Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agajustyna

Jak poradzić sobie z uczuciem

Polecane posty

Już wcześniej pisałam ale sprawa się trochę pozmieniała. Nie wiem kompletnie co mam zrobić. Kiedy piszemy czy jak sie widujemy to jest super, starczy tak jak teraz tydzień ciszy i ja nie umiem sobie poradzić. Ale to nie jest tak że się zakochałam zwyczajnie mi go brakuje a tak naprawdę nie potrafię zdefiniowac swoich emocji względem niego. Na pewno to nie miłość raczej chęć przebywania z nim. Nie jest bardzo otwarta i nie powiem mu wprost co powinnam zrobić, co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim problemem są duże potrzeby seksualne. Nie miałam partnera, nawiązałam za to kontakt przez internet z dużo starszym mężczyzną. Dlaczego tak? Ponieważ sądziłam, że doświadczony pan to najlepszy wybór, a że starszy i z innego środowiska to też większa dyskrecja. W każdym razie pojawił się problem ponieważ on się zakochał, przynajmniej tak twierdzi. Opowiada mi ślubie, małżeństwie. Nie wiem co mam robić. Boję się, że coś wywinie. Ostatnio zasugerował mi, że chciałby poznać moją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no to klops! Napisz, bo ciekawa jestem w jakim wieku jesteście oboje i czy ten "starszy mężczyzna" jest rozwodnikiem?- wdowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To go przedstaw ojciec sie ucieszy moze chodzili do jednej klasy Zgłoś gość dziś Nie żartuj, on jest starszy od moich rodziców. gość dziś A on też wolny? INNE TEMATY Z TEJ KATEGORII moj chlopak ma wredna siostre Do dziewczyn powazne odp.-EMOCJE!! gość dziś On jest wdowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie traktuje Cie poważnie, olej gościa. A uprawiacie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlej, żryj i popuszczaj pasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ci kobieto ten stary grzyb?chcesz mu pampy zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×