Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

Czy będąc brzydkim ale dobrze ubrany to jest jakiś plus od kobiet?

Polecane posty

Gość gość
Na pewno jest,generalnie mezczyzna powinien dbac o siebie a brzydki tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo brzydal zadbany, starannie ubrany, z dobrze obcietymi wlosami, pachnacy PRZESTAJE byc brzydalem. Czasem wrecz robi sie fajny. Pewno znasz Michela Morgana, taki kucharz z Francji -''oddaj fartucha". W jednej z reklam wystepowal jako dostawca pizzy czy czegos tam. Ubrany byle jak, uczesany celowo byle jak, wygladal jak byle jaki przecietniak. Zadna by na niego nie zwrocila uwagi. Ale on na co dzien chodzi ubrany z klasa, ma doskonale obciete wlosy, jest bardzo zadbany i... to zupelnie inny czlowiek. Na pewno wiele kobiet chcialoby go poznac blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro napisze mu sms. Ma oddac 300f do czwartku. Swoje zawsze dbal ale cudze niszczy. Co wy mozecie mi zrobic? Wiezienie? Kara smierci? Jeszcze lepiej! Jesli mi kasy nie odda lepiej zebym nie mial tego borderline bo zrobie go disabled. Chuj wam w d**e za te podsluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
ble ble :) przede wszystkim zadbany wyglad, zadbana cera, zeby, fryzura. zadbane rece i paznokcie. ubrania nie musza byc drogie, osobiscie najbardziej lubie dla facetow chiuchy najbardziej proste, chocby zwykle jeansy i t-shirt. wazna jest sympatyczna, interesujaca osobowosc, zeby bylo o czym porozmawiac, otwartosc myslenia, przyjemne obycie, uprzejmosc, grzecznosc. oczywiscie zalezy na jaka dziewczyne mialbys trafic, ale czytajac twoje posty od jakiegos czasu mam wrazenie, ze nie pustaka, tylko osobe zrownowazona, z ktora mozna milo spedzac czas na rozmowach i rozwijaniu zainteresowan. pozdrawiam i z calego serca zycze sukcesow towarzyskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyste i pachnace ubrania, niekoniecznie drogie. dresy to raczej po domu i do prac ogrodowych, wzglednie na wieczorny spacer z psem lub biegi w parku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×