Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani gość

spotkałam byłego i znów mam motyle w brzuchu

Polecane posty

Gość pani gość

Byłam jego kochanką 20 lat młodszą... Teraz jestem w związku z chłopakiem 7 lat starszym i jest super. Dziś w markecie spotkałam byłego nawet go nie poznałam wymieniliśmy tylko spojrzenia... Ale te motyle nie dają spokoju wciąż o nim teraz myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Dziewczyny proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Jej... Myślałam że to dość częste zjawisko, a tu nikt się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dawno sie przestaliscie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak samo.Niektore uczucia nid umierają tylko usypiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Grudzień 2014... Przez ten czas spotkałam go tylko raz na koncercie w tym roku we wrześniu i teraz w tym pieprzonym markecie ... Bo mi się chipsów zachciało na babski wieczór z siostrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Najlepsze jest to, że ja go często przywoływałam w myślach. Był moim pierwszym, dlugo traktował mnie jak swoją księżniczkę. Bylam dla niego idealna (teraz moj chłopak ciągle mówi ze jestem za gruba). Zawsze mowil ze mnie kocha i to ja jestem w jego zyciu ta pierwsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciał tak spotkać moją "ex"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prpstu miał dobry bajer.innej śpiewa to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Nas związek to nie byl tylko seks to byly tez super wypady na spacer do knajpki na pizze wtedy dużo gadaliśmy. Bylo super i to 20 lat różnicy gdy ja miałam 16-17 to bylo nic gadaliśmy jak rowni sobie a seks? To ja go do tego namowilam... On bardzo przeżył to rozstanie ja tez... Szukam kontaktu na portalu zaczepil mnie raz... Kiedys napisal ze z kims gadal o nas ze to nic ze kogoś mam chce byc moim znajomym... Ja te wiadomości tylko odczytywalam ale nigdy nie odpisalam bo czułam ze to by byla zdrada tego mojego obecnego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Chciałabym wiedzieć co u niego czy teraz dogaduje sie z zona czy nie czy sa wreszcie szczęśliwi życzę mu najlepiej bo wiem jaki byl nieszczęśliwy jak szukam bliskości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Dopiero na końcu po trzech latach stal sie zaborczy... Miałam byc tylko jego i wykonywać jego polecenia... Wtedy odpuscilam... Bardzo zle sie czułam chorowalam a on wymyślił ze mam iść na prawko i to jeszcze przed sama matura... Powiedziała pas i z takiego blahego powodu to się skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Nie wiem czy znowu kogoś ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Nic mi nie dało przespanie się z tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie... Tak to już w życiu bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość że provokacja to do tego jeszcze niudolnie mapisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Jasne prowokacja... Chyba się komuś coś pomyliło... Tak dla mnie to też byl szok że mogłam się z nim spotykać.. Ja byłam w nim tylko zakochana jak nastolatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Ale z drugiej strony nic dziwnego że nie wszyscy w to wierzą, skoro ja sama bym w to nie wierzyła gdybym sama tego nie przeżyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy on rowniez czuł tak samo, co myśli o Tobie i czy warto sie z nim skontaktowac, naapisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Do wróżki? No nie wiem... Raczej chciałabym dowiedziec sie coś od kogoś co przeżył podobną sytuację i co w niej zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty miałaś 17 a ten zbok prawie 40? Masakra. Twoj ojciec powinien mu tak pryj***c ze by stracił jedynki, żona upokorzona a ty mała qrew. Motyle, k****, poczekaj życie lubi byc sprawiedliwe, albo maz ci sie puści albo jakispedofil z internetu wydyma ci córkę. Obrzydliwe, jesteś odorosla i ciagle oceniasz ten świński etap w życiu jako pozytyw. Debil miało czym rozmawiać z nastolatka? No brawo tylko chuj wie dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gość
Tak... Dla mnie to byla bardzo komfortowa sytuacja i pewnie do teraz chodzę na psychoterapie i zyje nabpsychotropach... Tak Łatwo oceniać innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×