Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość aneczkaaa6
Ja dzisiaj też byłam u lekarza, ciąża potwierdzona, na USG widoczny pęcherzyk ciążowy! :) 5 tydzień ciąży. Kolejna wizyta dopiero za 3 tygodnie, bo przerwa Świąteczna... Lekarz kazał mi zwiększyć dawkę kwasu foliowego i być dobrej myśli, że tym razem wszystko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolka
To gratuluję dziewczyny. Ja dopiero jutro mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka skoro lekarz na razie stwierdził tylko obecność pęcherza na 5 tydz bez zarodka i bez serca to się jeszcze nie ciesz zwłaszcza ze nie odczekalas nawet cyklu od poprzedniego poronienia więc hormony nie wróciły do naturalności. Posunięcie daleko nieodpowiedzialne ale może się uda powodzenia tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Takie komentarze gościu zachowaj dla siebie. W jakim celu one sa? Zastanów sie. Będzie dobrze u każde z nas bo grunt to pozytywne myślenie. A do reszty dziewczyn ja w środę mam usg. Boje sie ale wiem ze musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, serduszko bije ☺ Ale plamienie, ach dostałam skierowanie do szpitala i dostaje leki na podtrzymanie i leżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg Ginekologa ja jutro zaczynam 6 tydzień, jednak że jeśli sugerować się ostatnią miesiączką to prawie tydzień różnicy. Termin lekarz mi ustalił na 08.08.17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amellla nie bardzo rozumiem co masz do mojego komentarza. Napisałam realnie jak sprawa wygląda bez żadnych złośliwości ani głupich tekstów itp. Komentarz zakonczylam życząc dziewczynie powodzenia. Zarówno na ciąże jak i na wychowanie dzieci trzeba patrzeć realnie z nutką optymizmu. A nie wmawiać sobie w każdej sytuacji zebedzie dobrze itp przez takie nastawienie po tem kobiety nie mogą pozbierać się po stracie. Życzę wam wszystkim żeby dobrze się ułożyło ale patrzcie realnie a nie tylko przez różowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej - masz rację. Ja jestem tegoroczną majówką i tak weszłam tu z sentymentu. Trzeba być pozytywnie nastawionym, ale myśleć realnie bo różnie bywa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Wiadomo że zawsze jest obawa znam przypadki że serce zaczęło bić około 10tc a już miało być łyżeczkowanie.Dziewczyny musicie brać kwas foliowy i witaminę D3 ja biorę cały czas od momentu gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży.Czekam na więcej pozytywnych wyników usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zdecydowanie kwas foliowy...ALE! Jesli macie MTHFR to trzeba brac zmetylowany, bo ten zwykly jak np. folik tak naprawde w tym przypadku niewiele daje, praktycznie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kwas foliowy brać oczywiście, ze brać, ale prawda taka, że kwas ten najlepiej brać na pół roku przed ciążą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dołożę swoje 3 grosze odnośnie suplementacji kwasem foliowym. Zgadzam się z moją poprzedniczką odnośnie mthfr. u mnie po 3 poronieniach zabrano sie za genetyke. Mam wlasnie ta mutacje przez ktora kwas foliowy mi sie nie przyswaja (przy tych 3 ciazach suplementowalam taki zwykly), na dodatek moze przyczynaic sie do poronien, obumarcia ciazy. Gdybym tylko wiedziala wczesniej, ze mam ta muatcje pewnie moje anioli bylyby z nami, a nie w niebie. w kazdym razie... jedno badanie, proste leczenie i znacznie wieksze szanse na donoszenie ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Być może ze z tym kwasem tak jest, nie znam sie. Ja mam termin na 01.08. Myśleć realnie to fakt ale po co zakładać najgorsze, to nie cieszmy sie niczym w życiu bo przeciez może sie cos stać i po naszym optymizmie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaa6
Sory ale skoro lekarze nie mieli żadnych przeciwwskazań do kolejnej ciąży i twierdzą, że wszystko jest jak najbardziej w porządku to raczej wiedzą co mówią! Ciąża to nie jakieś moje widzimisię, tylko przemyślana decyzja. Od pół roku już z mężem się staramy. Więc bardziej wierzę lekarzom z wieloletnim doświadczeniem, niż komuś kto się wymądrza na forum internetowym... to że tak szybko się zdecydowaliśmy na starania to tylko i wyłącznie nasza sprawa, oczywiście jest wszystko konsultowane z lekarzem, a że ktoś nie potrafi uszanować naszej decyzji i ją neguje to przykro mi bardzo! Każdy ma tutaj prawo dzielić się swoimi doświadczeniami i odczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amellla to co napisałaś w ostatnim poscie to jest pesymizm nie realizm. X aneczka może ci się uda oby jeśli nie to pamiętaj tylko następnym razem ze lekarze są omylni i dobrze jest jednak zasięgnąć informacji również z innych źródeł a jak nie to chociaż jeszcze jednego lekarza. Twoja sprawa tak jak napisałaś a zdanie moje i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Aneczkaaa brawo tak trzymaj, będzie dobrze bo musi być ja sobie tłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzestna mojej córki po poronieniu i gdy zaszła w ciążę Prof. kazał jej brać Femibion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wasze potyczki to mi się śmiać chcę. No jasne aneczka ze będzie lepiej a na pewno nie gorzej niż miesiąc temu buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Witajcie... Jestem mama 2letniej dziewczynki, dzisiaj zrobilam test i wyszedl pozytywny. Wszystkie objawy sa ale do lekarza umowilam sie dopiero na 27.12 zeby nie isc za wczesnie jak przy pierwszej ciazy;) Mam nadzieje, ze forum nie zginie jak wrzesniowki 2014 zameczone przez gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smokyeye
Hej dziewczyny. Ja siedzę i mnie mdli. Od kilku dni. Jutro termin kolejnej miesiączki ale dziś zrobiłam rano test i mam dwie kreski :) jestem w szoku. Myślałam że dostanę okres bo pobolewal mnie brzuch. To moja druga ciąża i czuje się zupełnie inaczej niż wtedy. No jedynie mdłości podobne. Ja tez nie jestem zwolenniczką kwasu foliowego. Niestety nikt nie bada jego poziomu i można też łatwo go przedawkowac. Dużo dzieci ma potem problemy o których się nie mówi. Sama mam syna z autyzmem ale jestesmy przed badaniami i nie wiem jak tam genetyka,może też mamy problem z metylacja? U dzieci z autyzmem to dość częsty problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Musze sie wypowiedzieć na temat opinii tzw.gości.oby Pani gość nie zniechecila nas do zwierzen.pewna siebie i swoich racji nie jest nam potrzebna.niech sama przeżywa swoją ciążą bez nas.Pani gość dziękujemy. A teraz kilka info.jutro pierwsze USG.boję się niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gości jest tu akurat dużo. Po pierwsze to kto ci powiedział ze jestem w ciąży a jeśli nawet to ze jestem sierpniowka. Nie zabronisz mi pisać bo forum ogólno dostępne. Tak na marginesie to obrazilas resztę gości. Mój post był akurat tylko jeden haha. A tobie się wydaje ze kilka osób nie może mieć tego samego zdania haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Alutka2017 ja tez mam jutro usg i tez się boje do tego dochodzą problemy w domu z mężem. Właśnie siedzę i ryczę bo znowu ma gorszy dzień a ja wszystko robię źle. Boje się że to zaszkodzi dziecku. Nie mam nawet z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smokyeye
Dopóki nie będziecie ignorować "zyczliwych"gości to oni zawsze będą się udzielać bo to trolle . Tylko ignorancja na nich zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Gościu od dwóch postów.zabierz się za robotę,bo się nudzisz.zajmuj się swoim życiem a nie angazuj się w sprawy które Cię nie dotyczą.krzycz razem ze słynną wokalistką,która usunęła ciąża bo nie chciał zamieniać mieszkania na większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Amellla trzymaj się.nie możesz dawać się prowokować.idź na spacer i do przodu.rób swoje.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Nie jest łatwo ciągle cos nie tak nawet nie mam w nim wsparcia liczy się tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka wykazała się inteligencją niczym tą z rodziny zastępczej hihi. Coś u ciebie nie tak ze stylistyką w ostatnim zdaniu hihi. Wy to chyba nie macie przyjaciół skoro na forum piszecie o swoich problemach. Myślisz że jak twoja rodzinę nie obchodzą twoje problemy z mężem to na forum kogoś będą? Nie ludz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amellla masz mądrego chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszonaaaaaa
Hej dziewczyny! Zalozulam juz watek z tym pytaniem, ale niky mi tam nie odpowiada a tu jest was kilka, wiec pisze.Bardzo niepokoi mnie jedna rzecz. Miewam troche nieregularne miesiaczki, ale mniej wiecej dostake je wtedy kiedy powinnam. W listopadzie bralam anybiotyk, okres spozniony 14 dni, skąpy, krotki, ale rozpoczety plamieniem i skonczuony, ale byla tez normalna krew, troszke skrzepow. Dolegliwosci przed i w trakcie kiesiaczki jak zawsze, bol podbrzusza, duzy bol piersi, po miesiacace wszystko zniklo, pierso nie bola ani troche, ale kilka eazy dziennie czuje kilkusekundowe klucie lewego jajnika Gdy miesiaczka spozniala sie tydzien, tesr negatywny. Teraz ginekolog dopoero w czwartek, prosze powiedzcie czy to mozliwezebym byla w ciazy,mimo ze wraz z miesiaxzka skonczyl sie bol piersi itp. Mam tea czesto zgage aleto rwczej przez nadmiar slodyczy. Tyle sie naczytalam o okresie w coazy ze jestem przerazona. Mam nieodpowieszialnego chlopaka, nie wyobrazam sobie teraz dziecka. Niestaty dopusxilam do ryzyoownych sytuacji, a za glupote sie placi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×