Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CoJaMamZNimZrobić

Latał z nią po barach do 4 rano

Polecane posty

Gość CoJaMamZNimZrobić

Pozwoliłam mojemu chłopakowi spotkać się z przyjaciółką na piwo. Pomyślałam - spotkają się o 17-18, pogadają, o 21-22 pójdzie do domu. Ale on latał z nią po różnych barach i pił do 4 rano. Napisał mi o 4 smsa: "Już jestem w domu. Byłem grzeczny. ;* " Powiedziałam mu rano, że nie podoba mi się to - on zaskoczony, przecież pozwoliłam mu się spotkać z przyjaciółką, przecież wiedziałam, że się spotka. Czy to jest normalne zachowanie? Czy nie ma prawa mi się to nie podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJaMamZNimZrobic
Co ja mam z nim zrobić? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJaMamZNimZrobic
Nikt nic mi nie odpowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wkurzaj się, jeśli to był jednorazowy wypad to rzeczywiście mogli nadrabiać zaległości. Moim zdaniem na tym etapie nie ma o co kruszyć kopii. Każdy ma prawo do własnych przyjaźni i towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też tak odwalił, z tym, że po drodze poznał sobie jeszcze 3 koleżanki, z którymi ganiał po barach też do 4 ;) jest już byłym, ale to nie przez to. jeszcze dopiszę, że numer do jednej z nich do tej pory ma w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy tak zawsze chcecie ograniczać tych facetów. Niech się spotka, napije, pogada. Ubędzie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob to samo z kolegami . Jemu wolno ? Tobie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, na złość babci odmroź sobie uszy. Ale rada z tymi kolegami, prosto z gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJaMamZNimZrobic
Już mi przeszło w sumie. Co do tego, że chcemy ograniczać facetów - jakbym chciała go ograniczać, to bym mu nie pozwalała się spotykać z tą przyjaciółką - proste. Ale żeby latać do 4 w nocy, jak jakiś niew******ny, to już jest dla mnie zastanawiające. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka to różnica, czy do 23 czy do 4 rano. Jak się chłopak dobrze bawił, nagadał za wszystkie czasy, to chyba fajnie, że dobrze spędził czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob to samo zeby zobaczyl jakie to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJaMamZNimZrobic
No dla mnie to jest różnica, czy wyjdzie na piwo z koleżanką i normalnie porozmawia, czy będzie latał nachlany w trzy d**y po mieście w nocy, z nią tak samo nachlaną i nie wiadomo nawet czy wróci do domu, czy co jeszcze mu przyjdzie do głowy, jak się upije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie! To duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że tylko z nią po barach latał? Skoro tyle czasu im zeszło na spotkanie to pewnie ją bzyknął. Nie bądź naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny, już się zaczynają różne podpowiedzi i domysły kretynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sam Cię o tym poinformował smsem, że o Tobie myśli i nie mataczył podczas rozmowy rano to wydaje mi się że powinnaś to docenić. Czy wystawiał Cię wcześniej na takie sytuacje, w których czułaś się zazdrosna albo on mógł czuć się zazdrosny o Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:09 No pewnie niech jeszcze do psiapsióły do domu wskoczy na godzinkę,a potem na noc co tam:) Kobieto on może cię zdradził a jak się dobrze bawi to może iść w innym kierunku nie bądź naiwna ale i go nie ograniczaj...Nie warto mieć faceta to palanty ja wolę być sama i jakoś żyje :) A tobie radze uważać bo od takiego spotkania się zaczyna a kończy na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwa ostatnie wpisy to wpisy klasycznych kretynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pił piwo do 4 rano, to po jakich barach latał? ile łożek zaliczył? Kontakt faceta z przyjaciółeczką, nie bądz naiwna. W dodatku facet ma cie za idiotke, bo wmawia ci ze czarne to białe i ty zadowolona, że wogole cie informuje o zabawie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli juz mieć faceta, to porządnego! Pamiętam kiedyś poznałam faceta, który wydawał się taaaaki przebojowy, taaaaki towarzyski imprezowicz, mający wieeele przyjaciółek, koleżaneczek, i który najchętniej by mnie bzyknął na imprezie pomimo, że świeżo się zaręczył. Uważajcie na popularnych cwaniaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój to kłamczuch i k****arz ale jeszcze go trzymam w domu ze względu na małego synka. od razu dopiszę: mam wszystko swoje dorobiłam się zanim go poznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na mysli friends with benefits? wtedy nie mamy stalych partnerow lub nie udajemy ze ich mamy. Jestes idiotka jesli mu wierzysz, wiec masz to na co zaslugujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwoliłam mojemu chłopakowi spotkać się z przyjaciółką na piwo. x Ok pozwoliłaś choć pewnie on nie pytał się o pozwolenie tylko poinformował ,ze idzie a Ty nie miałaś nic przeciwko. xxxx Pomyślałam - spotkają się o 17-18, pogadają, o 21-22 pójdzie do domu. x A on pomyślał, ze jeżeli nie masz nic przeciwko to nie musi wracać do domu przed północą. xxxx Powiedziałam mu rano, że nie podoba mi się to - on zaskoczony, przecież pozwoliłam mu się spotkać z przyjaciółką, przecież wiedziałam, że się spotka. x Dokładnie, wiedziałaś, nie miałaś nic przeciwko a teraz robisz awanturę. Następnym razem powiedz mu o której ma wrócić do domu żebyś Ty była zadowolona ;) Choć myślę, ze następnym razem to nawet nie powie Ci, ze idzie z koleżanką i już nie napisze sms-a jak wróci do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnąć w doope! A skąd wiesz czy cały czas latał po barach? Pewnie u przyjaciółeczki w łóžeczku pobaraszkowali.Znasz ją chociaż? Zadziwia naiwność kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknijcie swoich chłopaków w złotej klatce jak wam przeszkadza to, że ma znajomych i od czasu do czasu z nimi zabaluje:) albo szukajcie domatora samotnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego gdyby latał po tych barach z kolegami. Ale z jedną "przyjaciółeczką" to powinno dać do zrozumienia:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,to chore doroslemu cos zabraniać.Ma rozum,wie co robi. Wychodzi i wraca.W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pisał że był grzeczny to pewnie nie był i Cie zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×