Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwardyska20

facet zostawił mnie dla innej

Polecane posty

Gość Gwardyska20

Witam . nie wiem już co robic co myslec... facet zostawił mnie po 4 latach związku ...dla innej zawsze go kochałam nigdy nie zdradziłam ale jedna wada u mnie zawsze stawiałam na swoim ... mimo tego był ze mną gdy zaczęły się problemy finansowe były kłutnie sprzeczki miedzy nami . Oswiadczył mi się 2 lata temu, z czasem już nie sypialiśmy ze sobą... przez jego kłutnie nie chciałam się nawet przytulać bo smutno mi było . 19 listopada poszedł na impreze do siostry , gdzie poznał ta dziewczyne ... nie miałam sił isc do do pracy musiałam na rano na następny dzień isc. i się zaczęło poznal ja tam ... i od 22 listopada sa razem ... mieszkał ze mna do 4 grudnia gdzie rano spakował rzeczy zadzwoni ze się wyprowadził ... tak naprawdę o nich dowiedziałam się z FB nie powiedział mi tego dlaczego odchodzi .... kocham go bardzo nie umiem się pozbierać... w dodatku jestem w ciązy w 9 tygodniu ale nic sobie nie robi z tego... zawsze mnie zapewniał ze nigdy mnie nie zostawi .... wydzwaniam jak głupia wypisuje smsy .. bo walcze-kocham ... ale nie wiem co robic ... on jest podobno bardzo szczęśliwy z nia teraz nie mogę zyc bez niego .... płacze w nocy nie umiem ogarnąć się .... nawet nie ma ochoty porozmawiać się spotkać na temat dziecka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda łez,na takiego. Weź się w garść i zacznij żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A musi być pseudo
A wyprowadził się mimo Twojej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spaliście ze sobą i skąd ta ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejne pokaleczone dziecko bez prawdziwego domu i miłości ojca, bo mamusia taka mądra była..gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwardyska20
chodzi mi to ze tak często nie sypialiśmy ze sobą ... raz na 2 miesiące . ale niestety stało się i zaszłam . wyprowadził się 4 grudnia teraz . jak byłam w pracy dostałam telefon ze się wyprowadził rzeczy spakowal i od tamtej pory go nie widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałaś mu o ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj go na FB jakie imię chciał by nadać dziecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo - cały czas pisze o tym jaki to związek był i jak sie rozstali a na sam koniec ledwo o ciąży wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×