Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiunia20

MUSZĘ SCHUDNĄĆ! !!!! szybkooo

Polecane posty

Gość kasiunia20

Błagam o pomoc. Ciągle chce mi się jeść na diecie i nie wiem co robić. Muszę jeść raz dziennie żeby schudnac bo 5 posilkow dziennie na mnie nie działa. Najlepiej chciałabym przejść na glodowke zeby zrzucić 20 kg w mam do zrzucenia 30. To jest ogromna masa i nie wyobrażam sobie być szczupła A tak bardzo chce. Zmobilizujcie mnie do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia20
Jest tam ktoś? Pomocyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjko87
Ale po co głodówka?! Ja również miałam dużo do zrzucenia podobne kilogramy do Ciebie bo 35kg! Zapuściłam się strasznie ;/ ale przez własną głupotę niestety... Również nie mogłam zahamować swojego apetytu bo ciągle chciało mi się jeść, ale udało mi się jakoś temu zapobiec poprzez African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to on zahamował ten mój największy problem. zacznij od zmiany nawyków żywieniowych, dodać suplement i zacznij więcej się ruszać. 35kg w 7 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia20
Już stosowalam African Mango I Zielona kawe I nic nie pomoglo. Nic mi nie hamuje apetyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dieta ale to niezla meka,jezeli chcesz schudnac duzo i potem tak wygladac to trzeba zmienic calkowicie nawyki zywieniowe no i troche sportu dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AJ24
Ja zaczełam stosować Slimunox. Obecnie po miesiącu jest 5 kg mniej, zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraa1
Dorzuć oprócz treningów spalacz. U mnie najlepiej sprawdził się Olimp Thermo Speed. Świetne efekty jużpo kilku treningach zobaczyłam, że waga leci dużo szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula31
Znajdź jakąś aktywność, która będzie dla Cb przyjemna - zumba, siłownia albo bieganie, do tego wyrzuć wszelkie słodycze i pieczywo, dorzuć jakiś spalacz - ja używam thermo speed i zobaczysz, że mega szybko zaczniesz chudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia BR2
A zastanawiałaś się nad zastosowaniem Slimunox? Ja stosowałam przez 3 miesiace i waga poszła w dół o ponad 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że nadwaga zaczyna się w głowie. Objadanie się daje taką samą ulgę jak alkohol czy narkotyki. Nie schudłabym bez przepracowania pewnych spraw z psychologiem - teraz już nie zajadam emocji. Druga sprawa - tarczyca. Warto ją zbadać, ja byłam na granicy niedoczynności i miało to duży wpływ na metabolizm. Jak już zrobiłam porządek z głową i hormonami, to racjonalne odżywianie i ruch zrobiły swoje - ale trwało to kilka lat. Wcześniej umiałam się zmusić do diety i treningów, ale efekty były chwilowe, potem waga szła do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że to zabrzmi banalnie ale Slimunox naprawdę działa.Mi na tych tabletkach udało się schudnąć 18 kg.Sukcesem jest to że od dwóch miesięcy nie wrócił mi żaden kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tato zrzucił 15kg w 6mc ale... na sniadanie 1 kromka chleba, malutki obiad i zero kolacji Nie wiem jak on to przetrwał ale mówił tylk "musi być silna wola" Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz trochę kasy to nie żałuj idź do dobrego dietetyka (jak w tv te profgramy) który pokieruje Cię jak to zrobić najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W twoim przypadku najlepsza opcją jest lipomodeling ciała. Śmiało polecam kontakt z dr. Majcherczyk z Dream-Med, Tylko ona z tego co wiem ma gabinet w Łodzi, ale warto, bo działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym jak skończyłam odchudzanie z Slimunox i schudłam stałam się zakupocholiczką.Teraz bardzo lubię chodzić na zakupy i kupować nowe ciuchy.A pomyśleć że kiedyś miałam problemu aby kupić jakikolwiek ciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wybiera to co uważa za stosowne jeżeli chodzi o odchudzanie.Ja postawiłam na Slimunox i nie zawiodłam się na tych tabletkach.Teraz w końcu jestem tak jak byłam parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika41
Thermo speed extreme będzie dla Ciebie świetnie się u mnie sprawdził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka23
Kochana fajny ograniczasz apetytu i będzie dobrze :* ja ciągle chodziłąm głodna albo jadłam po nocach a teraz stosuje sobie slimmertime, który nie jest czystym spalaczem ale własnie hamuje apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepszy i naj mniej inwazyjny modeling ciała jest wykonywany metodą Body Jet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×