Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysłałem film ze zdrady żony do całej jej rodziny

Polecane posty

Gość gość

Myślała, że będzie miała kochanka i mąż się nie dowie. Myślała, że wszystko będzie dobrze. Udało mi się nagrać całą jej zdradę ukrytą kamerą. Wysłałem kopie razem z życzeniami do całej jej rodziny. Nawet do tych najdalszych krewnych, których prawie nie znałem. Na szczęście mamy intercyzę. Spakowałem jej rzeczy i powiedziałem, że wiem o wszystkim, że mam dowody i że cała jej rodzina też wie. Wigilię spędzi sama :) Teraz wszyscy się dowiedzą jaka ona jest naprawdę. Życzę jej wszystkiego najgorszego w nadchodzącym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okazales sie NIE lepszy od niej. mogles to wsystko zalatwic z honorem, ale niestety nie potrafiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo i to oklepane 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazał się o wiele gorszy. Może sam ją po kryjomu zdradzał i z tego powodu tak dookoła niej węszył i instalował ukryte kamery, a na koniec znalazł pretekst do rozstania i obciążenia jej winą. Rozesłanie poniżającego żonę filmu do jej rodziny jest wymowne. Rodzina kobiety ma go pewnie za toksycznego intryganta, nie umiejącego załatwiać swoich spraw z własną żoną w domowym zaciszu. Żona może mu teraz założyć sprawę w sądzie, a w jego miłość do niej nikt mu już nigdy nie uwierzy. Popełniła ten błąd, że zamiast zostawić taką toksynę, pewnie też niewierną, sama zaczęła go zdradzać. Może mają dzieci i bała się odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalkontent
a kogo to wszystko obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem tylko się ośmieszyłeś w oczach tej całej rodziny...zrobili z ciebie nieudacznika,ja bym tak o tobie pomyślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nagrałem zdradę mojej byłej żony. Ale nigdzie tego nie wysyłałem. Trzymałem te nagranie w tajemnicy. Po cichu złożyłem wniosek o rozwód z orzekaniem o jej winie. Na 3 sprawie pokazałem nagrania a czwarta była ostatnią naszą sprawą w sądzie. Po roku jestem rozwodnikiem z praktycznie czystym kontem. A ona...cóż. Taśma z nagrania to nie był tylko dowód jej zdrady ale również film prezentujący powstawanie nowego życia =D Pamiętajcie...nic bardziej nie zdenerwuje waszego "przeciwnika" jak wasze opanowanie i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to prawda to jestem twoim wielkim fanem :) jestem za takimi akcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diene, dalsza rodzina a mial adresy do wszystkich! buhaha buh, MARNE PROWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie popieram zdrad, ale autor jest toksycznym intrygantem. Dobrym mężem to on nie był, miłości do niej z tego wpisu nie czuć w ogóle. Zdradzone kochające męża kobiety inaczej się wypowiadają o nim i jego zdradzie niż on o tej swojej "kochanej" żonie. Wątpliwe, że ją kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko popisales się tym, pochwaliles ,ze zostales zhańbiony ,ze jesteś jelen,ja bym się nie przyznala ze dalam się zrobić w jajo,cichaczem bym się zmyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUCAFUKS
Buahaha buh ?co to było wyraz twojego zj******o poczucia humoru jak masz sie tak na forum wypowiadać to iść paść owce baranie. Może ni najlepiej postąpiles i mogą cię mieć za nieudacznika i w sprawie rozwodowej sedzinie sie to nie spodoba bedzie szukać w tym twojej winy że taki frustrat jesteś i żona miała cie już dość jednak nie usprawiedliwia cie to mogłeś postąpić jak kolega i z nagraniem do sprawy poczekać a jak by sie jej rodzina pytała bo ona by wszyskiemu zaprzeczala to wtedy pokazać nagranie ale nie wysyłać bo to karalne rozpowszechniać tresci erotyczne bez czyjejś wiedzy i ten kochas tez może cie do sądu podać Idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak zrobiłeś, to jesteś burak, na jej poziomie. Zostawić ją - oczywiście, że tak, ale nie tak prostacko. Ty też w oczach jej rodziny wyszedłeś na debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DENNE PROWO! NIE KARMCIE TROLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to temat do filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×