Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mineciarz_rocky

wylizanie własnej spermy z cipci

Polecane posty

Gość mineciarz_rocky

mam 40 i od pewnego czasu podnieca mnie jak po stosunku z żoną wylizuje jej cipcie ze swojej spermy. żona to toleruje ale zbynio ją o nie kręci. po wytrysku jakby to zapotrzebowanie trochę spada ale i tak to czasem robię i mnie o kręci. jestem hetero. Ciekawy jestem czy inni też mają podobnie. pytanie do kobiet czy podobnie jak moją żonę was to nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze wielu facetów hetero lubi tak wylizywać spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasna jak najbardziej podczas minety z piersi i podczas pocalunku po finale w ustach. Nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzony zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo mi ze sie przedatawiles. Bo ja jeastem jak najbarsziej normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhaha mistrz ciętej riposty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wypowiedza sie Panie czy lubia taka zabawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubia z cipki piersi i z ust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonaa
Mi się podobają takie zabawy. Jak chce żebym ja łykała to niech sam poczuje jaki to smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet się brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldona, mam dokładnie takie samo podejście. Skoro ona wylizuje, to ja razem z nią. A zaczęła lizać sama, nieproszona. Ja też zacząłem nieproszony razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wylizac cipke
Super! Sam mam chęć wylizać swojej kobiecie cipkę że spermy jak się w nią spuszczę. Tylko ona pewno by krepowala by się po o***tym stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak nie lizał cipki po stosunku w trójkącie ale po lodzie z kolegą gdzie miałam sporo spermy w ustach namiętnie się całowaliśmy. Nie brzydził się spermy kolegi i odwrotnie jego kolega po lodzie z chłopakiem się ze mną całował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarz_rocky
cieszę się że jest takie zainteresowanie tematem natomiast przyznam że ja mam najwięksą ochotę wylizać ale przed wytryskiem po wytrysku chęć wylizania spada o 600 %. tak po cichu myślę że pomimo że jestem hetero to jakby był trójkąt z moją żoną to jakby byczek się spuścił w cipcie to bm lizał jak kotek ciepłe mleczko ale ehhh... to tylko sfera fantazji raczej nigdy tego nie zrealizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, chętnie zrealizuje Twoje fantazje o wylizywaniu spermy po byczku. Napisz jakbyś chciał: facetpo36@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet też tak robi. Generalnie jest to gra wstępna do następnego razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zona wlasnie mi to zaproponowala ze jak spuszczam sie na buzie to mam sperme wylizac co myslicie o tym? Zona lubi sperme zawsze jest finisz albo w ustach albo na buzie i reka rozsmarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzialaj chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój wylizuje bez zastanowienia i to po kochanku. liże jak kotek ciepłe mleczko. takiego mam rogacza w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój często wylizuje z cipci a czasami po wytrysku na moje stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj spuszcza sie specjalnie na piersi i razem zlizujemy a potem sie calujemy z jezyczkiem fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj spuściłem jej sie do buzi a ona cala sperme przekazala mi do ust calujac mnie... Bylo wspaniale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my dokladnie tak samo robimy przelewamy sobie sperme z ust do ust to jest fajne uczucie i na koncu ja polykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam to. Tak samo zlizuję spermę z jej piersi, a jak kończę w ustach to głęboko się potem całujemy. Jak jestem bardzo nakręcony i wiem, że szybko skończę to spuszczam się na jej gładką cip/kę i wylizuję wszystko do czysta a potem i tak nie przestaję, dopóki znowu mi nie stanie. Za drugim razem rżniemy się w różnych pozycjach dobre pół godziny. Ona w tym czasie dochodzi raz, albo dwa, a mój drugi orgazm jest kilka razy silniejszy od tego "szybkiego". I potem jeszcze raz sprawdzam językiem jak głęboko wystrzeliłem w jej środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×