Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Jakie okulary se kupic? W sensie oprawki?

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio zacząłem zamawiać do siebie do salonu nowe okulary od firmy Scorpion, oni robią chociażby serię Tonny i bardzo jestem zadowolony ze współpracy. Porządna polska jakość, nie są to materiały bazujące na chińskich zamiennikach i przy tym mają ciekawy, modny design, który wielu moim klientom odpowiada. Jak te okulary wyglądają to można na stronie www.e-glasses.pl sprawdzić. Poza modelami Tonny mają też jeszcze inne swoje linie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary Tonny są fajne i mam na myśli zarówno damskie jak i męskie modele. Jak wyglądają te szkła można sprawdzić przez stronę www.tonnydesign.com . Tutaj w zakładkach po prawej są skatalogowane konkretne wzory. Dobra trwałość, wygodny do noszenia profil, nic mnie w nich nie boli, nie przeszkadza. Mam w planie też wziąć ich przeciwsłoneczny model, bo stare mi się trochę porysowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oko Design na Krowoderskiej wiem że ma dobrą opinię. Moja mama tutaj okulary kupowała i wiem, że też tato ma brać od nich swoje pierwsze progresywne. Także co do Krakowa to ich mogę polecić. Ja okularów nie noszę, no chyba że liczyć przeciwsłoneczne, ale kupowałam je w markecie a nie u optyka i powoli zaczynam tego żałować, bo jakością to nie grzeszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×