Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kino domowe za dwa tysiące złotych warto kupić

Polecane posty

Gość gość
Za 2 100 masz zestaw premium 5.0 od tonsila. jak na moje oko bardzo fajna opcja, kumpel ma, chwalił. Nie jest to mega duży budżet, ale już coś można znaleźć. Sprawdź sobie. Tonsil to Polska firma ale mega dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to ona była ćwierć wieku temu. Teraz to tylko Chińczyk wykupił nazwę i nabiera naiwnych, jak ty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy w sali edukacyjnej tablicę interaktywną, wszystko spolszczone. Wgrane gotowe lekcje, łatwa konfiguracja. Dobieraliśmy z www.uchwytyekranyprojektory.pl, bo mieli najlepsze warunki gwarancyjne oraz serwis 7 dni w tygodniu działający praktycznie 24h. W razie czego dzwonisz i wszystko wyjaśniają krok po kroku a ja kobieta z umysłem humanistycznym w szczególności sobie to chwalę – oczywiście ceny sprawdzałam 5 razy bo pracuję w szkole państwowej i byli najlepsi także pod tym względem ;) PolonistkaSP138SPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy w sali edukacyjnej tablicę interaktywną, wszystko spolszczone. Wgrane gotowe lekcje, łatwa konfiguracja. Dobieraliśmy z www.uchwytyekranyprojektory.pl, bo mieli najlepsze warunki gwarancyjne oraz serwis 7 dni w tygodniu działający praktycznie 24h. W razie czego dzwonisz i wszystko wyjaśniają krok po kroku a ja kobieta z umysłem humanistycznym w szczególności sobie to chwalę – oczywiście ceny sprawdzałam 5 razy bo pracuję w szkole państwowej i byli najlepsi także pod tym względem ;) PolonistkaSP138SPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj byle czego postaw na sprzęt dobrej jakości. Nie warto wydawać pieniądze i mieć coś co po roku padnie. Z własnego doświadczenia polecam Ci nagłośnienie marki STX, moja siostra ma kino domowe tej firmy i bardzo sobie chwalą. Jest bardzo dobra marka specjalizująca się w produkcji systemów nagłośniających. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×