Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są wasze ulubione sposoby masturbacji?

Polecane posty

Gość gość

Jakie są wasze ulubione sposoby masturbacji? Jak często to robicie? Kiedy? Gdzie? Robicie to jak ktoś jest w domu? Wpadlicie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład nie ściągam skórki z główki, tylko obejmuję ptaka dłonią i go masuję, w szczególności okolice pod główką, tak mi najprzyjemniej. Częstotliwość? - zależy jak z czasem, jak mam wolny dzień, potrafię nawet z 5 razy, a za dnia powszedniego to zwykle raz góra dwa, zwykle wieczorem, chyba że rano jak mam namiocik i trochę czasu, to też wtedy podziałam. Z reguły u mnie ktoś w domu jest, zamykam się wtedy w łazience, albo w pokoju. Na szczęście nigdy nie wpadłem, ale miałem już tyle sytuacji, gdzie o mały włos to się nie stało, że stwierdzam: miałem zawsze ogromne szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siadam na ręce czekam aż stracę czucie i ręka mi zdrętwieje i wale nią konia na obcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Edging" czyli masturbujesz sie i przestajesz w pewnym momencie, powtarzasz tak jak najczesciej. Dochodzi sie do momentu gdy penis jest juz przewrazliwiony i wystarczy delikatne musniecie zoledzia zeby wystrzelic, a orgazm jest super mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą ręką do fajny motyw jest. A ten edging to ja właśnie chyba uprawiam, efekty są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konia walić najlepiej prundem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wsadzam w tostownice wtedy ze spermy mam odrazu serek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek27

zdecydowanie edging

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×