Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pikolllo

Dlaczego jak kobieta ma 30 lat i jest samotna to zaczyna hodować koty ?

Polecane posty

Gość pikolllo

pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojPomiot
bo koty jak leja to zapach jest podobny do zapachu spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam poważnie, dlaczego koty, a nie np psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojPomiot
bo psi mocz tak nie smierdzi. zapytaj sie kogos kto ma kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koty bo sa świetne ,faceci nie mają z tym związku ,tzn mają bo jak się dowiedzą to chcą mi kupować koty ulubionej rasy :/ mój też jest prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomiot ty tu jedziesz najbardziej kundlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takie baby są zbyt leniwe by wychodzić z psem na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też jestem ciekaw. Skoro żaden facet chce z nimi być to dlaczeczego zmuszają te biedne koty do tego?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot jest fajnym zwierzakiem i nadaje się dla singla, bo dobrze się czuje w samotności, nie przeszkadza mu gdy właściciel wychodzi do pracy, nie wymaga regularnych spacerów jak pies, jest mniejszy a co za tym idzie mniej uciążliwy np. w transporcie. Dlatego dobrze się sprawdza jako zwierzak dla samotnych osób, emerytów, osób zapracowanych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wam powiem żaden koleś w związku nie będzie tu czepiac się panien :-) bo szczęśliwym nie chce się jeździć po innych ,dziękuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęta zastępują starym pannom dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie też jestem ciekaw. Skoro żaden facet chce z nimi być to dlaczeczego zmuszają te biedne koty do tego?pechowiec.gif Tego nie wiesz czy żaden. Jak znam życie, to niektórzy z nich nie chcą z nimi być a z kolei do tych panien lgna faceci, z którymi one nie chca być. Chyba by upadły na głowę, aby byz z kimś na siłę. Psa trzeba wyprowadzać na spacer. kota nie. Więc jak kobieta jest 8-9 godzin w pracy to kot wytrzyma. Po prostu jest to praktyczne. Kobieta bierze kota facet ucieka w używki. To ja już wolę zwierzę. :D A propos kotów, moja jedna koleżanka ma męża i 2 koty. Dzieci nie chcą mieć. Druga koleżanka meża dziecko i kota. Trzecia tak samo, ale jeszcze jedno dziecko i jeszce jednmego kota. Aby było wesoło. Ahaa i jeszcze znam paru kawalerów z kotami. Myślę, że stara panna z kotem - to taki trochę mit. Tak jakby każda stara panna była brzydka, gruba, krzywa, gderliwa i zrzędliwa - a dużo jest takich mężatek. Czasem się człowiek zastanawia, co taki facet w niej widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chuy mi dzieci? kot dobrze grzeje jak sie przytuli do nog i potrafi w spokoju dlugo ulezec wiec mozna sie zdrzemnac z nim 1/2 h i miec fajny "kaloryfer". z psem nie da rady tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ich nie chcą panny nawet stare i musza odreagować bol fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież ich nie chcą panny nawet stare i musza odreagować bol fiuta W*********j z forum trollu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wole kota niż dzieci,zyje dla przyjemności ,milosc musze mieć i spokoj i to jest szczęście,mruczenie kota lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ,to forum dla kobiet wiec dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty sa swietne. Dostarczaja rozrywki swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie dokuczać starym pannom a słowa prawdy was w******ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja starym kawalerom nie dokuczam a nawet ich rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasz jad stare kwoki dowodzi że samotność wam nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego koty? Teraz często zdarza się alergia na koty. Starym pannom też. Ubodzy umysłowo uważają kota za znak firmowy starych panien. Kiedyś głupi ludzie kojarzyli koty z wiedźmami, że latają z nimi na miotle. Teraz wiedźmy nie uświadczysz to się na stare panny uparła tępa hołota ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat znam kilka starych panien, które nie cierpią kotów, jak jakiejś zarazy. Psów też nie, zwłaszcza te nadgorliwe, co ciągle sprzątają. Kot, pies w domu to przecież kłopot, brud i kupa smrodu. Wolą wypasioną wycieczkę kupić niż inwestować w jakiegoś sierściucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie jestem stara panna czubku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokuczam wam za dokuczanie pannom,dokuczam tak samo jak dokuczają kawalerom,dokuczam wszystkim którzy dokuczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek jak jest sam to już potem widzi tylko czubek własnego nosa i wszystko go wkurza, psy, koty, cudze dzieci. Do wszystkiego da się przywyknąć i każdy jest wrogiem, kto próbuje wcinać się w twoje życie, niby chce coś zmienić, bo wciska ci jakieś zwierzę albo znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samaś czubek, idź się leczyć na głowę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jedno kim się jest i nie jest, najbardziej boli jak się w głowie p********i ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? No własnie bo kot tak jak facet - gdy się go głaszcze podnosi mu się ogon lubi szwędać się nocami i podczas sikania rzadko trafia do kuwety i jeszcze lubi lezec miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hodować" to znaczy miec dużo, w celu rozmnożenia stada. Trzymanie jedenego czy dwoch kotow NIE jest hodowla. Ludzie trzymaja koty (lub inne zwierzeta), bo ich rozweselaja, dotrzymuja towarzystwa, dotykanie kota obniza poziom stresu oraz obniza cisnienie (udowodnione naukowo!). Poza tym czlowiek lubi sie czuc potrzebny. Jak ma kota, to jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×