Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż chciał się zabić, gdy dowiedział się o kochanku

Polecane posty

Gość gość

Trochę się zagubiłam i zeszłam na drogę zdrady małżeńskiej. Chyba dlatego, że potrzebowałam by ktoś na nowo rozpalił we mnie ten żar pożądania, chciałam podnieść własną samoocenę. Niestety mąż dowiedział się o kochanku i próbował się zabić. Został w porę znaleziony i odratowany. Chciałabym wrócić do męża, zawsze go kochałam. On jednak mówi, że nie może znieść myśli, że oddałam się innemu, że ktoś mnie dotykał, uprawiał seks. Nie wiem co mam robić. Postąpiłam bardzo głupio i teraz nie wiem jak wrócić do męża. On cały czas powtarza mi, że obiecywaliśmy sobie wierność i że go zawiodłam. Czy da się to jeszcze jakość naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne! teraz niech on zdradzi ciebie i bedziecie kwita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdulbabdul
może kilka kamieni utuli twój żal i poczucie winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój autorko. Zachował się jak gnój. Zdrady się zdarzają, różnie w życiu bywa, ludzie się schodzą i rozchodzą ale zeby targnąć się na własne życie? Tak cię niby kocha, że zostawiłby cię z wyrzutami sumienia do końca twoich dni? Jest niedojrzały emocjonalnie i daj sobie z nim spokój, bo skoro posunął się do tego - jeśli zgodziłby się abyś wróciła, na każdym kroku wymagałby od ciebie skruchy i okazywania tego, że to ty zawiniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw dziada nie jest ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co chcesz do niego wracać? jak chcesz go dobić to nadepnij rurkę z tlenem póki jeszcze leży w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1235
Sorry, ale nie po to sie bierze slub, zeby pozniej zdradzac. To dobre dla malolatow. Sama zniszczylas wlasne malzenstwo. Facet jesli wybaczy to i tak nigdy nie zapomni. Polecam zakup modnych jesienno-zimowych butów na http://timberland-sklep.pl/pl/ :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś spokojnie przyjąć konsekwencje swojej podłości i dać mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś dać mu spokój. O nic nie prosić. Może po jakimś czasie sam zechce byś wróciła. Czy będzie cie źle traktował gdy wybaczy to zależy od jego charakteru. A tak na marginesie to powinien cie kopnąć w du/pe. Zakładając że sam był wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:20 on zachował się jak gnój? ona zachowała się jak k****. Nie ma wytłumaczenia na zdradę. NIE MA! Jak Ci mąż/żona nie pasuje to się rozwodzisz albo nie skomlesz jak zdrada wyjdzie na jaw. On to był załamany i świat mu się zawalił. Samobójstwo nie jest wyjściem, świadczy o poważnym zaburzeniu i mąż powinien szukać pomocy ale autorka nie może żądać od niego niczego. Sama doprowadziła do tej sytuacji i jest na łasce męża. Tak powinno być. Niech cierpli jak on albo niech przyjmie na klatę swoje k******o i nie zawraca głowy swoją osobą. Ludzie chcieliby nie brać odpowiedzialności za swoje czyny ale zniszczenie rodziny, zdeptanie przysięgi i lat związku, zaprzepaszczenie miłości pociągnie za sobą konsekwencje. Szkoda chłopa, że dla babsztyla bez honor******ał życie sobie odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój pił stosował przemoc potem tez zle traktowa£,nie dbał o mnie ale nagle zaczal byc zazdrosny jak zaczelam patrzec na innych ...czy tez mam sie uzalac jak sprobuje odebrac sobie zycie?przez lata byłam dobrą zoną ale juz mi sie nie chce bo mąz jak przestaje czuć zagrozenie nadal mnie olewA. dziecmi tez niespecjalnie sie zajmuje...czy mi sie nic nie nalezy od zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfisz się a pozniej sie dziwisz chloopu pewnie zaluje ze pakowal w taka sucz kootasa :( swoja droga dziwie sie komu po chooy wychodzisz za maz? trzeba bylo naprawiac zanim znalazlas k****o kochanka a nie teraz sie zalisz ze chlop chcial sie zabic bo sie zagubił i rozczarowal i nie moze sobie poradzic bo cie kochal i bylas dla niego swiatem calym ktory rozyebalas zdrada pewnie prawdy tu nie powiesz calej bo sie sama wkopiesz ale i tak wychodzi na to ze to wszystko TWOJA WINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Daj sobie spokój autorko. Zachował się jak gnój. Zdrady się zdarzają, różnie w życiu bywa, ludzie się schodzą i rozchodzą ale zeby targnąć się na własne życie? Tak cię niby kocha, że zostawiłby cię z wyrzutami sumienia do końca twoich dni? Jest niedojrzały emocjonalnie i daj sobie z nim spokój, bo skoro posunął się do tego - jeśli zgodziłby się abyś wróciła, na każdym kroku wymagałby od ciebie skruchy i okazywania tego, że to ty zawiniłaś. XXX no bo to jest jej wina najpierw zanim kogos znajdziesz probojesz naprawiac a pozniej sie rozchodzisz skoro zar wygasla jezeli tylko ostygl to wprowadzasz maly flirt zazdrosc nie pakujac sie jakiemus frajerowi do wyra kojelna szmato za dyche 0 godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matcho
Kur/wa kur/wa kur/wa a kasę chociaż wzięłaś za kurw/ienie się bo jak darmo dałaś to się wy/huj/ałaś a mąż mieczak jak można zabić sie o byle kur/wę zamiast zniszyć cię i zostawić z niczym to ci/pek wolał spier/dolić dlatego sie nie żenie bo ja to bym cię zaj/ebał i razem z twoim kochankiem do rynsztoku wpie/rdolił ptfu jeb/ana dz/iwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlop sie zachowal głupio co za bzdury, tak samo jak kobieta sie zachowala głupio po probie samobójczej kiedy sie dowiedziala ze maz ja zdradzil? :o nie wtedy to facet to najgorsza kurfa a kobieta poszkodowana :( wam szmaty na wszystko pozwalac i nie winic o nic:o zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do beatki
Beata1235 dziś Sorry, ale nie po to sie bierze slub, zeby pozniej zdradzac. To dobre dla malolatow. Sama zniszczylas wlasne malzenstwo. Facet jesli wybaczy to i tak nigdy nie zapomni. Polecam zakup modnych jesienno-zimowych butów na http://timberland-sklep.pl/pl/ smiech.gif :* Zgłoś XXXX Brałbym cie w takich kozaczkach, tylko w kozaczkach szpareczko ;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa! przecież to buty dla chłopa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatko nie bój się
gość dziś Kuźwa! przecież to buty dla chłopasmiech.gif xxx dzisiaj mikolaj nabije cie tylko na twarda rozge lub bolca to zalezy czy grzeczna bylas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×