Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet starszy o wiecej niż 10 lat

Polecane posty

Gość gość

Tematów takich pewnie pełno... ale chciałam zapytać jak się układa osobą w wieku 10-15 lat. Znam (od urodzenia, od kiedy pamiętam...) starszego mężczyznę. Nasze rodziny kiedyś się przyjaźniły, niestety nikt już nie żyje, poza jego siostrą, która ma swoja rodzinę. Ja mam 35 on 49, ale wygląda na ok. 40. Jest wysportowany, biega, jeździ na rowerze... ale co dla mnie najważniejsze dogadujemy się bez słów. Mimo, że w wielu sprawach mamy inne zdanie potrafimy albo znaleźć kompromis albo szanować swoje poglądy. Kręci się wokół mnie sporo facetów, ale to z tym mam po prostu więź emocjonalną. Taka moja bratnia dusza. Przyjaźnimy się razem, czasem coś robimy zawodowo, mamy wspólnych znajomych i wiem, że jestem dla niego ważną osobą. Oczywiście oboje jesteśmy wolni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteście oboje wolni to jaki problem taka róznica wieku jest trudna do zaakceptowania jak się lat 20 ma ale z czasem to się zaciera co do wyglądu to wiesz tj taka łaska Pańska która na Pstrym koniu Jeździ każdy z czasem urodę każdy trochę traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10 jest jeszcze do akceptacji, powyżej, to już robi się silna patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×