Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Alutka2017
Widzę Pani Gość od sześciu postów jest samotna hipokrytka. I to wlasnie ona nie ma do kogo swojej gęby odezwac, bo wchodzi na fora, które jej nie dotyczą. Biedna,samotna,zarozumiala idiotko. SZKODA NA Ciebie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka nie daj się prowokować! Karmisz trolla. Z każdą twoja odpowiedzią będzie pisał jeszcze więcej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka nie ekscytuj się tak bo poronisz a tego by nikt nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie jesteś w ciąży to raczej będą jakieś zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Proszę wyjasnijcie mi proszę kim są trolle i jaki mają cel?czym się zajmują i dlaczego tak się udzielają?po co to robią?nie mają pracy?rodzin?przyjaciół?dość z tym.nie po to zaglądałam ten temat by to analizować.chce dzielić się moja ciąża z osobami,których doświadcza to samo w danej chwili Co mnie.dziękuję serdecznie życzliwym a trolle omijam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Wystraszona.musisz zrobić test.objawy ciazy mogą wynikać z Twojej podświadomości.test z moczu i wysokim stopniu wykrywalnosci kupiłam ostatnio w rosmanie.Jest bardzo czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszonaaaaaa
Niedawno mialam ogolne badania krwi, ale one chyba nie wykazuja ewentualnych zaburzen hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszonaaaaaa
Alutka, ja jak robil teat gdy spoznial mi sie tydzien okres, robilam z rossmana bobo test taki zolty. Widzialam tam tez pink test. Ktory polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Aby wykryć hcg musisz zrobić specjalistyczny test z krwi betahcg.Ale to zbyt wcześnie.jeśli faktycznie miałaś okres 14.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
To jest super czuly test pink. Ale minimum 8 dni po zapłodnienia,czyli około 10 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszonaaaaaa
Jesli chodzi o mnie. To ostatni taki mocny normalny okres mialam 13.10, a tydziem temu ten bardzo skąpy opoźniony, a mkedzy nimi byl antybiotyk Duracef i spora dawka stresu. W takim razie zrobię jutro pink test, a w czwartek ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka jak narazie to bardziej ekscytujesz się tematami z ,,trolami" niż z innymi więc jednak nie do końca wszystko z tobą w pożądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Poczytaj słownik w "porzadku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wyraz napisać z błędem i alutka już się odzywa a wszystkim ciśnie kit ze ona tu chcę tylko o ciąży gadać. Jak na razie to interesuje Cię wszystko prucz ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Gość widzę że bardzo Ci się nudzi i chyba zostałas przez życie skrzywdzona bo uczepilas się dziewczyny weź zapisz się do psychiatry i tam po rozmawiaj o swoich problemach a nie tu będziesz swoje wywody wyciągać. Dziewczyny srajcie na takie osoby próbują w ten sposób podnieś swoje morale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze głupich tu więcej. Może piszcie coś o ciąży w końcu. Bo jak narazie to piszecie tylko o mnie a mieliście mnie olewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolka
Hej dziewczyny. Ja po wczorajszej wizycie. 6 tydzień i 2 dzień. Termin mam na 4.08. To moje drugie dziecko. Mam już 4 latka. A jak u was? Mi trochę mdłości ustąpiły i trochę lepiej się czuję i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
U mnie wczoraj zaczął się 7 tydzień. Idę dzisiaj na usg mam nadzieje ze będzie juz bić serduszko. Ja mam 5letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
No dziś USG. Mdlosci ustały już w zeszłym tygodniu.brzuszek rośnie. A wybraliśmy już imiona.chciałam oswoić się z tą sytuacja jak najszybciej,a ze kochamy nasza Kruszynke od pierwszych chwil nadaliśmy jej imiona Anielka albo Fryderyk.co da nam los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Chciałam nadmienić,ze jest to nasze szóste maleństwo.zatem moj organizm zachowuje się inaczej.macica szybciej rośnie i wypycha brzuszek. Mam cudowne dzieci i calkowicie sie im poswiecam. Poswiecilam kariere,prace zawodowa cały mój dotychczasowy świat dla dzieci.wierze,ze wroce na tory pracy zawodowej jak najszybciej.Ale narazie trzeba poczekać.Mój kochany mąż to rozumie i pracuje na nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Dziewczyny, ktore byly juz na usg kiedy mialyscie ostatnia@. Ja mialam 12.11 i mam zamiar isc na usg 27.12, a wy tak szybko poszlyscie do lekarzy. Czy ja ide za pozno czy u Was to jest spowodowane roznymi przejsciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Amella Odnosnie dolegliwosci to mam wrazenie, ze u mnie duzo lepiej niz w pierwszej ciazy. Wtedy nie moglam nawet otworzyc lodowki;) albo to dopiero przed nami. Poki co mam wiekszy apetyt, zmeczenie i mdlosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Alutka ja to Cię podziwiam bo ja jestem w czwartej ciąży i nie wyobrażam sobie mieć już więcej dzieci choć mój brat ma 6 a bratowa ma teraz problemy zdrowotne.Nie powiem bo zawsze chciałam mieć dużą rodzinę bo miłości nigdy nie odczulam w domu a brat wychowywał się oddzielnie ale to już długa historia.Ja ostatnia @ miałam 26 października i mi termin wychodzi na 02-08-2017.Dziewczyny jak to jest z tym wiekiem dziecka liczony z okresu @ a to z usg nigdy nad tym tak się nie zastanawiałam u mnie jest różnica tygodnia a jak jest u Was? Ja pierwsze zdjęcie naszego smerfa dostanę w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Mama32 to jestesmy prawie tak samo ja miałam ost @ 25.10 i termin mi na 01.08 wychodzi. A ty juz bylas na usg? Ja idę dzisiaj boje się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Amellla ja byłam w poniedziałek serduszko bije ciąża ma 6tyg a ja jestem w 7.Bedzie wszystko ok zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Amellla pod pytaj lekarza jak to jest z tym wiekiem dziecka od @ a na usg bo zastanawia mnie to.Na która idziesz do lekarza? Ja mam 3 córki 13, 6 i 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Z pewnością różnica wynika z terminu zaplodnienia.dni plodnych mamy 7.zatem z tego wynika roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Ide na 16.30. Ok zapytam. U mnie zapłodnienie tak mysle 6.11 bylo. Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny :) Jak fajnie, że tu jesteście! Może i mi coś pomożecie? Też jestem sierpniowka. To moja 3 ciaza, 2 wczesniejsze poronione 7 i 8 tc :( Robiłam oczywiscie badania i jedyne co mi wyszło to trombofilia wrodzona. Wiem, ze teraz powinnam miec ciaze uwazniej prowadzona, wiecej badan i brac leki. Jednak jak na razie lekarz w ogole nic w tym kierunku nie robi :( Moze jest tutaj tez ktoras z Was z trombofilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolka
Dziewczyny Mama32 i Alutka to macie już sporo dzieci ( nie zrozumcie mnie źle) jak dajecie sobie radę? Ktoś wam pomaga? Mamaksiezniczki ja miałam ostatnie @ 28.10. Trochę później niż Ty. Z tego to czytałam to większość kobiet wie kiedy miała ostatnia miesiączkę i stąd się liczy wiek ciąży a do owulacji dochodzi zazwyczaj 2 tygodnie później i zawsze jest różnica 2 tygodni między wiekiem z ostatniej miesiączki a momentem zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×