Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arletka1992

Moj narzeczony i jego odchyły

Polecane posty

Gość Arletka1992

Hej kafeterianie. Mam problem z moim narzeczonym, jestem z Tomkiem prawie 4 lata, mieszkamy ze sobą od pół roku, wszystko bylo idealne do momentu mojego wczesniejszego powrotu z pracy... Zastałam na mieszkaniu Tomka skaczącego po wibratorze do tego przebrany w moją sukienke... Wpadłam w szał. Mój przyszly mąż z makijazem na twarzy, peruką i wibratorem w tyłku.. po tej traumie kazałam mu się wyprowadzić, musiałam zebrać myśli sama ale zanim to zrobiłam moj narzeczony mnie nawiedził, wpuściłam go zeby z nim pogadać i... przyznał się co go podnieca, dodatkowo do przebieranek 'moja dziewczynka' przyznała się do tego stymulacją analną może dojść, podnieca go fakt ze mialam więcej partnerów seksualnych i to ze wyobraża sobie w glowie jak uprawiam seks z byłymi.. zawsze podczas seksu pytał się mnie jak mi dobrze bylo z innymi i opowiadałam mu pewne rzeczy, podniecało nas to oboje ale w zyciu bym nie pomyslała ze jest to bodziec fantazji erotycznych mojego narzeczonego.. Co mam zrobić w tej sytuacji? Moja przyjaciółka po tym jak jej opowiedziałam moją sytuację stwierdziłas ze jest uległym rogaczem.. na domiar złego moja psiapsi powiedziała to swojemu mężowi i rozeszło się po znajomych że mam 'przebieracza' narzeczonego.. Kocham go najmocniej na świecie, wiem ze kazdy ma jakieś swoje odpały ale ten widok bedzie mi towarzyszył do konca zycia. Jest szansa ze terapia by pomogła wyjsc z takiego stanu? Mial ktoś taką sytuacje w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i to jest temat.:-D Nie daj się zagęgać, rozdaj namiary chłopakom i wszystko się jakoś ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta1992
Jakie nadmiary :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to Ty chcesz dzielić z nim tę pasję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arletko nie pisze się na mieszkaniu lecz w mieszkaniu☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdole on jest dobrze jebnięty a jak go wyleczyć powiedz mu żeby na troche poszedł do pudła i paradował tam po spacerniaku i po peronce w takim przebraniu raz dwa go kurwa wyleczą debila a tak wogóle jaką pompe muszą mieć ci którzy go znają jak to się rozeszło heh tylko żeby mu sie w pudle nie spodobało bo to normalny cwel do jebania jest masakra i takie debile chodzą po ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka1992
Z takimi wypowiedziami to do kolegów, moj narzeczony nigdy nie mial zapędów homo. Wypowie sie ktoś kto zna lub słyszał podobną sytuacje bez wyśmiewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o Jukena chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twoim partnerem jest coś nie tak. A przynajmniej z jego psychiką. Powinnaś się poważnie zastanowić czy chcesz nadal z kimś takim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś nie tak to normalny rasowy cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy problem, chłopak ma swoje zboczenia i zainteresowania, więc masz do wyboru dwie strategie, albo być z nim w tym wszystkim i dać mu się realizować (cóż, klimat cuckold może i dla Ciebie być przyjemny), jest to ple minowe, ale przy odrobinie rozsądku i wyobraźni może być całkiem fajnie, a będziecie w tym razem. Albo zrypać go, odejść lub zaszantażować odejściem, zmusić do wyrzeczenia się swoich pomysłów, co zaskutkuje dla niego albo frustracją, albo zejściem do podziemia i będzie robił to w tajemnicy (a skalę i intensywnoć penie będzie poszerzać, bo czego nie), może i Ty bedziesz miałą spokoj i żyła cnotliwie, ale bedziecie sobie obcy w ważnej sprawie, a nawet wrogami, i nie bardzo będziesz miała kontrolę nad tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie jej pchać do głowy tych głupich wywodów ma pedała i zboczucha w jednym i powinna go pogonić jak normalny facet może wsadzać coś sobie w d**e no k***a przegięcie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz w domu prawdziwego z****** kto kogo ma posuwać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś głupia!Opowiadać jakiejś idiotce o sprawach intymnych dotyczących twojego partnera.Przez to wszyscy teraz wiedzą.Opowiedz jeszcze jego i swoim rodzicom.Jak sobie teraz wyobrażasz życie z nim,jak zawsze będzie dla twoich znajomym pośmiewiskiem.Brawo!No skończona kretynka!Skąd się takie biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam;p. Ja dziś zobaczyłem jak moja była wrzuca zdjęcia ze swoim nowym na instagrama... a że skrajnie uległy ze mnie rogacz to fantazjuję jak dobrze ją teraz pieprzy. Co najlepsze on wrzucił fotkę ich stóp jak lezą obok siebie... chciałbym tam teraz klęczeć i pieścić stopy obojgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś kretynka, o takich rzeczach się nikomu nie gada, nawet swojej "psiapsi". Po 2. Ludzie, to jest fetysz, a nie choroba psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma jakies odchyly, ale nie kazdy ma odwage o tym powiedziec. Ty juz przynajmniej wiesz co go kreci i jesli mu na to pozwolisz to bedzie on najszczesliwszy na swiecie i nie bedzie musial tego robic po kryjomu albo co gorsza szukac kogos kogo to kreci. Rozmawiajcie co was kreci w lozku bez krepacji bo spelnienie seksualne w zwiazku to podstawa moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×