Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybkie pytanie o wasze dojazdy do pracy ,czas, i odległość.

Polecane posty

Gość gość

Ile minut/godzin dojeżdzacie do pracy? Czym dojeżdzacie? Ile macie km do pracy? Czy przy okazji zawozicie dzieci do przedszkola/szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu zastanawiam sie czy mam daleko/gorzej niż inni czy to norma. Do samej pracy jade 20minut-mam 17km ale odwoże córke wiec jade 45 minut. Wyjeżdzam zamiast o 7.35 to 7.10 Zostawiam ją w przedszkolu o 7.30 i zawracam do pracy. Mam na 8. Po pracy po nią wracam jestem o 16.25 o 16.50 w domu. Robie dziennie 65km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojeżdżam do pracy samochodem. Mam 14km ktore pokonuje w 15 minut jesli jest ok na drodze (korki, snieg, deszcz, grad etc) Zawożę córkę do przedszkola ale mam je po drodze i samo wyjście, ogarnięcie dziecka i wyjscie to nie wiecej niz 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem ile mam km do pracy ale ze 30 bedzie , komunikacja zchodzi mi jakies 1,5 godziny ( miasto stoleczne) samochodem nie ma co wbijac sie w korki , trzy godz wyjete z zyciorysu , probowalam , nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około półtorej godziny, Poznań - z Rataj na Piątkowo, niestety jest kiepska komunikacja miejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 km do pracy, dojeżdżam pociągiem, bo nie stoi w korkach. Czas przejazdu pociągiem 30 minut, ale do tego wcześniejsze wyjście, dojście do pracy to razem godzina lub więcej (jak mam na 8 do pracy to wychodzę trochę przed 7:00). Pracę mam zmianową, rozkład jazdy się zmienia więc niestety trochę na dojazdy schodzi. Dziecko czasem zaprowadzam, czasem odbieram, zależy jak wychodzi zmiana, ale na ogół robi to mąż, bo pracuje na miejscu. Przy dwójce zdecydujemy się na 2 samochód, żebym też miała możliwość ogarnięcia dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do pracy 10km, jezdze samochodem w korkach, ok 45 minut rano i wieczorem. Moglabym jezdzec komunikacja ale i tak nie bylo by szybciej ... a serdecznie nie znosze stania na przystankach, chalasu, tloku, smarkaczy, kaszlakow i innych podobnych sympatycznych towazyszy w podrozy. Wole sobie sama, w ciepelku (albo, w zaleznosci od potrzeb, z klimka ;) ) , muzyczka i nawet korki tak nie denerwuja ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam do pracy ok 100 km, dojeżdzam pociągiem ponad godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
mam do pracy 23 km, ale jeśli muszę zawieźć córę do przedszkola to robię 30, bo jej przedszkole jest - niestety- dokładnie w przeciwną stronę. wychodzę o 7.30, 745 jestem w przedszkolu, 8 ruszam do pracy i jadę ok 25 minut (zimą wolniej, latem szybciej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja samochodem ok 5 min. Mam cztery kilometry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 4,5 km, niecałe 15 minut na rowerze, ok. 25 minut jak z dowiezieniem dziecka (czasem wożę ja, czasem mąż autem albo też rowerem, zależy od godzin pracy, mam elastyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 km. Około 15 min na rowerze, 20 komunikacją. Kiedyś na studiach dojeżdżałam 2h w jedną stronę i postanowiłam, że nigdy więcej nie będę dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 20 km. Dojazd zajmuje mi jakies 25 minut. Na szczescie nie wjezdzam do miasta bo pracuje na przedmiesciach. Wlasnie skonczyl mi sie macierzynski i za pol roku chce wrocic do pracy. Wtedy jeszcze bede musiala 7km jechac do tesciow aby zawiezc im corke. Niestety miekszaja w przeciwnym kierunku niz moja praca to bede musiala nadrabiać. Przedszkole mam pod nosem wiec potem bedzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15-20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 km po drodze przedszkole wiekszosc drogi ekspresówką ok 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojeżdżam do pracy 18km, ok 20-25min po drodze jeszcze zahacze o jakiś sklep itp to może z 50km dziennie zejdzie. Ale na szczęście jestem niezależna, mam swój samochód, założyłam w zeszłym roku gaz więc jeżdżę po kosztach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do pracy około 6km i to w tej samej części miasta. Jeżeli jadę autem to wychodzę 15 minut przed rozpoczęciem pracy, zwykle w 10 zajeżdżam. Jeżeli komunikacją miejską to muszę się przesiąść - z dojściem, przesiadką dojazd zajmuje mi około 35 minut. Dziecko mam w przedszkolu obok miejsca zamieszkania, nie wozimy, chodzimy pieszo około 100m. Mąż ma do pracy jeszcze bliżej, zwykle chodzi piechotą, około 1,5 km. Mieszkamy w I strefie, ścisłe centrum, są plusy i minusy takiego mieszkania, ale akurat bliskość wszystkiego jest dużym atutem. Niedługo wyprowadzamy się, też niedaleko, ale już do szkoły będę dziecko musiała dowozić i do pracy też będzie mąż miał dalej, ja podobnie jak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ok 20 km, 15 min droga, po pracy o 15.15 odbieram dziecko, mąż zawozi, bo później wychodzi do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×