Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość amellla
U mnie 6tc i 4dzien. Nie mam zbytnio objawów oprócz tego ze sikam więcej i spałabym caly czas. Mam odczasu do czasu takie kłucie w pachwinie ale lekarz powiedział ze to normalne. Ale martwi mnie brak bólu piersi tzn w nocy bola mnie i to dosyć bardzo a w dzien jak dotknę tylko. Macie tak? Ja idę w poniedziałek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
beta hCG 2153,0 mIU/ml, więc jest nadzieja! :) Przy poronieniu w 6 tyg miałam tylko 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Aneczkaaa6 będzie dobrze masz tak tylko myśleć.Mnie cycki trochę bardziej też bolą na wieczór może bardziej tkliwe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Aneczkaaa6 będzie dobrze masz tak tylko myśleć.Mnie cycki trochę bardziej też bolą na wieczór może bardziej tkliwe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa23
A u mnie końcówka 6 tygodnia, a mdłości z dnia na dzień coraz bardziej dokuczają, naprawde masakra... piersi też bolą, są też nabrzmiałe i bardzo wrażliwe na dotyk, brzuch też wzdęty, a wesele mam za 2 miesiace i jestem szczupła, więc z kupnem sukienki czekam do ostatniej chwili, bo nie wiadomo jak będę wyglądać ☺ Jutro mam wizytę u lekarza, napiszę wam po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Agaaaa23 to faktycznie poczekaj z tą sukienka ja też mam prawie 7 tydzień na żołądku ciągle mi nie dobrze do tego nam kaszel i jest jeszcze gorzej wtedy.Ja mam w poniedziałek usg , wczoraj mojemu powiedziałam że mam już dość tej ciąży bo co dziennie źle się czuje a on że to dopiero początek ehhhh Na święta mieliśmy jechać do mojego mamy ale nie wiem czy pojedziemy jak rak dalej będę źle się czuć to chyba bym wolała w domu zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Zamieniłabym się trochę z wami bo ja mam delikatnie tkliwe tylko piersi zero mdłości śpię dużo i tyle z moich objawów i to mnie martwi. Ja mam w środę usg i boje się go bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam oczywiście w poniedziałek wizytę u ginekologa, ale teraz zaczęłam plamić na bronzowo i się trochę boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka na kiedy wychodzi ci termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Agaaa lepiej sprawdź skąd to krwawienie może to nic groźnego ale jednak lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
Ja odczuwam takie dziwne jakby ciągnięcie w dole brzucha i ból w okolicach jajników... Plamień na szczęście żadnych nie mam. Piersi stały się pełniejsze i bardzo wrażliwe na dotyk, zwłaszcza sutki. Obecnie 5t 6d, jutro pierwsza wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
I coraz częściej chodzę do ubikacji, brzuch mam opuchnięty i czuje jakby mi się woda w organizmie zbierała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy wiecie w którym dniu cyklu zaszłyście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolka
Hej. Dołączam się do was. Ja mam wizytę we wtorek 13.12 ale objawy mam no i test pokazał 2 kreski od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy miałyście ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
Ja miałam 1 listopada - poronienie, owulacja była 14-15 listopada, potwierdzona testem owulacyjnym, więc myślę, że jakoś w tych dniach doszło do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolka
Ja nie pamiętam bo nie zapisuje. Zawsze miałam nieregularne. Zawsze jakoś pod koniec miesiąca, a 29.11 miałam ból podbrzusza i prawie zemdlalam co też mi się zdarza pierwszego dnia okresu więc myślałam że to to ale okresu brak za to są objawy i 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczka a czy byłaś u lekarza czy tylko test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczka nie chce Cie martwić ale jak robiłaś tylko test to jest on pozytywny po poziom beta nie spadł tak szybko po poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możliwe żeby przed terminem miesiączki już czuć mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy możliwe. Mi zawsze zaczynały się po spodziewanym terminie, jakiś tydzień dwa po. A kiedy masz mieć termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czwartek powinnam mieć okres. Też wydaje mi się to za szybko, może się nakręciłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn w czwartek 15 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może u Ciebie wcześniej. A. Masz posmak metaliczny w ustach i chce Ci się spać bardziej niż wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmaku metalicznego nie mam tyko mnie mdli i żołądek trochę , spać też mi się chce, popołudniami drzemkę zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Ostatni okres 25.10 a zapłodnienie stawiam na 07.11. Ja żadnych objawów nie mam tylko śpię dużo i sikam. Pierś delikatnie mnie bola ale tylko przy dotyku. Ja juz chodzę do lekarza jestem od poczatku na L4bo wcześnie poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
Przy poronieniu miałam bete 35, a w dniu wypisu ze szpitala już tylko 6... Testy wyszły pozytywne i z moczu i z krwi, A teraz mam 2153 więc ciąża raczej jest... Jutro idę do lekarza potwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Ja w po przednich ciążach praktycznie nie mialalam objawów za to teraz daje mi po palić ehhh a co do plamien brązowych to mogą pojawić się w dniu miesiączki lub może być to zagniezdzenie zarodka.Jutro Idę na usg więc zobaczę czy wszystko ok jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
A co do okresu to ja miałam 26 października miałam wcześniejsza owulację mrowienie w dole brzucha i ból wszystko sobie zapisywalam by idąc do lekarza bo tak jak Wam pisałam 7 października miałam laparoskopie jajnika prawego miałam duży torbiel i wykryli mi mały guzek na linii kreski lewego jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Byłam na usg ciąża ma 5tyg i 6 dni a co najważniejsze serduszko bije i jest wszystko ok nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×