Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ddtvn mówi, że na kafe matki się hejtują.A hejtują to nas, i glownie bezdzietne!

Polecane posty

Gość gość

I przecież jakby dokładniej się wczytać, to najwięcej się wyśmiewają i wyklinają na matki, te osoby, które dzieci nienaiwdzą albo z różnych przyczyn nie moga ich teraz mieć. Szkoda, że tvnik tego nie ogarnął. Hejt matek bierze się najczęściej z zaczepek wysyłanych przez bezdzietne, które namiętnie wchodzą na ten dział forum z niewiadomych przyczyn, skoro ich ten dział NIE dotcyzy...i robią nam taką antyreklamę. TVN brawo za głupotę, najpierw obadajcie kto co pisze, a potem rozdmuchujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladn9e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co czasami nie da sie zhejtowac glupiej matki...to co wypisuja wola o pomste do nieba. Sama jestem na kilku grupach na fb i niebywale ile tam glupoty. Bo co mozna powiedziec jak kobieta wstawia zdjecie "czopa sluzowego", opisuje gowno swojego dziecka, wstawia foty wysypek na d***e zamiast isc do pediatry lub pyta czy mozna jesc kapuste w ciazy. Glupota zawsze bedzie tepiona czy w nevie czy na co dzien w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nic nie mowili o sw.przemyslawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogliby zrobic program o benthley 84'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj, czekaj, a co na forum "macierzyństwo" robią bezdzietne? Po co tutaj wchodzą, udzielają się? Sorry, ale to tak jakby osoba która nie miała nigdy żadnego zwierzęcia udzielała się aktywnie na forum dla pisarzy czy kociarzy:/ Aaaaaaaaaa... już wiem czemu tutaj się udzielają... Żeby wylać wiadro pomyj na święte krowy, maciory, kury, kwoki, z dziurą między nogami, pieluszką zamiast mózgu oraz ich bachory, dzieciory, rozwydrzone gnojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*psiarzy miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Niestety tak jest, choć twierdzą, że są spełnione. Co robią na ciąży i macierzyństwie? Póki nie zaszłam w ciążę nawet nie miałam potrzeby zaglądania na ten dział. A tym bardziej w celu uprawiania "subtelnego hejtu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt duzo wolnego czasu. Jak czlowiek sie nudzi to tak jest. Nie doszukiwalabym sie druhiego dna o frustracji czy niespelnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Zbyt dużo wolnego czasu sprawia, że wykształcona, spełniona ;) kobieta zostaje hejterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PLUS wytłumaczcie mi wreszcie, dlaczego tak szczególnie upodobały sobie akurat TEN dział? Bo wybaczcie, nie mogę pojąć. Może to dlatego że temat rodzicielstwa jest dla Polek szalenie ważny, mają wpojone ze dzieci powinno się mieć więc jak która tego nie czuje, to dawaj na kafeterię sobie jadu upuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam kobieta szczęśliwa, która dzieci nie chce nie wejdzie i nie wyleje wiadra pomyj. co innego taka co deklaruje wszem i wobec jaka to ona wyzwolona, a tak naprawdę dzieci mieć nie może a mąż nie chce adoptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko na prawde myslisz ze tu w wiekszosci bezdzietne hejtuja? Wydaje mi sie ze to jednak w wiekszosci matki wylewaja swoje frustracje na kazda ktora ma inne zdanie. Nie pisze ze wiekszosc matek taka jest. Ale wiekszosc hejterek tu to wlasanie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 wybacz, ale siedzę tu sporo od dłuższego czasu i zauważyłam, że bezdietnych jest tu naprawdę od groma. Czasem w szoku jestem co one tu robią na taką skalę. Pod wieloma tematami zakładanymi przez matki, mądrzą się same bezdzietne. Powaga. To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ty chyba nie wiesz, jak działa kafeteria. Przecież te tematy wyświetlają się też na stronie głównej. Jeżeli kogoś zaintryguje temat to wchodzi nawet nie wiedząc, że to dział taki czy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolisz ze bede miala na ten temat inne zdanie. Tez siedze tu troche i widze jakie sa matki. Potrafia coe utopic w lyzce wody bo robisz inaczej niz reszta. Jak bylam na pierwszym maciezynskim pare lat temu to czasami jakiejs czarnej zdarzyla sie wtopa, noe wylogowala sie i pojechala z zalogowanej. A pod nikiem slodka i kulturalna. Bezdzietni tez tu sa, a jakze. Ale matki jak zaczna jechac po sobie to az zal ze sie rozmnozyly i geny przekazaly dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Zawsze wychodziłam bezpośrednio na dział, który mnie interesował. Nie po najpopularniejszych tematach. Dlatego nie bywałam na innych. Tylko na tych, które mnie interesowały. A ciąże i małe dzieci nie były na tej liście. ;) Trudno mi się wypowiedzieć będąc uczestnikiem działu macierzyństwo od kilku dni, ale odkąd tu jestem najbardziej jechały po mnie bezdzietne (po co zachodzicie w ciążę, nie ma obowiązku rodzić, jeszcze majtek w górę nie podciągnęła, a już leci po test)i matki męczenniczki (pracowałam do porodu, mdlalam w pracy, a nie wyobrażałam sobie siedzieć bezczynnie w domu, grozi mi poronienie, ale chce być aktywna i nie będę okradać państwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Dodam, że każda z tych pań miała przeróżne pasje, była wszechstronnie wykształcona, miała pracę marzeń itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot z piekła rodem - ojjj, dokładnie. Wyjęłaś mi to z ust. Po mnie jechały spełnione karierą panie z wieżowców, dużych korporacji, że jestem zerem bo zdecydowałam się na dziecko w dwa lata po studiach. takie ze mnie dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot a po mjie jechaly zawsze matki na l4. Ze glupia, bo pracuje, ze glupola urodze, ze murzynem jestem i kilka innych epitetow. Od bezdzietnych raczej hejtu nie zaznalam. Dlatego twierdze, ze matki to rowniez hejterki. Nie wiem moze to kwestia hormonow. Popatrz sobie nawet na topik gdzie dziewczyna pyta czy wizyty u gina sa ok. Tak nie ma raczej bezdzietnych to mamusie tak slodko jada. A kazda taka szczesliwa i spelniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i poczytaj sobie topik o matkach pracujacych w korpo -tam dopiero byl hejt. Te pracujace jaka po kurach, te w domu jada po karierowiczkach. Dlatego napisalam, ze spory % matek to hejterki. Zwzywywaja cie za inne zdanie ot tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Widocznie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;) Nie przekona karierowiczka do pracy, zwolenniczki tradycyjnej roli kobiety w domu, nie przekona matka trójki dzieci, tej która dzieci nie chce i nie lubi, a ona z kolei nie ugasi w nikim instynktu macierzyńskiego. Chyba musimy się z tym pogodzić. Miłego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez zgadza sie. Jestesmy rozni o dlatego swiat jest piekny. Fajnie ze ludzie maja swojebzdanie. Walczmy tylko o kulture wypowiedzi. Bo w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, spróbuj założyć temat typu "chcę zrezygnować z karmienia piersią, jakie mleko modyfikowane wybrać?"Matki karmicielki Cię zniszczą.Pewnie, że sporo racji jest w tym, co piszesz, ale wśród matek jest również mnóstwo sfrustrowanych kobiet, które hejtuja nie atakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 nie był to temat o matkach w korpo, tylko o bezdzietnych z korpo, które hejtują matki niechcące mieć wielkiej jakiejs kariery. Pomijając fakt, że kariera w korporacji to kariera frajera, moj maz sie stamtad zwolnił, kolega to samo, bo tam jak to mowią "korpozjeby". Takie szczury uzależnioe psychicznie od gownianej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie link do tematu, z chęcią poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie że uczepili sie działu dla matek, ale tematy chore na ogólnym że ktoś "zgwałciłby dziecko" czy inne porąbane teksty zakładane tu nagminnie to cisza jak makiem zasiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając fakt, że kariera w korporacji to kariera frajera, moj maz sie stamtad zwolnił, kolega to samo, bo tam jak to mowią "korpozj**y". Takie szczury uzależnioe psychicznie od gownianej pracy. X No wcale nie hejtujesz. Kariera frajera itd. I to potwierdza to co napisalam wyzej. Wsrod matek tez sa hejterki. Temat byl ogolnie o ludziach pracujacych w korpo w tym matkach a pozniej jakas matka zalozyla wlasnie o matkach w korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zapomne dyskusji o tym, czy lepiej miec chlopca czy dziewcznke, ktora zakonczyla sie komentarzami typu: To moj syn bedzie sie w przyszlosci spuszczal twojej coreczce na twarz. Dziewczynki sa upierdliwe i wredne, wyrosna na male zdziry, puszczalskie. Itd itp. To pisaly kobiety, matki, WY. O innych kobietach i ich corkach. Wstyd, mul i wodorosty. Bardzo dobrze, ze o was mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to chciałam napisać, hejt i wulgarne tematy są na wszystkich słabo moderowanych forach. Jednak chyba najbardziej szokuje to na działach o macierzyństwie choć niestety tak jest wszędzie, wystarczy czytać komentarze pod artykułem na jakiś kontrowersyjny temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×