Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZOSTALO MI NA ZYCIE DO KONCA MIESIACA 400 Zl

Polecane posty

Gość gość

Co gotowac ? Jak to rozplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest początek miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale po oplaceniu mieszkania kredytu i oplat tyle mi zostalo na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie wyzyjesz. 100zł tygodniowo. Ziemniaki, miesko, herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie da? Pewnie, że da. Makaron bez jajek, koncentrat, cebula - za niecałe 6zł masz jakieś 6 obiadów. Kostka rosołowa, szczaw ze słoika, marchewka, ziemniaki, jogurt/śmietana - za 7 zł masz 4 obiady. Naleśniki, makaron z sosem serowym, pieczarkowym, zupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samo jedzenie? Nie jest zle, da się wyżyć. Rób takie rzeczy jak placki ziemniaczane, zupy np krem z marchwi jak masz blender, na kanapki lepszych wedlin to nie będzie, z mięsa to skrzydełka są tanie, pasty kanapkowe rób sam/a np jajeczna. Woda do picia zrodlana 5 litrów najtansza. No zdrowo to nie jest ale nic ci nie będzie jak miesiąc tak pojesz, skoro nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jedna osobę po wszystkich opłatach ? gdyby nie święta to z 400 zł zostałaby mi reszta jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chińczycy czy w Tajlandii,Maroko robią żarcie z byle czego, z płatków kwiatu, z pokrzywy, jakiegoś taniego mięsa którego większość nie tknie, wszystko ugotują doprawią.Są programy kulinarne gdzie milionerzy jadą do biednych dzielnic na świecie, kupują potrawy uliczne i się zajadają że pyszne, unikalne.A u nas wszystko przyzwyczajone że masę kasy trzeba wydać na jedzenie bo innego wyjścia nie ma.A później większość ludzi zapada na nowotwory, to już choroba cywilizacyjna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekaj. Mi zostało 30 zł. I dlatego musiałam zarobić na kamerkach.Dzisiaj może przeleją 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na studiach musiało wystarczyć 200 na m-c a i teraz nie raz szukam drobniakow w portfelu bo wypłata nie wiadomo kiedy. Dasz radę. Ja często kupuje na promajch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×