly co ty wyprawiasz, ze po nocach wracasz? I ch...tym pytaniem urazilem Pania foch i poszla do dzieci spac. U mnie dzien wygladal w ten sposob. Pytam muflona jakie masz zainteresowania, cel w zyciu? Odp. Nie wiem. Istny pasozyt bez celu, bez zobowiazan.dawaj numer spikniemy sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ukrainie kobieta z dzieckiem ma male szanse na faceta ktory sie z nia ozeni,a wiec Polacy uczcie sie od Ukraincow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz jeszcze 30 lat i ozeniles sie z kobieta z dzieckiem.Jestes idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat o złych i niedobrych samotnych matkach z dzieckiem ludzieeee. Autorze ja mam dwoje dzieci, z poprzedniego małżeństwa nie będę się zagłębiać w szczegóły, wyszło jak wyszło nie trwoniłam pieniędzy, raczej były mąż nie myślał o ważnych sprawach, wypominał mi wszystko co sobie kupiłam, a były to podstawowe rzeczy dla kobiety, żadne wymyślne kosmetyki, potrafił mi zrobić awanturę o antyperspirant i to najtańszy za 3 zł. Żebyście sobie nie pomyśleli, że na nim żerowałam to wam napisze, że ja również pracowałam. Ale on mi wypominał ten okres kiedy siedziałam w domu z dziećmi gdy były małe. Ja przed ciążą, między ciążami i po drugiej ciąży pracowałam, dzieci chodziły do przedszkola, młodszego posłałam nawet szybciej do żłobka, żeby tylko pójść do pracy. W domu wszystko było na mojej głowie, on nawet palcem nie kiwną nigdy. Było co raz gorzej, kumple, imprezki, alkohol.... Nie będę już opowiadać tego co się potem działo, ale zmuszona byłam po prostu ratować siebie i dzieci, chciałam mieć normalny spokojny dom. Jestem po rozwodzie, żyjemy sobie skromnie, ja pracuję dzieci są już w wieku szkolnym. Ostatnio się zaręczyłam z cudownym człowiekiem, spotykamy się już od kilku lat, wszystko dzieje się powoli, ale zmierza w jednym celu. Teraz jest tak jak powinno być, na razie dzieli nas pewna odległość niestety musi tak zostać na pewien czas, także jestesmy ze bosa tylko w weekendy. Miałabym wiele okazji, żeby go zdradzać przecież cały tydzień jesteśmy osobno, ale ja kocham tego człowieka i nie istnieją dla mnie inni mężczyźni, to za nim tęsknię i jego pragnę. To jest miłość, u was chyba tego zabrakło, byłeś młody i zakochany a ona to wykorzystała. Widzisz, ja wiem kto jest ojcem moich dzieci, on płaci alimenty na nie, utrzymuje kontakty. Zastanawia mnie kim jest ojciec tego chłopaka i dlaczego matka nie pozwała go o alimenty? Ciebie to nie zastanowiło? Czy dziecko ma zapisane ojciec nieznany? Uwierz mi, że jeśli kobieta wie kto jest ojcem, to ubiega się o alimenty, ale jeśli nie wie to wtedy jest problem, a skoro nie wie to ilu ich było w jednym czasie? Skoro Ciebie tak wycyckała, to wątpię aby wtedy się uniosła dumą i wpisała ojciec nie znany bo tamten jej nie chciał i sobie postanowiła, że o nic nie będzie prosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest k***a skandal, alimenty na nie swoje dziecko, biologiczny tatus nie placi to trzeba ojczyma uj***c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tego ku...wa tez nie rozumiem, ty chcesz dobrze, zapieprzasz jak wół, kupilem mieszkanite itp. przygarniasz dzieciaka, zeby mial ojca, a nie" wujka", ktory mieszka z mamusią, pokochales go jak swoje, a teraz ani dzieci, ograniczone prawa i alimenty na dziecko ktore tak szczerze mowiac nie jest moje. Powtarzam wyp...dalac z babami z dziecmi, nic za c***a nie docenią, boki jebia az sie k...a w pale nie miesci, przychodzisz ztyrany po pracy do domu, a nawet nie wiesz, a Twoje lozko jest jeszcze cieple bo ta p***a p******ila sie. Ktos tam napisal o sexie chu..a prawda sex z nia nie byl z******ty mialem duzo lepsze na pewno nie na to polecialem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne matki to najczesciej wlasnie rozwiazle wywloki! Dlatego sa wlasnie same z dzieckiem. Normalne kobiety maja chociaz meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna nie powinien kochac kobiety bo wtedy kobieta wykorzysta takiego mezczyzne. Milosci nalezy sie wystrzegac bo to zlo, ktore kieruje mezczyzn do malzenstwa i zwiazkow, ktore w konsekwencji sa po to by ich zniewolic i wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×