Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Targi reklamy

Polecane posty

Gość gość

Witam, rozkręcam swój biznes i szukam wszelkiej maści kontaktów, sprzedawców, z którymi mogłabym współpracować itd. Słyszałam, że na targach reklamy remadays jest sporo wystawców i osób związanych z branża reklamową. Czy był ktoś był na tych targach i może mi coś o nich bliżej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboszka299
Śmiało możesz jechać na pewno dowiesz się dużo rzeczy, pozbierasz trochę ulotek i kontaktów do rożnych firm. Z tego co się orientuje w tym roku targi odbywają się od 15-17 lutego 2017.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci odwiedzić targi REMADAYS. Ja jadę 15 lutego, bo w tamtym roku zamówiłam rollupy i ulotki dla swojej firmy. Teraz potrzebuję katalogów i folderów. Myślę, że warto, bo organizują kilka konkursów dla najlepszych w branży, więc frekwencja będzie wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy normalni odwiedzający muszą się wcześniej rejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na targi czy reklamy czy inne warto zaopatrzyć się w banery reklamowe swojej firmy, która wystawiamy. Ja takie plakaty zamawiam z firmy www.gablotytablice.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych branżach zareklamowanie się na targach jest naprawdę korzystne czego sam jestem najlepszym przykładem. Jest to branża turystyczna i w taki sposób zdobyłem kilku nowych klientów. Grunt to właśnie żeby jakoś się wyróżnić i zadbać o komfort podchodzących więc dobrze jest wynająć np. jakieś wygodne i designerskie sofy (jak coś to polecam tu Meblo Strefę www.meblostrefa.com). Warto chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jeździ się na jakieś targi branżowe, reklamowe itd to warto zabierać ze sobą gadżety reklamowe, to dodatkowo zacheca ludzi do zapoznania się z ofertą i świetne efekty przynosi. Na przykład takie pokrowce czy torby reklamowe z logiem firmy się świetnie sprawdzą - http://www.izisport.pl/ A nie trzeba zamawiać dużych ilości na raz co jest dodatkowym pluse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelstudio
Ja ponad rok temu założyłam zakład fryzjerski i powiem szczerze, że przez pierwsze 2-3 miesiące musiałam do interesu dokładać.. Klientów nie miałam, nie wiedziałam jak i gdzie się reklamować. W lutym ze znajomą pojechałyśmy wlasnie na Remadays, porozmawialam z wystawcami, powiedzialam gdzie lezy problem. Od lutego mam juz swoja strone internetowa gdzie klientki moga umawiac sie online, zainwestowalam w wizytowki, kalendarzyki (takie do torebki) i czekoladki. Czekoladki zamowilam z mysla o czekajacych w salonie i oczywiscie o dzieciakach. Jeśli ktoś ma problem z reklamą swojej firmy to na targach na pewno dowie się jak ten problem naprawić, kolejne 7-9 lutego 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o reklamę na targi to ja od lat preferuję tradycyjna reklamę - ciekawy baner + stoisko z prezentami i gratisami. Prowadzę sklep z ubrankami dla psów i ostatnio byliśmy na targach i wyszło to super. Każdy kto kupił nas ubranko dostawał torebkę prezentów - gadżetów ( kubek, brelok, usb, długopis). Zamówiliśmy też koszulki z logo firmy robione metoda haftu maszynowego z tej firmy http://www.zokart.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszelkiego rodzaju targah, na jakich wystawiasz swoja firme konieczne beda na pewno specjalne stoisk atargowe. W http://art-co.com.pl/ znajdziesz stoiska, które są naprawde wyjatkowe. Wybuduja dla Ciebie cos wyjakowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie wziąć udział w targach to polecam wam podjąć współpracę z firmą www.aastudio.com.pl Firma ta zajmuje się przygotowywaniem stoisk targowych i ma w tym spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abanoby
Niedawno miałam okazję zobaczyć jak wyglądają targi "od podszewki". Pracuję w niedużej firmie, więc też częściowo na mnie spoczywało przygotowanie firmy do targów. Załatwiłam roll-upy w krakowskim CopyShop https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/ mieli najkorzystniejszą ofertę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekoladę belgijską dla promocji zamawialiśmy od firmy ze strony http://www.zukero.pl/ i mogę ich polecić. Czekolada rzeczywiście w stu procentach belgijska a nie jakaś tania imitacja. Kontakt z firmą bez kłopotów, zawsze można było się dodzwonić, dopytać o słodycze czy samą realizację zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiałam ostatnio stosiko i całość projektu ogarniała firma Extend Vision. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom, które przygotowują się do targów i poszukują firmy, która im w tych przygotowaniach pomoże polecam skontaktować się z www.agexpo.pl Jest to firma zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem stoisk targowych i wystawienniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonasz

Jeśli szukacie firmy od budowy stoisk to sprawdzi się wam od Art-co z Ząbek. Mega profesjonalizm i dobre ceny. Organizują meble, oświetlenie, praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy na stoisku. Mają w ofercie stoiska systemowe jak i wykonują takie na specjalne zamówienie klienta.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem wizualnym zdecydowanie promocja firmy obecnie ma znaczenie. Odkąd zacząłem współpracować z Pro-Komp i nieco inaczej to u mnie w firmie wygląda to zdecydowanie zaczynam zauważać różnice odnośnie tego jak to wszystko powinno się realizować. I faktycznie widać też różnice w ruchu po tym jak wizualną reklamą i dekoracjami oni się u mnie zajęli. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×