Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elfickaksiezna

Środek przeciw chrapaniu!

Polecane posty

Kochani forumowicze, szukam jakiegoś wartego uwagi środka dla mojego mężulka, który notorycznie co noc nie daje mi spać przez swoje ciężkie głośne chrapanie. Ktoś z was uporał się z takim problemem i mógłby coś polecić? Od razu zaznaczę, że szturchańce w bok, prośby i groźby nic nie dają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj na początek po domowemu :) Wyreguluj temperaturę i wilgotność powietrza, może zainwestuj w jakąś nową poduchę. Często zmiana pozycji spania też pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mówisz, przeszłam przez to samo :P U nas sprawdził się snoreeze, może u was też sobie poradzi? Dostaniesz go bez recepty za jakąś małą kwotę. Dla mnie okazał się zbawienny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, mojemu mężowi wszyłam piłeczkę ping-pongową w pidżamę na plecach i od tej pory śpi na boku i nie chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z piłeczką ping-pongową nie próbowałam, ale nie wiem czy to byłoby skuteczną metodą haha... Karonia kupiłam kilka dni temu ten specyfik. Zdecydowałam się na listki, bo czytałam, że najskuteczniejsze. Wczoraj nie chrapał więc odczuwam wielką satysfakcję!! Myślisz, że ten efekt się utrzyma? Jak u was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlag by cie spamerko trafił :D wejdzcie w proifile elfickaksiezna i Karonia :D "Myślę, że na spokojnie zatrudnił byś się chociażby w Wiązownej, w Ellercie, tam cały czas potrzebują ludzi z takim doświadczeniem" xxxxxxxxxxxxxxxx "Ja z kolei o pracy w drukarni słyszałam dobre opinie. Moja siostra pracuje w Ellercie w Wiązownej i nigdy mi się jakoś na tą robotkę nie żaliła." Przypadek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×